Клініка Sensavi - Київ

Гістерорезектоскопія

Вартість від 7 500 грн.
Гістерорезектоскопія або хірургічна гістероскопія – це процедура, яка включає діагностику порожнини матки з подальшою операцією (видаленням поліпів, міоматозних вузлів, розсіченням перегородки порожнини матки та ін.). Гістерорезектоскопія проводиться під загальною анестезією. Операція займає близько 1 години, після чого пацієнт повинен залишатися в стаціонарі під наглядом лікаря та анестезіолога до 4-х годин.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Гістерорезектоскопія складність 1(без вартості наркозу) 7 500 грн.
Гістерорезектоскопія складність 2 (без вартості наркозу) 9 500 грн.
Гістерорезектоскопія складність 3 (без вартості наркозу) 10 500 грн.

Показання для проведення гістерорезектоскопії

Гістерорезектоскопія є оперативним лікуванням внутрішньоматкових патологій, тому може бути проведена пацієнтці тільки після попередньої консультації з лікарем-гінекологом та анестезіологом.

Поліп матки

Показанням до Гістерорезектоскопії є:

• Поліпи матки – гістерорезекція поліпа;
• Поліпи шийки матки, цервікального каналу, ендометрію;
• Гіперплазія ендометрію;
• Біопсія ендометрію;
• Міоматозні та фіброматозні вузли;
• Міома, фіброміома;
• Синехії, спайки, перегородки в порожнині матки;
• Злоякісні утворення;
• Стороннє тіло (вросла внутрішньоматкова спіраль або її частина);
• Залишки плодового яйця;
• При матковій кровотечі;
• Після аборту або пологів, у разі потреби видалення залишків плаценти.

Поліпи в матці

Як проводиться гістерорезектоскопія

Процедура виконується лікарем-гінекологом, у стерильній операційній, під внутрішньовенним наркозом та займає близько 1 години.

У Медичному Центрі SENSAVI для проведення діагностичної та хірургічної гістероскопії застосовується гістероскоп останнього покоління, німецького виробника Karl Storz.

Гінеколог вводить прилад, оснащений відеосистемою у порожнину матки для діагностики та хірургічного видалення патології. На екран виводиться відео, за допомогою якого лікар максимально прицільно та чітко виконує маніпуляції. Хірургічні інструменти вводять через спеціальний канал гістероскопа. Завдяки тому, що на моніторі фіксується порожнина матки, лікар працює на патологічній ділянці, не торкаючись здорової. Вилучений біоматеріал після операції буде спрямований на гістологічне дослідження.

Гістерорезектоскопія

Гістерорезектоскопія – це амбулаторна операція, яка не вимагає тривалого перебування в стаціонарі. Після проведення процедури пацієнтка знаходиться в палаті, під наглядом лікаря та медичного персоналу до 4-х годин, після чого може залишити клініку.

Гістерорезектоскопія – Київ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гістерорезектоскопія – видалення поліпа

Терміни проведення процедури гістерорезектоскопії та протипоказання

 

Гістерорезектоскопія проводиться у першій половині менструального циклу. Оптимальний час – з 5 до 10 дня. При екстреній ситуації гістерорезектоскопія може бути проведена у будь-який день циклу (наприклад, при сильній кровотечі). Перед призначенням операції лікар-гінеколог дає всі необхідні рекомендації щодо підготовки до процедури, призначає передопераційні обстеження, консультації суміжних фахівців, якщо це необхідно. Після ознайомлення з результатами аналізів визначається дата операції.

Гістерорезектоскопія, як і будь-яке оперативне втручання, має свої протипоказання:

• Наявність запального процесу в органах малого тазу;
• Венеричні захворювання;
• Гострі інфекційні захворювання;
• Тяжкі патології печінки, нирок, дихальної та ендокринної системи;
• Серцево-судинні патології;
• Онкологія;
• Вагітність та лактація;
• Проблеми зі згортанням крові;

Також перед операцією необхідно попередити лікаря про прийом медикаментозної терапії.

Переваги застосування гістерорезектоскопії у гінекології

Гістерорезектоскопія – один з найбільш ефективних та безпечних методів хірургічного втручання в гінекології, з метою усунення внутрішньоматкових патологій.

Переваги застосування методу гістерорезектоскопії:

Малотравматичність – здорові тканини не зачіпаються;
Безболісність процедури – короткочасний внутрішньовенний наркоз забезпечує комфортне проведення хірургічного втручання;
Точність проведення маніпуляції завдяки візуальному контролю за допомогою високоточної оптичної системи з відеокамерою;
Можливість видалити кілька утворень у ході однієї процедури;
Можливість поєднати діагностичну та хірургічну процедури;
Відсутній ризик ускладнень;
Швидка реабілітація;
Безпека та збереження дітородної функції жінки;
Рекомендовано пацієнткам, які не народжували.

Післяопераційний період після гістерорезектоскопії

Тривалість реабілітації після гістерорезектоскопії залежить від рівня складності хірургічного втручання. Як правило, протягом перших двох-трьох тижнів можуть спостерігатися хворобливі відчуття в ділянці нижньої частини живота, кров'яні виділення, що є нормою, так як це період відновлення слизової оболонки матки після операції.

Лікар дасть необхідні рекомендації на післяопераційний період, щоб унеможливити ризик ускладнень, призначить антибактеріальну терапію. Протягом 14 днів слід дотримуватися статевого спокою, виключити водні процедури та надмірне фізичне навантаження. Може спостерігатися зміна або усунення менструального циклу. У післяопераційний період лікар гінеколог перебуває у зв'язку з пацієнтом.

Процедуру Гістерорезектоскопії у Києві Ви можете пройти в нашому Медичному Центрі на м.Осокорки.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
03.06.2022

Удалила полип матки в этой клинике. Условия, отношение и уровень компетенции врача, цена - мне все подошло. Все таки платная медицина отличается от государственной в лучшую сторону.

Антонина П.
5,0 rating
22.11.2021

Благодарю врача гинеколога Олега Георгиевича за внимательное отношение и профессионально проведенную операцию по удалению полипа матки. Я делала гистерорезектоскопию по рекомендации врача, я так понимаю это наиболее современный и малотравматичный способ удаления полипов. В клинике находилась около 3 часов, потом отпустили домой, чувствовала себя нормально, думала, что все пройдет сложнее.

Мария
5,0 rating
29.09.2021

По рекомендации обратилась к врачу гинекологу Анаталию Шкуте с полипом матки. На консультации обговорили все моменты по подготовке гистерорезекции и самом удалении. Операцию провели в назначенное время, под общим наркозом. Потом после операции находилась в палате несколько часов, врач очень внимательный, следил за моим состоянием, медсестра тоже замечательная девочка.

Кристина Мусина
5,0 rating
08.05.2021

Добрый день! Хочу выразить благодарность клинике Сенсави и Юлии Васильевне, всему персоналу. Я решила свою давнюю проблему, удалила полип матки. Операция мне была показана еще год назад, но я все не могла определиться с клиникой и врачом. К Юлии Васильевне попала по рекомендации и отзывы в интернете хорошие. Врач внушила доверие, расставила все точки над і. Операция прошла благоприятно, как и обещала моя врач. Домой отпустили в тот же день. Рекомендую врача, как профессионала с большой буквы.

Мария Ф.
5,0 rating
26.03.2021

Дякую клініці Сенсаві та лікарю Шкута Анатолій Миколайович. Операція пройшла успішно. Я дотримувалась усіх рекомендацій лікаря, перші декілька днів відчувався дискомфорт, але лікар попередив, що таке можливо.

Оксана В.