Клініка Sensavi - Київ

Видалення гемангіоми радіохвильовим методом

Вартість від 900 грн.
Радіохвильовий метод підходить для видалення гемангіом невеликого розміру. Обробку проводять під місцевим наркозом. Процедура займає до 30 хвилин. Курс включає від 1 до 3 сеансів з інтервалом 2 тижні. Радіохвильове видалення проводиться як у дітей, так і у дорослих.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення гемангіоми радіохвильовим методом (1-2 шт.) 900 грн.
Видалення гемангіоми радіохвильовим методом (від 3 до 5 шт.) 1 700 грн.
Видалення гемангіоми радіохвильовим методом (від 6 до 10 шт.) 2 200 грн.

Як проводиться видалення гемангіом радіохвильовим методом

Перед початком процедури область навколо обличчя обробляється антисептиками і місцевим анестетиком.

Для радіохвильового видалення гемангіом використовують спеціальний апарат, який випромінює високочастотні радіохвилі. Під тепловим впливом радіоножа кровоносні судини усередині гемангіоми закупорюються, а скупчена кров розсмоктується. При необхідності проводять повторні сеанси.

Тривалість теплового впливу при радіохвильовому методі дуже коротка. Це дозволяє уникнути опіків і утворення рубців, що особливо важливо при видаленні гемангіоми в області обличчя або відкритих ділянок тіла. Радіоніж не контактує зі шкірою, тим самим не допускаючи зараження, і не робить впливу на здорові тканини навколо гемангіоми. Радіохвилі прискорюють загоєння і скорочують реабілітаційний період.

Гемангіоми у новонароджених і дітей в ранньому віці можуть повністю разсмоктуватися. У дорослих судинна пухлина, що має червоний колір, може бути нешкідливою і представляти тільки естетичну проблему. Однак гемангіома, розташована поблизу важливих органів, наприклад, біля очей, вух, статевих органів, викликає порушення їх функцій. Крім того, пухлина може привести до інфікування при розташуванні на ділянках тіла, де вона може легко травмуватися. У цих випадках рекомендовано видалення гемангіоми.

При виявленні гемангіоми необхідно під наглядом лікаря спостерігати за її ростом і проростанням в органи і тканини та своєчасно видаляти утворення, щоб уникнути ускладнень.

Підготовка до радіохвильового видалення гемангіом

Підготовки до процедури не потрібно. Протягом 2 тижнів до радіохвильового видалення не проводьте косметологічні процедури в області обробки та уникайте засмаги.

На первинному огляді лікар встановлює локалізацію і розміри гемангіоми, і може направити на додаткові аналізи:

  • загальний аналіз крові;
  • коагулограма (аналіз для оцінки згортання крові)

Реабілітація після радіохвильового видалення гемангіоми

Після проведення процедури можна повертатися до повсякденного життя.

Протягом 1 місяця уникайте водних і теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій, засмага під сонцем). Крім того, лікар може індивідуально призначити процедури по догляду за шкірою після обробки радіохвилями.

Протипоказання для радіохвильового видалення гемангіоми

Незважаючи на безпеку процедури лікар попередить про деякі протипоказання:

  • вагітність і годування груддю;
  • встановлений кардіостимулятор
  • запальні та інфекційні захворювання шкіри;
  • злоякісні новоутворення шкіри або інші пухлини;
  • цукровий діабет в стадії декомпенсації
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • свіжий загар.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
29.10.2022

Дякую за швидке позбавлення від неприємного недоліка. Чудова клініка та обслуговування! Дякую, що працюєте та допомагаєте людям зараз!

Людмила
5,0 rating
01.11.2021

Был у дерматолога на Позняках по поводу удаления красных пятен на лице. Качественно и без лишней суеты, удалили все, что надо. Буду рекомендовать!

Виктор
5,0 rating
10.08.2020

Спасибо доктору дерматологу Андрею Владимировичу, удаляла гемангиому радиоволновым методом,доктор внимательный, процедуру провел аккуратно, небольшой след прошел в течение месяца, эту клинику рекомендую, соотношение цена-качество оптимальное!

Карина