Клініка Sensavi - Київ

Кольпорафія – пластика піхви

Вартість від 9 000 грн.
Кольпорафія – хірургічна пластика задньої та передньої стінки піхви. Операція показана при опущенні стінок піхви, опущенні органів малого тазу, генітальному пролапсі. Передня та задня кольпорафія може поєднуватися з Леваторопластикою – операційною корекцією м'язів промежини. Хірургічне втручання дозволяє вирішити гінекологічні проблеми, що впливають на якість інтимного життя та фізичний комфорт жінки.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічна пластика передньої стінки піхви (без вартості наркозу) 9 000 грн.
Хірургічна пластика задньої стінки піхви (без вартості наркозу) 9 000 грн.

Причини опущення органів малого тазу

Опущення органів малого тазу – патологічний стан, що виникає внаслідок розтягування та ослаблення м'язів тазового дна та черевної стінки, при якому стає неможливою природна підтримка внутрішніх органів. До органів малого тазу відносять матку з придатками, вагіну, сечовий міхур, пряму кишку. Ця патологія часто розвивається на тлі важкого перебігу вагітності та пологів, а також у зрілому віці під час менопаузи. Результатом стає зміщення стінок піхви та матки у просвіт піхви, а у разі випадання органів – за його межі. Даний стан значно погіршує якість інтимного життя і стає причиною багатьох фізіологічних проблем.

Основні причини, що провокують пролапс органів малого тазу:

• Багаторазова вагітність, тяжкі пологи;
• Ожиріння;
• Гормональні зміни під час менопаузи, нестача естрогенів;
• Травми органів малого тазу;
• Вроджені патології зв'язкового апарату тазового дна;
• Онкологічні пухлини органів малого тазу;
• Важкі фізичні навантаження;
• Патології, що спричиняють підвищення внутрішньочеревного тиску (хронічний кашель, запор);
• Хірургічні втручання на органах малого тазу, видалення матки.

Коли потрібно проводити пластику піхви

Пластика піхви є підтяжкою стінок піхви з метою зменшення її розмірів. Симптоми, які можуть сигналізувати про наявність проблеми і за яких варто звернутися до лікаря-гінеколога:

• Відчуття стороннього тіла, тяжкості у промежині;
• Мимовільне сечовипускання;
• Дискомфортні відчуття під час статевого акту;
• Відсутність оргазму;
• Часті цистити;
• Болі, що тягнуть, у попереку і нижній частині живота.

Показання до Кольпорафії:

• Опущення органів малого тазу;
• Опущення передньої та задньої стінок піхви;
• Слабкість тазових м'язів;
• Пролапс геніталій;
• Зяяння статевої щілини;
• Розрив, деформація промежини та статевих органів;
• Болючий статевий акт;
• Невідповідність анатомічних розмірів статевих органів партнерів;
• Нетримання сечі.

Опущення матки та піхви

На ранніх стадіях опущення органів малого тазу можливе призначення консервативної терапії, на пізніших стадіях вирішити проблему може лише хірургічна пластика піхви. Вагінопластика може бути проведена пацієнтці за бажанням, з метою покращення стану вульвовагінальної області.

Особливості та види пластики піхви

Пластика передньої стінки піхви  хірургічне втручання проводиться на передній стінці піхви, що межує з сечовим міхуром і уретрою.
Пластика задньої стінки піхви  хірургічне втручання проводиться на задній стінці піхви, що межує з прямою кишкою.
Можливо поєднання передньої і задньої кольпорафія середня кольпорафія.

Передня Кольпорафія
Задня Кольпорафія

 Кольпорафія - пластика піхви Київ Пластика піхви Київ

Підготовка до пластики піхви

Перед операцією лікар-гінеколог проводить консультацію та огляд, призначає необхідні обстеження (ЕКГ) та аналізи (стандартний передопераційний пакет). Оскільки операція проводиться під загальним наркозом, обов'язковою є консультація з анестезіологом. Відповідно до результатів обстеження мають бути виключені протипоказання до хірургічного втручання – серцево-судинні, онкологічні, гострі інфекційні, венеричні захворювання, вагітність та лактація. Лікар дасть всі необхідні рекомендації для запобігання ризику ускладнень.

Як проводиться Кольпорафія у МЦ SENSAVI

Перед операцією лікар-гінеколог призначить необхідні обстеження (ЕКГ) та аналізи (стандартний передопераційний пакет). Пластика передньої та задньої стінки піхви проводиться під загальним наркозом (після консультації з анестезіологом), тривалість операції до 1,5 годин. Суть операції полягає в висічення розтягнутих стінок піхви з наступним їх ушиванням.

Кольпорафія – пластика піхви Київ

Кольпорафія – пластика піхви Київ

У МЦ SENSAVI Кольпорафію та Леваторопластіку проводять досвідчені оперують гінекологи, в комфортних, стерильних операційних, оснащених усім необхідним хірургічним обладнанням. Після операції пацієнтка знаходиться у стаціонарі до 6 годин, під наглядом медперсоналу. Лікар призначить дату контрольного огляду та зняття швів.

Реабілітаційний період після вагінопластики

Кольпорафія – серйозне хірургічне втручання. Післяопераційний період потребує суворого дотримання приписів лікаря, які будуть озвучені під час консультації. Лікар призначить всі необхідні знеболювальні та антибактеріальні препарати. Загальні рекомендації полягають в обмеженні фізичної активності, виключенні статевих контактів, не рекомендується присідати навпочіпки, піднімати тяжкості, відвідувати водні процедури протягом місяця після операції. Реабілітація після пластики піхви триває в середньому 2 місяці, після чого пацієнтка повертається до повноцінного життя.

У медичних центрах SENSAVI Кольпорафія задньої та передньої стінки піхви проводиться у філії на м. Осокорки.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
24.01.2023

Лікар Анатолій Миколайович виконав операцію на найвищому рівні. Було опущення 2 ступеня. Дуже уважний та професійний лікар, рада, що знайшла вас!

Олександра Д.
5,0 rating
24.01.2022

Из за опущения органов были частые проблемы не только по гинекологии, но и по урологии. Врач посоветовал провести операцию по подтяжке стенок влагалища. Эта операция прошла для меня вполне комфортно, наркоз хороший. После операции есть значительные улучшения состояния. То что меня больше всего беспокоило- недержание мочи и частые рецидивы цистита, сейчас сошло практически на нет.

О.В.
5,0 rating
19.08.2021

Доктор Шкута провел операцию по пластике влагалища на высоком профессиональном уровне. Большое спасибо, рада что обратилась к вам! Было опущение органов таза. Ощущения, самочувствие до-после - небо и земля.

Лариса Викторовна
5,0 rating
14.05.2021

Спасибо за вашу роботу! После операции, прошла реабилитация и сейчас чувствую себя превосходно! Был диагноз опущение матки со всеми вытекающими последствиями(

Ольга Александровна В.
5,0 rating
12.04.2021

Прекрасно проведенная операция, замечательный врач, очень достойные и комфортные условия. Жалею только, что не решалась на операцию раньше и терпела столько неприятных ощущений на протяжении многих лет. После операции есть ограничения, их надо придерживаться обязательно, чтобы результат действительно вас порадовал. Рекомендую врача гинеколога Анатолия Николаевича и медцентр Сенсави!

Ирина