Клініка Sensavi - Київ

Відновлення дівочої пліви

Вартість від 12 000 грн.
Гіменопластика – це операція з відновлення дівочої пліви, яка не має медичних показань і проводиться за бажанням пацієнтки. Хірургічне втручання виконується як під місцевою анестезією, так і під загальним наркозом та займає до 30 хвилин. Реабілітаційний період відсутній. Проведення гіменопластики не впливає на репродуктивне здоров'я жінки.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Гіменопластіка класична (хірургічне відновлення дівочої пліви) без вартості анестезії 12 000 грн.
Гіменопластика лазерна (відновлення дівочої пліви лазером) без вартості анестезії 15 000 грн.

Коли потрібна гіменопластика

Незаймана плева – це тонка, еластична складка тканини слизової оболонки, що оточує вхід у піхву. Як правило, після початку статевого життя вона розривається. Медичних показань до операції гіменопластика немає, процедура є косметичною і потрібна пацієнткам, які бажають відновити природний вигляд і цілісність дівочої пліви.

Гіменопластика зберігає природність відчуттів для обох партнерів, а розрив відновленої цноти супроводжується явищами, характерними для першого статевого контакту. Хірургічне відновлення цілісності гімена проводиться за бажанням пацієнтки та може бути обумовлено низкою причин:

 • Психологічний дискомфорт;
 • Релігійні погляди та культурні традиції;
 • Сексуальні вподобання жінки та її партнера;
 • Травма, внаслідок якої порушилася цілісність дівочої пліви;
 • Вроджені аномалії розвитку.

За відсутності протипоказань, допустимо багаторазове проведення операції з відновлення цноти.

Види відновлення дівочої пліви

На первинній консультації, після гінекологічного огляду, лікар запропонує можливі методи відновлення гімена. Техніки відновлення цноти визначають тривалість ефекту після операції.

Кисетна (короткострокова) гіменопластика передбачає зшивання залишків пліви спеціальними нитками, що самостійно розсмоктуються. Таке хірургічне втручання малотравматичне, реабілітація займає 2-3 дні. Зшивання доцільно виконувати за тиждень-півтора до передбачуваного статевого акту. Результат гіменопластики зберігається 10-14 днів, після чого нитки, що утримують пліву, розчиняються. Цей метод забезпечує природну повноту відчуттів обом сексуальним партнерам.

Тришарова (довгострокова) гіменопластика – це складніша операція, в ході якої для створення гімена використовуються кілька шарів тканини слизової оболонки піхви та залишки пліви. Дана техніка операції відрізняється більш тривалим реабілітаційним періодом та результатом, що зберігається на необмежений термін.

Як проводиться гіменопластика

Найбільш підходящий вид оперативного втручання для відновлення цілісності пліви підбирається лікарем індивідуально, враховуючи анамнез та побажання пацієнтки. Процедура проводиться досвідченими хірургами гінекологами в амбулаторних умовах, без госпіталізації. Таке хірургічне втручання відноситься до категорії легких, ризик ускладнень відсутній. Короткострокова гіменопластика виконується під місцевою анестезією, довгострокова тришарова – під загальною анестезією. Залежно від обраної техніки лікар виконує процедуру з реконструкції гімена. Тривалість хірургічного втручання не перевищує 30 хвилин. Протягом кількох годин після процедури пацієнтка перебуває під наглядом медичного персоналу. У МЦ SENSAVI ми гарантуємо не лише високу якість виконання хірургічного втручання, а й абсолютну анонімність та конфіденційність.

Гіменопластика Київ

Протипоказання до проведення процедури

Незважаючи на безпеку операції з відновлення дівочої пліви, лікар попередить про деякі протипоказання для проведення цієї процедури:

 • Запальні процеси сечостатевої системи;
 • Захворювання, що передаються статевим шляхом;
 • Період менструації;
 • Новоутворення інтимної зони;
 • Онкологія;
 • Порушення згортання крові;
 • Психічні відхилення.

Підготовка до гіменопластики

Операція з відновлення цноти не потребує особливої підготовки. На первинному прийомі лікар гінеколог проведе огляд та призначить додаткові дослідження для виключення протипоказань:

 • Загальний аналіз крові та сечі;
 • Біохімічний аналіз крові;
 • Мазок із піхви на мікрофлору;
 • Цитологічне дослідження;
 • УЗД органів малого тазу;
 • Коагулограма.

Також перед процедурою необхідно видалити волосся в інтимній зоні. Процедуру планують не пізніше ніж за 5 днів до початку менструального циклу.

Реабілітація після гіменопластики

Після процедури можна повертатися до повсякденного життя, виконуючи рекомендації лікаря. Протягом перших днів після операції відзначається дискомфорт унизу живота. Реабілітаційний період після тришарової гіменопластики більш тривалий, протягом 3-4 тижнів необхідно утриматися від інтимних контактів, обмежити заняття спортом та фізичні навантаження, щоб не спровокувати розбіжність швів. Уникайте відвідування будь-якого громадського басейну або сауни протягом як мінімум 2-4 тижнів після операції.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
18.02.2023

Операція нескладна, я робила короткосрочну гіменопластику, все чудово вийшло, кому потрібно - не треба соромитись, зараз все роблять)

Аніта
5,0 rating
16.01.2022

Делала в клинике Сенсави себе такую операцию, результат отменный, врач аккуратно все выполнил.

Mina
5,0 rating
09.10.2021

Хорошая клиника, рекомендую гинеколога Лавренюк Юлию!

Mm
5,0 rating
03.02.2021

Неочікувала такого результату, все чудово, дякую лікарю Лавренюк!!!

Софі