Клініка Sensavi - Київ

Лабіопластика Київ - Корекція малих статевих губ

Вартість від 15 000 грн.
Пластика статевих губ або лабіопластика — це пластична операція зі зменшення, рідше збільшення статевих губ або корекції їх форми. Інтимна пластика проводиться під місцевою або загальною анестезією та триває від 30 хвилин до 1,5 години. Дискомфорт в інтимній зоні проходить через 5-7 днів, ускладнення відзначаються рідко, а повертатися до інтимного життя можна вже за місяць.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічна корекція малих статевих губ (без вартості анестезії) 15 000 грн.
Корекція малих статевих губ лазером (без вартості анестезії) 18 000 грн.
Хірургічна корекція малих статевих губ + капюшон клітора (без вартості анестезії) 17 000 грн.
Корекція малих статевих губ + капюшона клітора лазером (без вартості анестезії) 23 000 грн.

Особливості лабіопластики

Лабіопластика – естетична гінекологічна операція, показанням до якої є, насамперед, незадоволеність пацієнтки зовнішнім виглядом зовнішніх статевих органів, вульви, малих та великих статевих губ, що веде до психологічного дискомфорту та проблем у сексуальній сфері. Інтимну пластику рекомендують та проводять, щоб зменшити статеві губи, виправити їх асиметрію та форму, скоригувати капюшон клітора, усунути вікову або вроджену деформацію тканин інтимної області.

До особливостей інтимної пластики відносять:

 • Безпека – лабіопластика не впливає на сексуальні та фізіологічні відчуття жінки, її репродуктивне здоров'я;
 • Безболісність – корекцію статевих губ проводять під місцевим знеболенням або, за бажанням, під загальним наркозом;
 • Швидкість – тривалість операції не більше години;
 • Мінімальна інвазивність та короткий період реабілітації – повертатися до повсякденного життя можна через 2-3 дні;
 • Відсутність кровотечі;
 • Мінімальний ризик ускладнень;
 • Гарантований естетичний результат.

Додаткові цілі цієї процедури включають збереження анатомічно правильних пропорцій зовнішніх статевих органів, оптимальну відповідність кольору та текстури, підтримку судинно-нервового кровопостачання. Лабіопластика стає все більш популярною в останні роки.

Лабіопластика – Корекція малих статевих губ та капюшона клітора

Класична Лабіопластика. Реконструкція малих статевих губ та капюшона клітора

Лабіопластика – корекція малих полових губ

Лабіопластика з репозицією капюшона клітора Київ

Корекція малих статевих губ Київ

Хірургічна корекція маліх статевих губ та капюшона клітора Київ

Лабіопластика Київ

Причини проведення пластики статевих губ

 • Погіршення естетичного вигляду статевих губ та клітора;
 • Асиметрія, гіпертрофія малих статевих губ;
 • Неестетична форма статевих губ;
 • Надлишкова тканина капюшона клітора;
 • Надмірне випинання малих статевих губ за межі великих;
 • В'яла шкіра в області вульви;
 • Вроджені аномалії розвитку зовнішніх статевих органів.

Подібні зовнішні ознаки характерні для післяпологового періоду, коли цілісність шкірного покриву зовнішніх статевих органів може бути порушена, що веде до патологічних змін та рубцевої деформації тканин, а також у вікових пацієнток, що пов'язано з настанням менопаузи та недостачею естрогену.

Процедура інтимної пластики рекомендується при фізичному дискомфорті в області статевих губ під час ходьби, занять спортом, при носінні одягу, що облягає; для поліпшення гігієни, оскільки надлишкова тканина може утруднити очищення та сприяти розвитку інфекцій сечовивідних шляхів через накопичення залишків сечі між малими статевими губами; при сексуальному незадоволенні, пов'язаному з формою та розмірами статевих губ та клітора. Хірургічна корекція статевих губ та капюшона клітора допомагає усунути ці проблеми й повернути жінці сексуальну привабливість та впевненість у собі.

Протипоказання до проведення лабіопластики

На консультації лікар гінеколог попередить про протипоказання для проведення лабіопластики:

 • Молодий вік (до повноліття);
 • Вагітність та годування груддю;
 • Ендокринні порушення;
 • Порушення згортання крові;
 • Онкологічне захворювання;
 • Запальні процеси в області геніталій та малого тазу;
 • Інфекції сечостатевої системи;
 • Венеричні захворювання;
 • Психічні розлади.

