Клініка Sensavi - Київ

Видалення бородавок рідким азотом

Вартість від 550 грн.
Видалення рідким азотом або кріодеструкція – це класичний метод позбавлення від бородавок. Процедура видалення одного утворення триває кілька хвилин. Може знадобитися кілька сеансів видалення бородавки азотом до повного зникнення утворення. Дискомфорт у місці обробки проходить через 2-3 дні, а повне загоєння настає через 2-4 тижні.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення бородавки азотом 550 грн.

Як проводиться видалення бородавок рідким азотом

Бородавки – це доброякісні утворення шкіри, що розвиваються внаслідок інфікування вірусом папіломи людини (ВПЛ). Існує кілька різних типів бородавок і викликати їх можуть різні штами ВПЛ. Бородавки – поширена проблема, з якою стикаються пацієнти різного віку, як чоловіки, так і жінки.

Видалення бородавок азотом проводить лікар дерматолог після попереднього огляду та консультації. Процедура заморожування азотом проводиться за допомогою спеціального аплікатора з ватним тампоном. Аплікатор занурюється в ємність із рідким азотом, а потім прикладається до бородавки. Миттєве заморожування призводить до руйнування бородавки.

Видалення бородавки рідким азотом Київ

Під впливом низької температури кровоносні судини стискаються, тому кровотеча відсутня. При акуратному застосуванні рідкого азоту рубців не залишається. Заморожування має знеболюючий ефект, тому місцева анестезія не застосовується. Під час процедури може відчуватися легке печіння та поколювання. При видаленні глибоких підошовних бородавок потрібно кілька сеансів припікання для усунення утворення.

Показання до кріотерапії

Кріотерапія, поряд з радіохвильовим та лазерним видаленням – один із найпоширеніших методів лікування бородавок, який підходить для видалення утворень у пацієнтів будь-якого віку. Кріодеструкція має на увазі заморожування утворень азотом, внаслідок чого патологічна ділянка шкіри відмирає. Будь-які бородавки рекомендується видаляти, щоб не допустити їх подальшого розповсюдження. Метод видалення бородавок підбирає та рекомендує лікар дерматолог, залежно від анамнезу пацієнта. Для видалення аногенітальних та ниткоподібних бородавок. частіше застосовується лазерне або радіохвильове видалення. Припікання бородавок азотом є актуальним для пацієнтів з непереносимістю анестетиків, що ускладнює проведення знеболювання перед лазерним або радіохвильовим видаленням, а також для пацієнтів молодшого віку.

Показання до кріотерапії:

 • Бородавки у дітей та підлітків;
 • Невеликі, неглибокі бородавки різних видів (юнацькі, плоскі, долонно-підошовні, піднігтьові).

Підготовка до проведення кріодеструкції

Процедура заморожування бородавок азотом проводиться без попередньої підготовки у день консультації. В індивідуальному порядку можуть знадобитися додаткові дослідження:

 • Загальний аналіз крові;
 • Аналіз крові на наявність вірусу папіломи людини;
 • Біопсія бородавки за підозри на злоякісні процеси.

Припікання бородавок рідким азотом не проводиться пацієнтам у період гострої вірусної інфекції чи загострення хронічних захворювань.

Реабілітація після припікання бородавок рідким азотом

Після кріотерапії бородавок, можна повертатися до повсякденного життя. У перший день після видалення в обробленій області відзначаються дискомфорт, набряк та почервоніння, після чого на місці припікання утворюється міхур, а згодом скоринка.

Дотримуйтесь рекомендацій лікаря в період реабілітації:

 • Не протикайте міхур самостійно;
 • Не знімайте скоринку, що утворилася на місці бородавки, щоб не занести інфекцію, через 7-10 днів вона відпаде самостійно;
 • Обробляйте міхур та скоринку засобами, рекомендованими лікарем;
 • Протягом 2 тижнів відмовтеся від застосування косметичних засобів у зоні обробки;
 • У разі видалення утворень на відкритих ділянках тіла, молоду шкіру в місці видалення рекомендовано обробляти засобами з УФ-фільтром, щоб уникнути утворення пігментних плям;
 • Протягом 1 місяця уникайте водних та теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій).

Видалення бородавок рідким азотом усуває лише зовнішні симптоми захворювання. Щоб виключити ризик повторної появи бородавок, процедуру кріодеструкції поєднують із медикаментозним противірусним лікуванням.

Протипоказання для припікання бородавок рідким азотом

Незважаючи на безпеку припікання бородавок азотом, фахівець попередить про деякі протипоказання:

 • Алергія (непереносимість холоду);
 • Хронічні запальні та інфекційні захворювання шкіри;
 • Злоякісні новоутворення шкіри чи підозра на злоякісність бородавки;
 • Онкологічні захворювання;
 • Цукровий діабет;
 • Процедура з обережністю призначається при вагітності та годуванні груддю.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
28.02.2023

Видаляла методом кріо бородавку на Позняках, швидка та безболісна процедура, мені все сподобалось і зажило досить швидко, пухірець був маленький.

Оксана
5,0 rating
23.02.2021

Обратились к детскому дерматологу на Срибнокильскую, у ребенка на пяточке обнаружили что-то типо бородавки но не были уверены. Попали к детскому дерматологу Николаю Сергеевичу. Врач прекрасно нашел общий язык с ребенком, это важный момент. Оказалось, что это бородавка. Было предложено удаление несколькими способами, врач подробно объяснил, в чем разница, как проходит удаление и заживление. Удалили бородавочку азотом. Хорошо, что она была не глубокая, дополнительное удаление не понадобилось.. Благодарны врачу, все прошло быстро, без слез и криков.

Кристина Павленко
5,0 rating
10.08.2020

Удаляла бородавку жидким азотом 2 раза. Быстро, качественно! Думала, понадобиться не менее 3-4 раз.

Анастасия
5,0 rating
10.08.2020

Сынишке удалили бородавку на ножке жидким азотом в этой клинике, доктор нашла подход, ребенку не было страшно, процедура неприятная, но терпимая, хорошо, что сошло за один раз. Спасибо, за внимательное отношение к пациентам!

Тамара