Клініка Sensavi - Київ

Лабіопластика Київ - Корекція малих статевих губ

Вартість від 15 000 грн.
Пластика статевих губ (лабіопластика) — це пластична операція по зменшенню, рідше збільшення статевих губ або корекції їх форми. Інтимна пластика проводиться під місцевою або загальною анестезією і триває від 30 хвилин до 1,5 годин. Дискомфорт в інтимній зоні проходить через 5-7 днів, ускладнення відзначаються рідко, а повернення до інтимного життя займає 1 місяць.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічна корекція малих статевих губ (без вартості анестезії) 15 000 грн.
Корекція малих статевих губ лазером (без вартості анестезії) 18 000 грн.
Хірургічна корекція малих статевих губ + капюшон клітора (без вартості анестезії) 17 000 грн.
Корекція малих статевих губ + капюшона клітора лазером (без вартості анестезії) 23 000 грн.

Коли проводиться лабіопластика

Пластика статевих губ проводиться при погіршенні естетичного вигляду статевих губ, їх асиметрії або зміні в розмірах. Це відмічається при післяпологових травмах та вікові змінах в інтимній зоні. Також ця операція призначається при фізичному дискомфорті в області статевих губ (наприклад, під час ходьби та занять спортом), сексуальному незадоволенні, пов'язаному з формою і розмірами статевих губ та клітора.

Лабіопластика – корекція малих статевих губ Київ

Лабіопластика Київ

Хірургічна корекція маліх статевих губ та капюшона клітора

Як проходить лабіопластика

Після анестезії та асептичної обробки інтимної зони лікар зазначає зони втручання і проводить висічення надлишкової тканини.

Класичний метод Лабіопластика – це використання скальпеля під ретельним візуальним контролем лікаря. Такий метод видалення тканин вимагає зупинки кровотечі та накладення швів. Проте слизова оболонка, як правило, заживає швидко, а саморозсмокчуючі шовні нитки не вимагають видалення.

Сучасна лазерна техніка Лабіопластика має на увазі використання СО2 лазера. Метод є безконтактним та гарантує відсутність запалення, крім того припікаючу дію лазера робить цю процедуру безкровною. Шви не накладаються, а процес загоєння проходить швидше, ніж після видалення скальпелем.

Лабіопластика – Корекція малих статевих губ та капюшона клітора

Класична Лабіопластика. Реконструкція малих статевих губ та капюшона клітора

Лабіопластика – корекція малих полових губ

Лабіопластика з репозицією капюшона клітора Київ

Корекція малих статевих губ Київ

Хірургічна корекція маліх статевих губ та капюшона клітора Київ

Лабіопластика Київ

Підготовка до лабіопластики

За 3 дні до операції обмежте статеві контакти та фізичні навантаження, відмовтеся від тампонів та прийому антикоагулянтів і не проводите косметичні процедури в інтимній зоні.

При первинному огляді гінеколог призначає ряд аналізів та обстежень, щоб визначити ступінь вираженості проблеми і переконатися у відсутності протипоказань.

 • загальний та біохімічний аналіз крові;
 • аналіз сечі;
 • мазок з піхви на мікрофлору;
 • аналіз на наявність венеричних захворювань та гепатиту.

Реабілітаційний період після лабіопластики

Після проведення процедури можна повертатися до повсякденного життя. Проте, дотримуйтесь загальних рекомендацій в період відновлення. Не залишайтеся в сидячому положенні довгий час: це викличе зайву натяг тканин інтимної зони і сповільнить загоєння, тому рекомендується не сидіти біля 2-х тижнів, а перші 5 днів дотримуватися постільного режиму. Область втручання обробляється антисептичним препаратом тричі на день протягом 2 тижнів. В окремих випадках призначається курс антибіотиків. Після відвідування туалету підмивайтеся теплою водою та на 2-3 місяці відмовтеся від використання інтимних косметичних засобів. Віддайте перевагу вільній білизні з натуральних тканин, щоб мінімізувати травматичність в інтимній зоні. Протягом 1-2 місяців уникайте фізичних навантажень водних та теплових процедур (ванна, сауна, баня, солярій), обмежте статеві контакти.

Протипоказання до лабіопластики

На консультації гінеколог попередить про протипоказання для проведення лабіопластики:

 • молодий вік (до повноліття);
 • вагітність та годування груддю; цукровий діабет;
 • порушення згортання крові;
 • онкологічні захворювання;
 • запалення в області геніталій та малого тазу;
 • інфекції сечостатевої системи;
 • венеричні захворювання.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
22.02.2022

Лабиопластика - супер процедура! Благодарю за внимательное отношение! Что приняли во внимание, все мои пожелания! Все комфортно, не больно, уютно! Даже и не думала, что операции могут проходить настолько налегке!

Ольга Клименко
5,0 rating
15.08.2021

Лет 10 назад и не мечтала, что возможно сделать такую коррекцию)) Отменный результат, я очень довольна! Операцию делала у Анатолия Николаевича.

Татьяна В.
5,0 rating
24.05.2021

Дуже дякую Гінекологу! Робила процедуру під місцевим знеболюванням. Лікар під час та після операції весь час турбувався про моє почуття, дуже ніжно проводив процедуру. Операція пройшла швидко - десь біля години. Ще на наступний день були дискомфортні відчуття. Але швидко все пройшло. На контрольному огляді лікар порівняв при мені фото начальне та після операції. Дуже гарно вийшло! Дівчатка, ця процедура коштує своїх грошей.

Соломія
5,0 rating
03.05.2021

операиция прошла прекрасно, никаких болевых ощущений, хоть и под местной анестезией. результат – вау!!! я довольна очень!! делала на позняках.

Марина К.
5,0 rating
05.02.2021

Якби я не познайомилась з таким лікарем як Юлія Василівна, я б, мабуть,не наважилась на таку хірургічну коррекцию і тільки в своїх мріях це уявляла, бо боюсь операцій. Це лікар нового покоління, дуже компетентна, професійна та впевнена і дійсно класний хірург. Я задоволена на всі 100!

Неля Т.