Клініка Sensavi - Київ

Видалення папілом радіохвильовим методом

Вартість від 500 грн.
Папіломи – це доброякісні утворення шкіри, що виникають внаслідок розростання епітелію, пов'язане, як правило, з активацією вірусу папіломи людини в організмі. Папіломи рекомендується видаляти в естетичних цілях, а також для запобігання їх травматизації та інфікування. Радіохвильовий метод дозволяє позбутися папілом без формування рубців. Процедура безболісна, а обробка однієї папіломи займає кілька хвилин. Рецидиви спостерігаються рідко. Для закріплення результату усувають причину виникнення папілом.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення папілом радіохвильовим методом (складність 1) 500 грн.
Видалення папілом радіохвильовим методом (складність 2) 600 грн.
Видалення папілом радіохвильовим методом (складність 3) 700 грн.
Видалення папілом радіохвильовим методом (від 3 до 5 шт.) 1 400 грн.

Процедура видалення папілом радіохвильовим методом

Діагностує та видаляє папіломи лікар дерматолог. Підготовка до процедури не потрібна. Радіохвильове видалення – один з найбільш ефективних атравматичних та сучасних методів видалення новоутворень, використання якого дозволяє впливати виключно на необхідну ділянку шкіри, не торкаючись здорових тканин. Радіохвильове видалення папілом показано при діаметрі новоутворень до 8 мм. Папіломи здебільшого доброякісні, але, якщо в шкірному ураженні є елементи, що вказують на розвиток злоякісного процесу, його необхідно видаляти хірургічним шляхом.

Процедура радіохвильового видалення папілом відбувається без контакту зі шкірою. Для її проведення використовується спеціальний радіохвильовий апарат (радіоніж), який випромінює високочастотні радіохвилі, відсікаючи папіломи з поверхні шкіри. Хвильовий вплив має припікаючу, коагулюючу та дезінфікуючу дію. В результаті кровотеча відсутня, а на місці видалення формується невелика скоринка, яка відпадає через 7-10 днів.

Видалення папілом на повіці Київ Видалення попіломи на повіці Київ

Видалення папіломи – до та після  Радіохвильове видалення папіломи Київ

Переваги методу

Видалення папілом за допомогою радіохвильового ножа відбувається в амбулаторних умовах та не вимагає госпіталізації. Переваги радіохвильового методу видалення папілом:

• Ефективне видалення папілом, у тому числі множинних, за один раз;
• Високоточна процедура, що не зачіпає навколишніх тканин;
• Безболісна та швидка процедура;
• Відсутність кровотечі;
• Мінімальне пошкодження тканин;
• Швидке загоєння та реабілітація;
• Відсутність шрамів та рубців.

Протипоказання для радіохвильового видалення

Незважаючи на безпеку процедури видалення папілом радіохвилею, лікар попередить про деякі протипоказання:

• Відкриті рани;
• Шкірні захворювання;
• Ендокринні порушення (цукровий діабет);
• Вагітність, годування груддю;
• Гострі запальні, інфекційні процеси в організмі;
• Онкологічні захворювання.

Реабілітація після радіохвильового видалення

Після процедури видалення папілом радіохвилею, реабілітація практично відсутня та можна повертатися до повсякденного життя. Лікар дасть усі необхідні рекомендації щодо догляду за шкірою після видалення. На місці видалення папіломи утворюється невелика скоринка, яка відпадає через деякий час самостійно, не формуючи грубого рубця.

• Не знімайте скоринку, щоб не занести інфекцію;
• Протягом тижня виключіть водні та теплові процедури та не наносьте косметичні засоби на місце видалення;
• Рекомендується використовувати засобами із високим ступенем захисту від ультрафіолетового випромінювання та до мінімуму скоротити перебування на сонці.

При множинному видаленні папілом лікар може призначити антисептичні та загоювальні засоби;
Радіохвильовий метод усуває лише зовнішні симптоми захворювання. Для виключення ризику повторної появи папілом, процедуру поєднують з медикаментозним противірусним лікуванням.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
22.11.2022

не перший раз звертаюсь – завжди гарний результат. видаляла і папіломки, і бородавку, і родимку. хороші лікарі та є обладнання яким видаляють, не треба ще кудись бігати.

olenka
5,0 rating
13.05.2022

Видалила папіломки у лікаря Домбровського Андрія Володимировича. Задоволена, що звернулася саме до нього. Досвічений лікар, якісно виконав видалення і без болю. Меленькі плями майже непомітні через декілька тижнів.

Юля
5,0 rating
05.04.2021

Хочу оставить только положительный отзыв как о клинике Сенсави так и о докторе дерматологе Муссе Алиевиче. Обратилась в клинику по поводу удаления множественных папиллом с век. В назначенное время меня принял Мусса Алиевич, удаленение папиллом прошло на высшем уровне, профиссионально, очень чисто. Спасибо большое доктору за работу и профессионализм. В клинике понравилось все: от записи на прием до цены за лечение. Рекомендую, обращайтесь за лечением в эту клинику.

Оксана Петрова
5,0 rating
10.02.2021

Добрый вечер! Я обращалась в клинику Сенсави, чтобы просто удалить папиломы. Доктор Хиджази Мусса порекомендовал пройти дерматоскопическое обследование и обнаружил на спине подозрительную родинку, на которую я не обращала внимания. Рекомендовал её удалить и отправить на гистологию. Был подтверждён риск перерождения в рак. Очень благодарна за внимательное отношение!

Александра
5,0 rating
30.09.2020

Папилломы- неприятная эстетическая проблема, особенно, когда они находятся на видном месте, решилась удалить у вас в клинике, все прошло замечательно и быстро.

Елена