Клініка Sensavi - Київ

Видалення атероми, ліпоми і гігроми радіохвильовим методом

Вартість від 3 000 грн.
Атероми, ліпоми і гігроми невеликого розміру видаляють радіохвильовим методом, під місцевою анестезією. Процедура триває до 30 хвилин. Утворення руйнується разом з капсулою за один сеанс. При необхідності на рану накладається внутрішньошкірний шов, який розсмоктується самостійно, не залишаючи рубців. Повне загоєння займає 1-3 тижні.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення атероми / ліпоми / гігроми радіохвильовим методом (складність 1) 3 000 грн.
Видалення атероми / ліпоми / гігроми радіохвильовим методом (складність 2) 4 000 грн.
Видалення атероми / ліпоми / гігроми радіохвильовим методом (складність 3) 5 000 грн.
Удаление атеромы / липомы / гигромы радиоволновым методом (сложность 4) 6 000 грн.
Анестезія 350 – 550 грн.

Амбулаторна хірургія

Видаленні гігроми, атероми, ліпоми радіоножем Видалення атероми, ліпоми, гігроми Київ

Як проводиться видалення атероми, ліпоми та гігроми радіохвильовим методом

Для радіохвильового видалення жировиків використовують спеціальне обладнання, яке випромінює радіохвилі високої частоти. Процедура підходить для видалення невеликих утворень розміром до 5 мм.

Перед початком процедури область навколо утворення обробляється антисептиками і місцевим анестетиком.

Радіохвильове випромінювання направляють на верхню частину жировика. Під тепловою дією утворення і капсула руйнуються, а вміст порожнини випаровується. Шви не накладаються.

Радіохвильовий метод видалення атероми, ліпоми і гігроми виключає контакт з тканинами і ризик зараження. Хвильовий вплив надає припікаючу дію, що дозволяє уникнути кровотечі. Радіоніж не травмує навколишні тканини, тому рубці не утворюються. При повному видаленні утворення і капсули рецидиви не виникають.

Атероми, ліпоми і гігроми небезпечні тим, що здатні викликати нагноєння з подальшими ускладненнями, тому рекомендується їх своєчасне лікування. Віддалене утворення разом з капсулою можуть відправити для подальшого дослідження, щоб виключити злоякісні процеси.

Підготовка до видалення атероми, ліпоми та гігроми радіохвильовим методом

Підготовки до процедури не потрібно. На первинному огляді лікар встановлює локалізацію і розмір утворення і може направити на додаткові аналізи:

  • Загальний аналіз крові і сечі для виключення запальних процесів в організмі;
  • Аналіз крові на рівень цукру;
  • Коагулограма (аналіз для оцінки згортання крові);
  • В окремих випадках проводиться УЗД або МРТ в місці утворення.

У разі видалення утворень на волосистій частині голови, а також на ділянках тіла, покритих волоссям, видаляти волосся не потрібно.

Реабілітація після видалення атероми, ліпоми та гігроми радіохвильовим методом

Після проведення процедури можна повертатися до повсякденного життя. Тривалість загоєння рани залежить від розміру віддаленого утворення і ускладнень, якщо вони виникли.

Протягом 3 днів не мочіть область обробки (для волосистої частини голови – протягом 1 тижня не мийте голову). У разі видалення гігроми уникайте фізичних навантажень на прооперований суглоб. При необхідності знадобиться щодня обробляти рану антисептиком і міняти пов'язки з загоюючим протизапальним засібом за призначенням лікаря.

Протипоказання для видалення атероми, ліпоми та гігроми радіохвильовим методом

Незважаючи на безпеку процедури лікар попередить про деякі протипоказання:

  • Вагітність і годування груддю;
  • Встановлений кардіостимулятор;
  • Цукровий діабет в стадії декомпенсації;
  • Гострі захворювання або загострення хронічних захворювань;
  • Для жінок – період місячних.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
06.04.2023

Задоволена зверненням до лікаря хірурга, робила тут видалення атероми. Відмічу не тільки роботу лікаря, яка була виконана чудово, а й гарні умови перебування в клініці, комфорту атмосферу, приємну музику, так що я й боятися перестала)

Маргарита
5,0 rating
15.03.2023

Обратилась в клинику для удаления липомы, такой диагноз у меня уже несколько лет, все не могла решиться на удаление, боялась хирургии. Врач на консультации успокоил и рассказал о всех нюансах операции. Мне выполняли с использованием коагулятора, так, чтобы не было кровотечения, все обезболили, я не ощущала дискомфорта вообще. Шов наложили аккуратный, в глаза не бросается, в общем, я осталась очень довольна таким результатом.

Ольга Федоренко
5,0 rating
01.03.2021

С небольшой атеромой обратился в эту клинику. Вначале записался к дерматолологу, но он осмотрел и перенаправил к хирургу. За консультацию платил только хирургу, собственно он и удалял. Сейчас , через месяц, едва заметный маленький шрам остался, врач свою работу сделал максимально аккуратно.

Артем
5,0 rating
10.08.2020

У меня на шее образовался жировик около 5 мм. размером, все не могла решиться на операцию.Когда обратилась в Сенсави, мне предложили провести эту процедуру при помощи радиоволнового метода. Всего полчаса заняла процедура.Результатом довольна.

Мария