Клініка Sensavi - Київ

Видалення папілом радіохвильовим методом

Вартість від 500 грн.
Радіохвильовий метод дозволяє позбутися папілом без рубців. Процедура безболісна, а обробка однієї папіломи займає кілька хвилин. Рецидиви відзначаються рідко. Для закріплення результату усувають причину виникнення папілом.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення папілом радіохвильовим методом (складність 1) 500 грн.
Видалення папілом радіохвильовим методом (складність 2) 600 грн.
Видалення папілом радіохвильовим методом (складність 3) 700 грн.

Як проводиться видалення папілом радіохвильовим методом

Процедура радіохвильового видалення папілом проходить без контакту зі шкірою. Для її проведення використовується спеціальний радіохвильової апарат, який випромінює високочастотні радіохвилі. З їх допомогою папілома відсікається з поверхні шкіри.

Хвильовий вплив надає припікаючу та дезинфікуючу дію. В результаті кровотеча відсутня, а віруси папіломи та інші збудники у місці обробки знищуються.

Видалення папілом на повіці Київ Видалення попіломи на повіці Київ

Підготовка до радіохвильового видалення папілом

Підготовки до процедури не потрібно. На первинному огляді лікар встановлює ступінь ураження та може направити на додаткові аналізи:

  • загальний аналіз крові;
  • аналіз крові на наявність вірусу папіломи людини;
  • біопсія новоутворення при підозрі на злоякісні процеси.

Реабілітація після радіохвильового видалення папілом

Після видалення папіломи радіохвильовим методом – можна повертатися до повсякденного життя.

Протягом 1 тижня не користуйтеся косметичними засобами у місці обробки. Не знімайте скоринку, що утворилася на місці папілом, щоб не занести інфекцію. Через 7-10 днів вона відпаде самостійно. Після цього на молоду шкіру рекомендується наносити засоби з УФ-фільтром, щоб уникнути утворення пігментних плям.

Протягом 2 тижнів уникайте водних та теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій). При множинному видаленні папілом лікар може призначити антисептичні засоби та загоюючі мазі.

Радіохвильовий метод усуває тільки зовнішні симптоми захворювання. Щоб виключити ризик повторної появи папілом, процедуру поєднують з медикаментозним противірусним лікуванням.

Протипоказання для радіохвильового видалення папілом

Незважаючи на безпеку процедури лікар попередить про деякі протипоказання:

  • відкриті рани, запальні процеси та інфекційні захворювання шкіри, цукровий діабет;
  • порушення роботи імунної системи;
  • порушення згортання крові;
  • загострення хронічних захворювань;
  • пухлини.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
13.05.2022

Видалила папіломки у лікаря Домбровського Андрія Володимировича. Задоволена, що звернулася саме до нього. Досвічений лікар, якісно виконав видалення і без болю. Меленькі плями майже непомітні через декілька тижнів.

Юля
5,0 rating
05.04.2021

Хочу оставить только положительный отзыв как о клинике Сенсави так и о докторе дерматологе Муссе Алиевиче. Обратилась в клинику по поводу удаления множественных папиллом с век. В назначенное время меня принял Мусса Алиевич, удаленение папиллом прошло на высшем уровне, профиссионально, очень чисто. Спасибо большое доктору за работу и профессионализм. В клинике понравилось все: от записи на прием до цены за лечение. Рекомендую, обращайтесь за лечением в эту клинику.

Оксана Петрова
5,0 rating
10.02.2021

Добрый вечер! Я обращалась в клинику Сенсави, чтобы просто удалить папиломы. Доктор Хиджази Мусса порекомендовал пройти дерматоскопическое обследование и обнаружил на спине подозрительную родинку, на которую я не обращала внимания. Рекомендовал её удалить и отправить на гистологию. Был подтверждён риск перерождения в рак. Очень благодарна за внимательное отношение!

Александра
5,0 rating
30.09.2020

Папилломы- неприятная эстетическая проблема, особенно, когда они находятся на видном месте, решилась удалить у вас в клинике, все прошло замечательно и быстро.

Елена