Клініка Sensavi - Київ

Видалення бородавки радіохвильовим методом

Вартість від 600 грн.
Радіохвильове видалення – один з найбільш ефективних методів лікування бородавок, що дозволяє позбутися їх за один сеанс. Процедура проводиться на будь-яких ділянках обличчя та тіла, а обробка однієї бородавки займає кілька хвилин. Повне загоєння займає 2-3 тижні, рецидиви спостерігаються рідко.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення бородавки радіохвильовим методом (складність 1) 600 грн.
Видалення бородавки радіохвильовим методом (складність 2) 900 грн.
Видалення бородавки радіохвильовим методом (складність 3) 1 200 грн.
Видалення бородавок радіохвильовим методом (від 4 до 6 шт.) 2 300 грн.
Видалення бородавок радіохвильовим методом (від 7 до 10 шт.) 3 000 грн.

Процедура видалення бородавок радіохвильовим методом

Бородавки – доброякісні новоутворення, що виникають на поверхні шкіри та слизових оболонках унаслідок активації вірусу папіломи людини. До появи бородавок схильні люди будь-якого віку, але частіше дані утворення зустрічаються у дітей та підлітків. Бородавки можуть вражати різні ділянки тіла: обличчя (зокрема повіки, ніс та губи), пах та область ануса, геніталії (піхва, головка статевого члена), пальці рук та ніг, підошви стоп та п'яти, навколонігтьову область.

З метою запобігання поширенню бородавок, їх травматизації та інфікування, а також за естетичними показаннями рекомендується видалення бородавок у лікаря дерматолога. На первинній консультації лікар проведе огляд, діагностику утворення та порекомендує найбільш прийнятний метод видалення бородавок, виходячи з анамнезу пацієнта.

Для швидкого та безпечного видалення бородавок успішно застосовується радіохвильова хірургія. Безконтактне радіохвильове видалення проводиться за допомогою спеціального апарату, що випромінює високочастотні радіохвилі. Такий радіоніж відсікає бородавку з поверхні шкіри незалежно від глибини її розташування у шарах шкіри, при цьому не викликаючи утворення рубців.

Переваги радіохвильового методу в комплексній дії: припікаючий ефект не допускає кровотечі, а тепловий вплив повністю руйнує бородавку.

Видалення бородавок Київ

Підготовка до радіохвильового видалення

Радіохвильове видалення бородавок проводиться амбулаторно та не потребує особливої підготовки. На первинному огляді лікар встановлює ступінь ураження, визначає метод видалення та, за необхідності, може направити на додаткові аналізи:

• Загальний аналіз крові;
• Аналіз крові на наявність вірусу папіломи людини;
• Біопсія новоутворення за підозри на злоякісні процеси.

Незважаючи на безпеку радіохвильової процедури, лікар попередить про деякі протипоказання:

• Хронічні запальні та інфекційні захворювання шкіри;
• Злоякісні новоутворення шкіри чи інші пухлини;
• Встановлений кардіостимулятор;
• Цукровий діабет у стадії декомпенсації;
• Процедура з обережністю призначається при вагітності та годуванні груддю.

Реабілітація після радіохвильового видалення бородавок

Тривалість реабілітаційного періоду залежить від величини та глибини видаленого утворення. Як правило, повне загоєння після проведення радіохвильового видалення настає через 1-3 тижні. Лікар надасть необхідні рекомендації щодо догляду за шкірою після процедури, а також, при необхідності, призначить противірусну медикаментозну терапію. Рекомендується не знімати скоринку, що утворилася на поверхні шкіри в області загоєння, утриматися від теплових та водних процедур протягом 14 днів.

Переваги радіохвильового видалення

• Якісне та швидке видалення бородавок незалежно від розміру та місця локалізації;
• Безболісна процедура із застосуванням місцевої анестезії;
• Можливість видалення кількох утворень за один раз;
• Відсутність кровотечі внаслідок коагуляції судин;
• Вплив виключно на необхідну ділянку шкіри без впливу здорові навколишні тканини;
• Можливість взяти зразок для гістологічного дослідження;
• Запобігання інфікуванню рани за рахунок припікаючого впливу;
• Атравматичність (відсутність опіків, рубців, шрамів);
• Швидка реабілітація;
• Мінімальна ймовірність рецидиву.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
25.12.2022

Швидке видалення, результат повністю задовольняє, бородавка була глибока, але зійшла за один раз.

Антон
5,0 rating
12.12.2022

Швидко позбулась цієї проблеми, відвідавши лікаря Домбровського А.В. Видалення робиться під місцевим анестетиком (укол), то було найболючіше, саме видалення не викликало дискомфорту. Загоювалося 3 тижні, сліду взагалі майже не видно. Чудова робота.

Анастасія П.
5,0 rating
05.04.2021

Первый раз пришел в клинику Сенсави по рекомендации знакомого, который положительно отзывался о быстром и положительном лечении бородавок. Сам не решался удалить свои бородавки много лет. Первый раз опасался, чтобы не было негативных последствий. В клинике доктор Мусса Алиевич быстро провел осмотр, подробно всё объяснил, спокойно и подробно ответил на все мои вопросы в том числе и дурацкие. Провел удаление части бородавок. Всё прошло отлично. Во второй раз я уже более уверенно пришёл к Муссе Алиевичу и удалил оставшиеся бородавки. Большое спасибо доктору и клинике за помощь. Хороший прием, хороший врач, хорошее оборудование, анестезия, приемлемые по ценам процедуры, послеоперационное наблюдение.

Andre Skladanui
5,0 rating
30.09.2020

Первый раз удалял бородавку радиоволновым методом, до этого случалось азотом, приходилось приходить несколько раз, этот метод однозначно эффективнее, избавился от бородавки за один сеанс, правда процесс заживления около двух недель, но главное, что повторно она уже не возникнет на этом месте.

Дмитрий