Мережа Медичних Центрів SENSAVI

Мережа МЦ SENSAVI – це три сучасних Медичних Центра, які мають Ліцензії МОЗ України на представлені види медичної діяльності.

Медичний Центр SENSAVI – це вдале поєднання інноваційних лазерних технологій і багаторічного досвіду фахівців в області пластичної та амбулаторної хірургії, естетичної операційної гінекології, дерматоонкології, дерматокосметології, трихології, урології та подології.

Ліцензія МОЗ України  Ліцензія МОЗ України

Ми не зупиняємося на досягнутому! І розвиваємося далі! За останні кілька років відкрили нові напрямки – Пластична Хірургія, Урологія, розширили можливості в операційній гінекології (Гистероскопия, Гістерорезектоскопія).

В хірургії, гінекології, дерматології та косметології ми використовуємо лазерне обладнання нового покоління SmartXide DOT (DEKA), італійський фракційний CO2 лазер, який заслужив безумовну довіра серед вітчизняних та зарубіжних лікарів практиків.

В наших Медичних Центрах ми постаралися максимально поєднати суміжні медичні напрямки для надання повного спектру послуг.

У нас вийшло! Наші дерматоонкологи діагностують та проводять видалення спільно з Хірурги й Операційними гінекології, Лікарі Косметологи ведуть пацієнтів суміжно з Пластичними Хірурги, Лікарі Трихологи з Гінекологами-Ендокринологами.

Адже тільки виявивши першопричину захворювання можна його вилікувати повністю, а не просто прибрати симптоми!

Звернувшись до нас, Ви отримаєте медичні послуги високої якості, в комфортних умовах, наші лікарі та персонал клінік – це одна команда, дії якої спрямовані на вирішення тієї проблеми, з якою Ви звернулися, ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

Філософія компанії проста та здоров'я та краса повинні йти рука об руку!

Ідея SENSAVI – відійти від потокового обслуговування пацієнтів, змінити уявлення людей про медичні заклади, вирішити проблему клієнта. Ми приймаємо пацієнтів без обмеження за віком!

Першорядні завдання МЦ SENSAVI

Наш першорядні завдання – надати Вам високопрофесійну допомогу досвідчених лікарів – пластичних і амбулаторних хірургів, гінекологів, урологів, дерматоонколога, дерматовенерологів, трихолог, косметологів. У наших центрах працюють лікарі з високою кваліфікацією, які регулярно відвідують спеціалізовані конференції та курси підвищення кваліфікації, багато хто з них є авторами статей для медичних видань, сертифікованими тренерами в своєму напрямку, лікарями вищої та першої категорії, кандидатами медичних наук. Ми активно використовуємо досвід зарубіжних колег і міжнародні розробки.

Ми навчаємо

Ми готові ділитися досвідом з початківцями в області подології і косметології!

МЦ SENSAVI проводить курси косметологів та подологів протягом 10 років. Наші фахівці поділяться своїм досвідом, а студенти зможуть закріпити отримані знання на практиці. Курси цікаві фахівцям, які бажають отримати додаткові знання або змінити спеціалізацію. Після закінчення курсів Ви отримуєте сертифікат і можливість самостійно проводити процедури.

Наші філії

МЦ SENSAVI - вул. Срібнокільська 1 (м. Позняки)

Дата відкриття: 06.12.2011

Напрямки: Амбулаторна Хірургія, Дерматоонкологія, Дерматовенерологія, Дитяча Дерматологія, Операційна і Естетична Гінекологія, Дерматокосметологія, Трихологія, Подологія

МЦ SENSAVI - пр-т Голосіївський 30Б (м. Деміївська)

Дата відкриття: 28.11.2013

Напрямки: Амбулаторна Хірургія, Дерматоонкологія, Дерматовенерологія, Дитяча Дерматологія, Дерматокосметологія, Трихологія, Подологія.

МЦ SENSAVI - вул. Є. Чавдар 13 (м. Осокорки)

Дата відкриття: 25.02.2021

Напрямки: Пластична Хірургія, Амбулаторна Хірургія, дерматоонколога, Дерматокосметологія, Трихологія, Дерматовенерологія, Дитяча Дерматологія, Операційна Гінекологія (Гістероскопия), Естетична і Лазерна Гінекологія, Урологія, Подологія.

Торгівельний знак SENSAVI  Торгівельний знак SENSAVI

SENSAVI – нам довіряють!

Звертаючись до Медичного центру SENSAVI ви вибираєте якість, досвід, інновації, при цьому, не переплачуючи за послуги. Наші фахівці відкриті до діалогу і не рідко продовжують вести пацієнта в телефонному режимі після відвідування. Приємно, що МЦ SENSAVI стає усвідомленим вибором багатьох, що є для нас найкращим стимулом до професійного росту та вдосконалення.

Якщо турбота про здоров'я, якість життя, зовнішності, самопочуття є для вас пріоритетом, якщо ви прагнете бути в ногу з часом, але довіряєте тільки лікарям з досвідом – Вам з нами по дорозі!

Ми завжди раді бачити Вас в Медичних Центрах SENSAVI!