Клініка Sensavi - Київ

Контурна пластика лоба

Вартість від 7 100 грн.
Контурна пластика лоба передбачає введення спеціальних препаратів (філлерів). Ця процедура вважається мінімальним і атравматичним втручанням. Вона займає 30 хвилин, а ефект зберігається 12-15 місяців, після чого рекомендується повторити процедуру

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
EXCEPTION DEEPLINES KS 25, 1ml 7 100 грн.
JUVIDERM 4 1ml 8 800 грн.
JUVIDERM VOLUME 1ml 9 100 грн.
JUVIDERM 3 1ml 8 300 грн.
RADIESSE - Об'ємна контурна пластика обличчя (Швейцарія) 12 300 грн.

Коли варто звернутися до контурної пластики чола

Жировий прошарок в області чола досить тонкий, а значить глибокі зморшки утворюватися не можуть. Однак проблема мімічних і виражених зморшок чола все ж виникає під впливом різних факторів – починаючи зі спадковості, вікових змін та проживання у вітряному, сонячному кліматі і закінчуючи різкою втратою ваги з утворенням «зайвої» шкіри, а також постійними стресами, далекозорістю або короткозорістю, які змушують нас кривитися частіше.

Контурна пластика лоба рекомендується при:

  • горизонтальних зморшках на лобі;
  • глибокій складці між брів;
  • зморшках і складках над лінією брів.

Як проходить процедура контурної пластики чола

В першу чергу косметолог оцінить розташування і глибину зморшок, щоб спланувати передбачуване втручання, після чого підбере філлер і його дозу. Після антисептичної обробки шкіри в області чола косметолог почне введення філлера. При необхідності, для знеболювання використовують спеціальні гелі або ін'єкції анестетика.

При контурній пластиці чола, як правило, застосовується лінійна техніка – голка вводиться паралельно зморшці, а препарат впорскується в міру просування голки. Замість стандартних голок також використовуються канюлі – особливі тонкі і гнучкі голки з тупими кінчиками та бічним отвором для виходу препарату. Це запобігає розриву м'яких тканин і скорочує період реабілітації. Крім того, косметолог супроводжує кожну ін'єкцію легким масажем, забезпечуючи рівномірний розподіл філлера.

Незважаючи на безпеку контурної пластики чола лікар-косметолог попередить Вас про деякі протипоказання для проведення цієї процедури:

  • запалення в передбачуваній області ін'єкції;
  • вагітність і годування груддю;
  • системні аутоімунні захворювання і важкі хронічні захворювання, а також хвороби згортання крові;
  • введений перманентний філлер або нещодавнє введення тимчасового філлера.

Як підготуватися до контурної пластики чола

Контурна пластика лоба вимагає нескладної підготовки: не варто приймати антикоагулянти, антибіотики і протизапальні препарати за тиждень до процедури, і навпаки, почніть прийом антигістамінних препаратів у разі підвищеної алергенністі за 1-2 дні до процедури

Реабілітаційний період після контурної пластики чола

Можна сміливо планувати свої справи відразу після процедури – подальшого спостереження не потрібно. Проте намагайтесь забезпечити мімічний спокій зони впливу в першу добу після введення препарату (не кривитися і уникати фізичних навантажень), протягом тижня спіть на спині, уникаючи контакту чола з подушкою, а також не користуйтеся косметикою в області ін'єкцій і уникайте теплових процедур (сауна, баня, солярій).

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 2 відгуків
5,0 rating
22.11.2021

Посещаю не первый год Татьяну Викторовну - супер классный косметолог, рекомендую! Очень внимательная, дает много рекомендаций, такого индивидуального подхода я не встречала нигде! Делаю у нее все - от чистки до филлеров!

Анна
5,0 rating
16.08.2020

Делала контурную пластику у Зеленько. Настоящий мастер своего дела. Попутно рассказала мне про все мои проблемы. Буду сидеть на диете.

Сузана Б.