Клініка Sensavi - Київ

Курси

Вартість від 4 000 грн.
На даний момент існує величезний попит з навчання та підвищення кваліфікації в галузі косметології та подології. Але при виборі установи, варто пам'ятати, що теоретичні знання, обов'язково повинні підкріплюватися сильної практичною школою. Саме «практична сторона» значно відрізняє «Курси Сенсаві» від безлічі інших. Навчання косметології і подології в клініці, дозволяє максимально природно відчути процес проведення процедури.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Курси косметологів 4000 грн.
Курси подологів 4000 грн.

Фото наших випускників

Послуги

Курси для косметологів от 4 000 грн.

Отримувати досвід та знання в SENSAVI приїжджають студенти з Білорусі, ОАЕ, Ізраїлю та різних міст України. Навчання українських і іноземних учнів ще раз підтверджує кваліфікацію і затребуваність наших лікарів. Подивіться відео відгуки, де наші випускники докладно розповідають про пройдені курси.

Курси подології от 4 000 грн.

Отримувати досвід і знання в SENSAVI приїжджають студенти з Білорусі, ОАЕ, Ізраїлю та різних міст України. Навчання українських та іноземних учнів ще раз підтверджує кваліфікацію і затребуваність наших лікарів. Подивіться відео відгуки, де наші випускники докладно розповідають про пройдені курси.

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
16.06.2021

Курс по Косметологии "Мезотерапия и Биоревитализация" - это четко данная информация, максимально понятная и нужная. Отработка всех техник на моделях. Понятные и четкие ответы на мои вопросы. В общем - все супер! Я стала уверенней, в том что я делаю, и что выбрала правильный путь! Дальше в обучениях только с ВАМИ! Впереди еще ДИСПОРТ и КОНТУРНАЯ ПЛАСТИКА!

Ангелина
5,0 rating
07.09.2020

Спасибо Ольге Венцель за профессионально проведенные курсы подологии. Я получила те практические навыки которых мне не хватало в работе. Курс был обширный, в том числе и с практической стороны. Будущим подологам советую для обучения клинику Сенсави.

Veronika Bravo
5,0 rating
07.09.2020

Хочу выразить огромную благодарность замечательному специалисту и моему тренеру по Подологии- Венцель Ольге Сергеевне, после курсов появилась уверенность в своих силах, была дана четкая и доступная теория и главное — практические занятия, на которых Ольга Сергеевна делилась всеми секретами и нюансами работы специалиста Подолога. Обучение подологии прошло очень позитивно и результативно!

Татьяна Н.