Клініка Sensavi - Київ

Інтимна контурна пластика великих статевих губ

Вартість від 5 500 грн.
Інтимна контурна пластика великих статевих губ – безболісний та безпечний спосіб виправлення зовнішніх дефектів інтимної зони за допомогою введення філерів гіалуронової кислоти; процедура атравматична та делікатна, виконується за допомогою найтоншої голки або канюлі під контролем місцевих знеболювальних засобів. Процедура займе 20-30 хвилин, а результат збережеться протягом 1 року.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Інтимна контурна пластика (без вартості препарату) 5 500 грн.

Показання для інтимної пластики великих статевих губ

• Вроджені дефекти (асиметрія великих статевих губ, їх відсутність чи часткова недорозвиненість);
• Неестетичний вигляд через вікові зміни – в'ялість, зниження тонусу, еластичності, сухість шкірних покривів інтимної зони, недостатній об'єм статевих губ;
• Післяпологові та інші травми інтимної зони та промежини;
• Утворення шкірних складок при різкій втраті ваги;
• Зниження якості статевого життя, дискомфорт через сухість; 
• Атрофія вульви;
• Для посилення сексуальних відчуттів.

Особливості проведення пластики філерами

На первинній консультації лікар-гінеколог виявить проблеми та ступінь їх виразності та ґрунтуючись на побажаннях пацієнтки, спланує передбачуване втручання. Препарати гіалуронової кислоти мають різну щільність та термін дії, лікар індивідуально підбере вид та дозу філера. При інтимній контурній пластиці застосовуються кілька технік, залежно від показань. Замість стандартних голок також використовуються канюлі – особливі тонкі голки, що гнуться, з тупими кінчиками і бічним отвором для виходу препарату, що запобігає розриву м'яких тканин і скорочує період реабілітації.

Інтимна контурна пластика статевих губ філером Київ

Як проходить пластика великих статевих губ

Пластика філером проводиться в амбулаторних умовах із застосуванням виключно сертифікованих препаратів. Після видалення волосся та антисептичної обробки шкіри в ділянці втручання, гінеколог вводить філер. Кожну ін'єкцію лікар-гінеколог супроводжує легким масажем, забезпечуючи тим самим рівномірний розподіл філера.

Як підготуватися до інтимної пластики філерами

На первинній консультації лікар-гінеколог дасть необхідні рекомендації щодо підготовки до процедури та призначить додаткові аналізи, щоб виключити протипоказання.

Незважаючи на безпеку інтимної контурної пластики протипоказаннями до цієї процедури є:

• Запальні процеси статевої сфери, зокрема венеричні захворювання;
• Вагітність та годування груддю;
• Період менструації;
• Системні аутоімунні та тяжкі хронічні захворювання;
• Проблеми зі згортанням крові;
• Онкологічні захворювання;
• Нещодавнє введення філера.

Ін'єкційна корекція інтимної зони потребує нескладної підготовки: не приймайте антикоагулянти, антибіотики та протизапальні препарати за тиждень до процедури, і навпаки, почніть прийом антигістамінних препаратів у разі підвищеної алергенності за 1-2 дні до процедури.

Ефект від корекції великих статевих губ

Корекція статевих губ філером зарекомендувала себе як ефективна процедура, що дозволяє швидко і безболісно, ​​не вдаючись до операційного втручання, домогтися привабливих естетичних результатів, омолодити інтимну зону та покращити якість сексуального життя.

Після контурної інтимної пластики пацієнтки відзначають ефект наповненості та зволоження, розгладжування шкірних покривів, заповнення пружності та тонусу тканин в інтимній ділянці. Ін'єкції гіалуронової кислоти дозволяють за допомогою природного компонента відновити слизову та шкіру, додати об'єм статевим губам і повернути еластичність тканин.

Результат від пластики інтимної зони філерами зберігається до одного року, після чого препарат розсмоктується самостійно.

Реабілітаційний період

Відновлювальний період триває до двох тижнів, протягом яких необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

• Утримайтеся від статевих контактів протягом 14 днів;
• Відмовтеся від фізичної активності;
• Уникайте теплових процедур (сауна, лазня, солярій);
• Не використовуйте тампони;
• Приймайте гігієнічний душ після кожного відвідування туалету.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
19.07.2022

Делала себе процедуру увеличения больших половых губ гиалуроновым филлером. Эта процедура действительно омолаживает и улучшает внешний вид данной зоны, половые губы становятся как бы более наполненными и объемными, и в большей степени покрывают малые половые губы. Отличный эффект!

Lana
5,0 rating
17.01.2022

Делала контурную пластику в интимной зоне филлером у гинеколога Юлии Дякунчак. Врач посоветовала эту процедуру с целью увеличить чувствительность точки G, были некоторые проблемы интимного характера. Конечно раньше я и не слышала о такой процедуре, поэтому некоторое время ушло на обдумывание. Каково же было мое удивление - это работает) Большое спасибо прекрасному доктору, ценю специалистов, которые знают современные подходы к лечению пациентов. Теперь знаю, у кого буду наблюдаться дальше)

Ангелина
5,0 rating
09.10.2021

Интимная контурная пластика помогла мне исправить небольшую асимметрию половых губ и вообще улучшить их эстетический вид. На операцию пока не решаюсь, инъекции - реальный выход, никакой реабилитации и все красиво и комфортно.

Александра
5,0 rating
31.08.2020

Интимную контурную пластику предлагают сейчас многие клиники, остановилась на этой, делала здесь несколько процедур, которыми осталась довольна, результатом пластики в том числе, руки у доктора золотые, тут главное опыт врача, мне кажется, оборудование современное, тоже не мало важно.

Полина