Клініка Sensavi - Київ

Інтимна контурна пластика

Вартість від 5 000 грн.
Чутливість інтимної зони змушує задуматися над безболісним та безпечним способом виправлення дефектів, і оптимальним рішенням вважається контурна пластика — атравматична і делікатна процедура щодо запровадження спеціальних речовин, філерів, за допомогою найтоншої голки або канюлі під контролем місцевих знеболюючих засобів. Процедура займе 20-30 хвилин, а результат стане очевидними через 1,5-2 місяці і збережеться протягом 1 року.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Інтимна контурна пластика (без вартості препарату) 5 000 грн.

Коли варто звернутися до інтимної контурної пластики

 • вроджені дефекти (асиметрія великих статевих губ, їх відсутність або часткова недорозвиненість)
 • неестетичний вигляд інтимної зони через вікові зміни
 • післяпологові та інші травми інтимної зони
 • утворення шкірних складок при різкій втраті ваги
 • зниження якості статевого життя (дискомфорт через сухість піхви, втрата чутливості, слабо виражений клітор або точка G)
 • атрофія вульви

Як проходить процедура інтимної контурної пластики

Спочатку лікар-гінеколог виявить проблеми та ступінь їх вираженості і спланує передбачуване втручання, потім підбере вид та дозу філлера. Після видалення волосся та антисептичної обробки шкіри в області втручання гінеколог почне введення філлера.

При інтимній контурної пластиці застосовуються декілька технік, залежно від показань. Замість стандартних голок також використовуються канюлі – особливі тонкі і гнучкі голки з тупими кінчиками та бічним отвором для виходу препарату. Це запобігає розриву м'яких тканин і скорочує період реабілітації. Крім того, гінеколог супроводжує кожну ін'єкцію легким масажем, забезпечуючи рівномірний розподіл філлера.

Точка G є найчутливішим ділянкою інтимної зони. У зв'язку з анатомічними особливостями піхви та зниженням тонусу його стінок, а також з-за травм зовнішніх статевих органів доступ до точки G стає обмеженим, знижуючи якість статевого життя жінки. Аугментація точки G має на увазі введення філлера у оточуючу її слизову оболонку. Це робить точку G більш об'ємною і виступаючою, що підсилює інтимні відчуття.

Як підготуватися до інтимної контурної пластики

Інтимна контурна пластика вимагає нескладної підготовки: не приймайте антикоагулянти, антибіотики та протизапальні препарати за тиждень до процедури, і навпаки, почніть прийом антигістамінних препаратів у разі підвищеної алергенності за 1-2 дня до процедури.

Незважаючи на безпеку інтимної контурної пластики існують протипоказання для проведення цієї процедури:

 • запальні процеси в інтимній зоні та статевих органах, в тому числі венеричні захворювання;
 • вагітність і годування груддю;
 • системні аутоімунні та важкі хронічні захворювання, хвороби згортання крові;
 • онкологічні захворювання незалежно від їх локації;
 • введений перманентний філлер або нещодавнє введення тимчасового філлера.

Реабілітаційний період після інтимної контурної пластики

Реабілітаційний період відсутній, а подальшого спостереження не потрібно. Однак, після проведення інтимної контурної пластики дотримуйтеся наступних рекомендацій: протягом 14 днів дотримуйтесь статевого спокою, відмовтеся від фізичної активності, уникайте теплових процедур (сауна, баня, солярій) та не користуйтеся тампонами. Також рекомендовано гігієнічний душ після кожного відвідування туалету, а в разі розвитку молочниці – прийом відповідних препаратів або введення вагінальних свічок.

Додаткова інформація

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
17.01.2022

Делала контурную пластику в интимной зоне филлером у гинеколога Юлии Дякунчак. Врач посоветовала эту процедуру с целью увеличить чувствительность точки G, были некоторые проблемы интимного характера. Конечно раньше я и не слышала о такой процедуре, поэтому некоторое время ушло на обдумывание. Каково же было мое удивление - это работает) Большое спасибо прекрасному доктору, ценю специалистов, которые знают современные подходы к лечению пациентов. Теперь знаю, у кого буду наблюдаться дальше)

Ангелина
5,0 rating
09.10.2021

Интимная контурная пластика помогла мне исправить небольшую асимметрию половых губ и вообще улучшить их эстетический вид. На операцию пока не решаюсь, инъекции - реальный выход, никакой реабилитации и все красиво и комфортно.

Александра
5,0 rating
31.08.2020

Интимную контурную пластику предлагают сейчас многие клиники, остановилась на этой, делала здесь несколько процедур, которыми осталась довольна, результатом пластики в том числе, руки у доктора золотые, тут главное опыт врача, мне кажется, оборудование современное, тоже не мало важно.

Полина