Клініка Sensavi - Київ

Пересадка волосся

Вартість від 25 000 грн.
Пересадка волосся методом FUE (Follicular Unit Extraction) – мікрохірургічна процедура, в ході якої група волосяних фолікулів (графт) переміщується з донорської зони в зону облисіння шляхом мікротрансплантаціі. Графти можуть витягуватися з будь-якої донорської зони. Процедура проводиться під місцевою анестезією і триває до 7 годин. Пересадка волосся методом HFE (Hand follicul extraction) – різновид методу FUE. Пересадка Клаптиковим методом FUT (Follicular Unit Transplantation) – передбачає виділення клаптя шкіри з потиличної частини голови з подальшим відділенням графтов і подальшої їх пересадкою. Відрізняється більш високою травматичністю у порівнянні з попередніми методами.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультація трихолога, спеціаліста з Пересадки волосся 600 грн.
Пересадка до 1000 графтів (ціна за 1 графт) 37 грн.
Пересадка від 1000 графтів (ціна за 1 графт) 25 грн.

Акції

Як проводиться Пересадка волосся в Києві

Трасплантації волосся методом FUE проводиться в стерильній операційній, досвідченим лікарем дерматологом-трихологом, фахівцем з пересадки волосся. Пересадка волосся здійснюється в зону росту волосся на голові.

Пересадка волосся Київ Пересадка волосся Київ SENSAVI

Суть процедури полягає в добуванні за допомогою спеціального інструменту фрагментів тканини з волосяними фолікулами – графтів, як правило, з потиличної або бічній зони голови та пересадка їх у зону облисіння. Один графт містить 2-4 фолікула, фізіологічні властивості яких не губляться і не змінюються внаслідок пересадки.

Пересадка волосся методом FUE КиївШкірні покриви в місці вилучення та імплантації волосся гояться досить швидко і безболісно завдяки інноваційному обладнанню, яке використовується для пересадки. Трансплантація волосся технічно складний, тривалий і трудомісткий процес, що вимагає високої кваліфікації лікаря і спеціального інструментарію.

Пересадка волосся Київ SENSAVI

Ціна на Пересадку волосся формується індивідуально і залежить від площі трансплантації та кількості графтів.

Переваги Трансплантації волосся методом FUE

• Пересадка волосся – безопераційна процедура, не залишає швів і рубців

• Відразу після трансплантації пацієнт залишає Медичний Центр та повертається до повсякденного життя

• Недовгий період реабілітації – 14 днів

• У 95% випадків пересаджене волосся добре приживається і не відторгається організмом, виглядає природно, його структура та колір не відрізняється, що забезпечує максимально естетичний ефект

• За один сеанс можна пересадити до 5000 графтів

Пересадка волосся Київ Пересадка волосся Київ

Після трансплантації волосся Київ, може відзначатися незначна набряклість. Лікар дасть всі рекомендації по догляду за донорської зоною і зоною пересадки в реабілітаційному періоді. Через кілька тижнів після пересадки починається природній процес випадіння волосся. Через 2-3 місяці зростання волосся відновиться. Остаточний результат пересадки можна буде оцінити через пів року.

В яких випадках ефективна Пересадка волосся методом FUE

• Залисини
• Недостатня густота волосся
• Облисіння

Пересадка волосся Київ Пересадка волосся Київ

Важливо!

У МЦ SENSAVI Пересадку волосся ми здійснюємо методом FUE (або HFE), визнаним Міжнародним товариством хірургії відновлення волосся (ISHRS) найбільш передовим, малотравматичним та ефективним.

FUE Пересадка волосся проводиться у філії МЦ SENSAVI, м. Осокорки, вул. Є. Чавдар 13

Автор статті: дерматовенеролог, онколог, трихолог Черешнєв М.С.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
03.01.2022

Благодарю, доволен результатом пересадки! Были залысины, от природы такое строение, очень хотелось от них избавиться. Как только узнал, что существует пересадка волос и делают эту процедуру не только за границей, а и у нас - сразу принял решение - искать хорошего врача и клинику. Остановил свой выбор на медцентре Сенсави, учитывал цену и отзывы на врача. Рад, что не ошибся, наблюдаюсь дальше у врача, после пересадки, прохожу курс плазмотерапии. Очень важный момент- волосы смотрятся абсолютно естественно, после заживления небольших шрамов.

Oleg
5,0 rating
30.11.2021

Спасибо Николаю Сергеевичу, огромное! После пересадки возобновился уже рост волос, я безмерно доволен! Были очень глубокие залысины еще с юности, ничем и никак это невозможно было исправить. К 30 годам эти залысины достигли чуть ли не середины головы, пробовал бриться налысо - но не всем это идет. Медицина не стоит на месте, что очень радует, круто, что есть такие новые методы, думаю в скором времени, это будет мегапопулярно - знаю, что эту процедуру проводят во многих странах, вот теперь и до нас дошел прогресс) У кого есть такие проблемы - решайтесь, стоит того!

Alex
5,0 rating
22.10.2021

Пересадка волос- процедура длительная и серьезная. Врач подошел крайне ответственно к процессу, Волосы спустя 3 месяца начали полноценно отрастать, совершенно не отличаются от остальных , это просто чудо. Спасибо медицинскому центру Сенсави и доктору Черешневу. Окончательный результат еще впереди, но уже видно динамику.

Святослав