Клініка Sensavi - Київ

Видалення родимок радіохвильовим методом

Вартість від 900 грн.
Родимка представляє собою естетичну проблему і несе ризик переродження в меланому шкіри. Атравматичний радіохвильовий метод видалення підходить для будь-яких ділянок обличчя та тіла. Процедура не залишає рубців, рецидиви відзначаються рідко. Обробка однієї родимки займає кілька хвилин, а повне загоєння настає через 1-3 тижні.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення родимки радіохвильовим методом (складність 1) 900 грн.
Видалення родимки радіохвильовим методом (складність 2) 1 100 грн.
Видалення родимки радіохвильовим методом (складність 3) 1 300 грн.
Анестезія 250 – 300 грн.

Фото до та після

Видалення родимки радіохвилею Київ Радіохвильове видалення родимки Київ

Як проводиться видалення родимок радіохвильові методом

Видалення родимок показано при їх збільшенні та потемнінні, виникненні тріщин, виразок, дрібних вузликів на поверхні, а також при відчутті дискомфорту, печіння або свербежу в області родимки.

Перед проведенням процедури лікар обробляє поверхню шкіри антисептиком і місцевим анестетиком.

Спеціальний апарат забезпечує безконтактне видалення родимок за рахунок радіохвиль високої частоти. Радіоніж відсікає родимку з поверхні шкіри, не зачіпаючи навколишні тканини і не викликаючи утворення рубців. Тепловий радіохвильовий вплив надає припікаючого ефекту і не допускає кровотечі.

Родимки легко травмуються, що підвищує ризик занесення інфекції. Крім того, ці утворення часто перероджуються в злоякісні пухлини. Тому рекомендується спостереження за розміром і структурою родимок під контролем лікаря і їх своєчасне видалення.

Підготовка до радіохвильового видалення родимок

Підготовки до процедури не потрібно. На первинному огляді лікар встановлює ступінь ураження і може направити на додаткові аналізи:

  • загальний аналіз крові;
  • дерматоскопія для вивчення структура і характеру родимки до її видалення;
  • біопсія фрагмента родимки при підозрі на злоякісні процеси.

Реабілітація після радіохвильового видалення родимок

Протягом 1 тижня утримайтеся від використання косметичних засобів в обробленій зоні. Через 7-10 днів скоринка, що утворилася на місці видаленої родимки, відпаде самостійно. Не знімайте її раніше, щоб не занести інфекцію. Після цього рекомендується обробка молодої шкіри засобами з УФ-фільтром, щоб уникнути утворення пігментних плям.

Протягом 2 тижнів уникайте водних і теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій) і захищайте область обробки від травмування одягом. При множинному видаленні родимок або видаленні утворень великої площі лікар може призначити антисептичні засоби і загоюючі мазі.

Протипоказання для радіохвильового видалення родимок

Незважаючи на безпеку процедури лікар попередить про деякі протипоказання:

  • хронічні запальні та інфекційні захворювання шкіри, особливо герпес;
  • злоякісні новоутворення шкіри або інші пухлини;
  • встановлений кардіостимулятор;
  • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
  • процедура з обережністю призначається при вагітності і годуванні груддю.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
05.04.2021

Клиника понравилась. Обратилась с проблемой новуса. Провели диагностику. Назначили удаление. Врач Мусса Алиевич Хиджази ,молодой ,но опытный специалист. Все было максимально аккуратно и безболезненно. Результатом очень довольна. Практически не осталось шрама,если не знать,то и незаметно)))Спасибо))

Тая Сакун
5,0 rating
24.02.2021

Обращалась к дерматоонкологу Бризицкой Оксане Николаевне беспокоила родинка на спине, получила очень доступную консультацию. Доктор провела обследование, детально осмотрела родинку. Порадовало что меня успокоили, ответили на все вопросы и подробно объяснили все риски. В результате родинку удалили, она оказалась опасной. Я очень довольна работой специалиста. Удаление прошло отлично, доктор меня поддерживала и объяснила каждый этап процедуры. Результат меня очень порадовал, а особенно эстетически.

Александра
5,0 rating
10.08.2020

Спасибо дерматологу на демеевской, удалил родинки радиоволной за один раз, доктор работает быстро и аккуратно, места удаления необходимо обрабатывать еще в течение 3 недель, конечный результат- чистая кожа.

Марьяна