Клініка Sensavi - Київ

Пересадка волосся

Вартість від 40 000 грн.
Пересадка волосся методом FUE (Follicular Unit Extraction) – мікрохірургічна процедура, у ході якої група волосяних фолікулів (графт) переміщується з донорської зони в зону облисіння шляхом мікротрансплантаціі. Графти можуть вилучатися з будь-якої донорської зони. Процедура проводиться під місцевою анестезією і триває до 8 годин. Пересадка волосся методом HFE (Hand follicul extraction) – різновид методу FUE. Пересадка Клаптиковим методом FUT (Follicular Unit Transplantation) – передбачає виділення клаптя шкіри з потиличної частини голови з подальшим відділенням графтів та їх пересадкою. Відрізняється більш високою травматичністю у порівнянні з попередніми методами.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультація трихолога, спеціаліста з Пересадки волосся 700 грн.
Пересадка до 1000 графтів (ціна за 1 графт) 37 грн.

Акції

Коли потрібна пересадка волосся

Пересадка волосся здійснюється за бажанням пацієнта, з естетичною метою та не має прямих показань. Тим не менш, може бути рекомендована лікарем трихологом у разі неефективності інших методів лікування при деяких видах алопеції (андрогенетичній, осередкованій). Як правило, до безшовної пересадки волосся вдаються для корекції лінії росту та густоти волосся на певних ділянках голови.

Трансплантація волосся Київ

У яких випадках ефективна пересадка волосся методом FUE:

• Залисини у лобовій частині голови;
• Висока лінія росту волосся;
• Недостатня густота волосся;
• Алопеція (облисіння).

Пересадка волосся Київ Пересадка волосся методом FUE Київ

Як підготуватися до пересадки волосся

На безкоштовній консультації в МЦ SENSAVI перед процедурою трансплантації волосся, лікар трихолог-сертифікований спеціаліст з пересадки волосся надасть усю необхідну інформацію з підготовки до процедури, протипоказаннь та можливих ризиків. Пересадка волосся – малоінвазивна хірургічна процедура, перед якою необхідно виконати стандартну передопераційну підготовку.

Пакет аналізів:

• аналіз крові загальний;
• група крові; резус фактор;
• коагулограма;
• гепатит В, С;
• аналіз на ВІЛ, RW;

За тиждень до пересадки необхідно виключити прийом препаратів, які розріджують кров.

Методики трансплантації волосся у МЦ SENSAVI

У МЦ SENSAVI пересадка волосся здійснюється методом FUE (або HFE), визнаним Міжнародним товариством хірургії відновлення волосся (ISHRS) найбільш передовим, малотравматичним та ефективним.

Пересадка волосся методом FUE

Трасплантація волосся методом FUE проводиться у стерильній операційній, досвідченим лікарем дерматологом-трихологом, фахівцем з пересадки волосся. Пересадка волосся здійснюється у реципієнтну зону на голові. Процедура проводиться як чоловікам, так і жінкам. Суть процедури полягає у вилученні за допомогою спеціального хірургічного інструменту, фрагментів тканини з волосяними фолікулами – графтів, як правило, із потиличної або бічної зони голови та пересадження їх у зону облисіння. Один графт містить 1-5 фолікул (фолікулярна одиниця FU), фізіологічні властивості яких не втрачаються та не змінюються внаслідок пересадки. Щільність покриву пересадженого волосся залежить не тільки від кількості графтів, а й від густоти волосся, тобто кількості волосяних фолікул (фолікулярний індекс) у одному графті. Такі параметри індивідуальні та розраховуються лікарем перед процедурою пересадки, також обирається найоптимальніша донорська зона.

Пересадка волосся методом FUE Київ Трансплантація волосся Київ

Протипоказання до пересадки волосся

• Вік до 18 років;
• Онкологія;
• Ендокринні захворювання;
• Гормональні порушення;
• Психічні розлади;
• Порушення згортання крові;
• Тяжкі дерматологічні патології (псоріаз, екзема та ін);
• Гострі респіраторні, вірусні захворювання (процедура проводиться після одужання).

