Клініка Sensavi - Київ

Видалення бородавки радіохвильовим методом

Вартість від 600 грн.
Радіохвильове видалення – це безболісний метод позбавлення від бородавок. Процедура проводиться на будь-яких ділянках обличчя та тіла, а обробка однієї бородавки займає кілька хвилин. Повне загоєння займає 2 тижні, рецидиви відзначаються рідко.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення бородавки радіохвильовим методом (складність 1) 600 грн.
Видалення бородавки радіохвильовим методом (складність 2) 800 грн.
Видалення бородавки радіохвильовим методом (складність 3) 1 000 грн.
Видалення бородавок радіохвильовим методом, від 4 до 6 шт. 1 900 грн.
Видалення бородавок радіохвильовим методом, від 7 до 10 шт. 2 600 грн.

Як проводиться видалення бородавок радіохвильовим методом

Бородавки виникають на шкірі та слизових оболонках як у чоловіків, так і у жінок. Вони можуть вражати різні області тіла: обличчя (зокрема повіки, ніс та губи), пах та область ануса, геніталії (піхву, головка статевого члена, матка та шийка матки), пальці рук та ніг, підошви стоп і п'яти, а також зустрічаються піднігтьові бородавки.

Безконтактне радіохвильове видалення бородавок проводиться за допомогою спеціального апарату, який випромінює високочастотні радіохвилі. Такий радіоножем відсікає бородавку з поверхні шкіри незалежно від глибини її розташування в шарах шкіри, при цьому не викликаючи утворення рубців.

Радіохвилі надають комплексну дію: припікаючий ефект не допускає кровотечі, а тепловий вплив руйнує не тільки саму бородавку, а й вірус папіломи людини, що викликав її появу.

Видалення бородавки радіохвильовим методом

Підготовка до радіохвильового видалення бородавок

Підготовки до процедури не потрібно. На первинному огляді лікар встановлює ступінь ураження і може направити на додаткові аналізи:

  • загальний аналіз крові;
  • аналіз крові на наявність вірусу папіломи людини;
  • біопсія новоутворення при підозрі на злоякісні процеси.

Реабілітація після радіохвильового видалення бородавок

Після радіохвильового видалення бородавки можна повертатися до повсякденного життя.

Протягом 1 тижня утримайтеся від використання косметичних засобів в обробленій зоні. Через 7-10 днів скоринка, що утворилася на місці бородавки, відпаде самостійно. Не знімайте її раніше, щоб не занести інфекцію. Після цього рекомендується обробка молодої шкіри засобами з УФ-фільтром, щоб уникнути утворення пігментних плям.

Протягом 2 тижнів уникайте водних та теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій). При множинному видаленні бородавок лікар може призначити антисептичні засоби та загоюючі мазі.

Радіохвильовий метод усуває тільки зовнішні симптоми захворювання. Щоб виключити ризик повторної появи бородавок радіохвильову процедуру поєднують з медикаментозним противірусним лікуванням.

Протипоказання для радіохвильового видалення бородавок

Незважаючи на безпеку процедури лікар попередить про деякі протипоказання:

  • хронічні запальні та інфекційні захворювання шкіри, особливо герпес;
  • злоякісні новоутворення шкіри або інші пухлини;
  • встановлений кардіостимулятор;
  • цукровий діабет у стадії декомпенсації;
  • процедура з обережністю призначається при вагітності іта годуванні груддю.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 2 відгуків
5,0 rating
05.04.2021

Первый раз пришел в клинику Сенсави по рекомендации знакомого, который положительно отзывался о быстром и положительном лечении бородавок. Сам не решался удалить свои бородавки много лет. Первый раз опасался, чтобы не было негативных последствий. В клинике доктор Мусса Алиевич быстро провел осмотр, подробно всё объяснил, спокойно и подробно ответил на все мои вопросы в том числе и дурацкие. Провел удаление части бородавок. Всё прошло отлично. Во второй раз я уже более уверенно пришёл к Муссе Алиевичу и удалил оставшиеся бородавки. Большое спасибо доктору и клинике за помощь. Хороший прием, хороший врач, хорошее оборудование, анестезия, приемлемые по ценам процедуры, послеоперационное наблюдение.

Andre Skladanui
5,0 rating
30.09.2020

Первый раз удалял бородавку радиоволновым методом, до этого случалось азотом, приходилось приходить несколько раз, этот метод однозначно эффективнее, избавился от бородавки за один сеанс, правда процесс заживления около двух недель, но главное, что повторно она уже не возникнет на этом месте.

Дмитрий