Переваги трансплантації волосся методом FUE

• Пересадка волосся – мікрохірургічна процедура, що не залишає швів та рубців;
• Відразу після трансплантації пацієнт залишає Медичний Центр та повертається до повсякденного життя;
• Недовгий період реабілітації – 14 днів;
• У 95% випадків пересаджене волосся добре приживається і не відторгається організмом, виглядає природньо, не відрізняються за кольором та структурою, що забезпечує максимальний естетичний ефект;
• За один сеанс можна пересадити до 5000 графтів;
• Довічний результат.

Пересадка волосся Київ Пересадка волосся FUE Київ

 

Звідки беруть волосся для пересадки

Донорською зоною для пересадки волосся методом FUE виступають області росту волосся, де донорське термінальне волосся може бути зібране для імплантації. Найчастіше це зона потилиці. Безпечна донорська ділянка шкіри голови знаходиться в середній потиличній ділянці між верхнім та нижнім потиличними виступами. Волосся цієї області не схильні до випадання та до до андрогенної алопеції і мають достатню густоту. При необхідності, можна використовувати тім'яну частину голови, підборіддя (борода у чоловіків), грудну клітину та інші частини тіла.

Донорська ділянка є основним обмежуючим фактором при трансплантації волосся, збір більше 15–20 FU на квадратний сантиметр не рекомендується, оскільки це може призвести до виснаження донорської ділянки. Перед процедурою волосся на донорській ділянці збриває до 2-3 мм.

Реабилитация после пересадки волос

Шкірні покриви в місці вилучення та вживлення волосся гояться досить швидко та безболісно завдяки інноваційному обладнанню, яке використовується для пересадки. Після трансплантації волосся Київ, може відзначатися незначна набряклість. Лікар дасть усі рекомендації щодо догляду за донорською зоною та зоною пересадки в реабілітаційному періоді.

За кілька тижнів після пересадки починається природний процес випадання волосся. Через 2-3 місяці ріст волосся відновиться. Остаточний результат відновлення волосся після пересадки можна буде оцінити через півроку.

Трансплантація волосся технічно складний, тривалий та трудомісткий процес, що вимагає високої кваліфікації лікаря та спеціального інструментарію. Ціна на пересадку волосся формується індивідуально та залежить від площі трансплантації та кількості графтів.

FUE Пересадка волосся проводиться у філії МЦ SENSAVI, м. Осокорки, вул. Є. Чавдар 13.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
02.08.2022

Вдячний Миколі Сергійовичу за професійно виконану процедуру трансплантації волосся. Через 2,5 місяці бачу результат, який стає все краще. Паралельно відвідую плазму у цього ж лікаря.

Володимир
5,0 rating
03.01.2022

Благодарю, доволен результатом пересадки! Были залысины, от природы такое строение, очень хотелось от них избавиться. Как только узнал, что существует пересадка волос и делают эту процедуру не только за границей, а и у нас - сразу принял решение - искать хорошего врача и клинику. Остановил свой выбор на медцентре Сенсави, учитывал цену и отзывы на врача. Рад, что не ошибся, наблюдаюсь дальше у врача, после пересадки, прохожу курс плазмотерапии. Очень важный момент- волосы смотрятся абсолютно естественно, после заживления небольших шрамов.

Oleg
5,0 rating
30.11.2021

Спасибо Николаю Сергеевичу, огромное! После пересадки возобновился уже рост волос, я безмерно доволен! Были очень глубокие залысины еще с юности, ничем и никак это невозможно было исправить. К 30 годам эти залысины достигли чуть ли не середины головы, пробовал бриться налысо - но не всем это идет. Медицина не стоит на месте, что очень радует, круто, что есть такие новые методы, думаю в скором времени, это будет мегапопулярно - знаю, что эту процедуру проводят во многих странах, вот теперь и до нас дошел прогресс) У кого есть такие проблемы - решайтесь, стоит того!

Alex
5,0 rating
22.10.2021

Пересадка волос- процедура длительная и серьезная. Врач подошел крайне ответственно к процессу, Волосы спустя 3 месяца начали полноценно отрастать, совершенно не отличаются от остальных , это просто чудо. Спасибо медицинскому центру Сенсави и доктору Черешневу. Окончательный результат еще впереди, но уже видно динамику.

Святослав