Підготовка до операції на статевих губах

При первинному огляді гінеколог призначає низку передопераційних аналізів та обстежень, щоб переконатися у відсутності протипоказань:

 • Загальний та біохімічний аналіз крові;
 • Аналіз сечі;
 • Мазок із піхви на мікрофлору та цитологія;
 • Аналіз на наявність венеричних захворювань та гепатиту;
 • Коагулограма.

За 3 дні до операції обмежте статеві контакти та фізичні навантаження, відмовтеся від тампонів та прийому антикоагулянтів та не проводьте косметичні процедури в інтимній зоні.

На консультації лікар надасть усі необхідні рекомендації щодо підготовки до інтимної пластики, визначить обсяг та складність необхідного втручання, підбере оптимальну техніку виконання лабіопластики, виходячи з анамнезу та побажань пацієнтки. Пластика статевих губ та каптуру клітора проводиться як класичним хірургічним методом, так і за допомогою лазера.

Як проходить лабіопластика у Медичному Центрі SENSAVI

У Медичному Центрі SENSAVI операцію з корекції статевих губ проводять лікарі-оперуючі гінекологи високої кваліфікації з великим досвідом проведення подібних операцій, що використовують у своїй практиці сучасні методики та лазерні технології.

Після анестезії та асептичної обробки інтимної зони, лікар візначає зони оперативного втручання та проводить висічення надлишкової тканини.

Класичний метод лабіопластики – це використання скальпеля під ретельним візуальним контролем лікаря. Такий метод висічення тканин вимагає зупинки кровотечі та накладання швів. Проте, слизова оболонка швидко загоюється, а шовні нитки розсмокчуються самостійно та не потребують видалення.

Сучасна лазерна техніка лабіопластики передбачає використання СО2 лазера. Метод є безконтактним та гарантує відсутність запалення, крім того припікаюча дія лазера робить цю процедуру безкровною. Шви не накладаються, а процес загоєння проходить швидше, ніж після висічення скальпелем.

Лабіопластика Київ

Хірургічна корекція маліх статевих губ та капюшона клітора

Реабілітаційний період після лабіопластики

Після проведення лабіопластики можна повертатись до повсякденного життя. Проте, дотримуйтесь загальних рекомендацій у період відновлення:

 • Не залишайтеся в сидячому положенні довгий час: це викличе зайве натягування тканин інтимної зони та сповільнить загоєння, тому рекомендується не сидіти близько 2-х тижнів, а перші 5 днів дотримуватися постільного режиму;
 • Область втручання обробляється антисептичним препаратом;
 • Лікар призначить необхідний курс антибактеріальних препаратів;
 • Після відвідування туалету підмивайтеся теплою водою, на 2-3 місяці відмовтеся від інтимних косметичних засобів;
 • Віддайте перевагу вільній білизні з натуральних тканин, щоб мінімізувати травматичність в інтимній зоні;
 • Протягом 1-2 місяців уникайте фізичних навантажень, водних та теплових процедур (ванна, сауна, лазня, солярій), обмежте статеві контакти.

Дотримання післяопераційних рекомендацій лікаря гарантує швидкий процес загоєння та чудовий естетичний результат.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 6 відгуків
5,0 rating
16.02.2023

Робила лабіо у Шкути, задоволена дуже, саме те, що хотіла. Почуваюся впевнено та комфортно, прибрала природну асиметрію губ, яка мене дратувала та засмучувала.

Юлія Д.
5,0 rating
22.02.2022

Лабиопластика - супер процедура! Благодарю за внимательное отношение! Что приняли во внимание, все мои пожелания! Все комфортно, не больно, уютно! Даже и не думала, что операции могут проходить настолько налегке!

Ольга Клименко
5,0 rating
15.08.2021

Лет 10 назад и не мечтала, что возможно сделать такую коррекцию)) Отменный результат, я очень довольна! Операцию делала у Анатолия Николаевича.

Татьяна В.
5,0 rating
24.05.2021

Дуже дякую Гінекологу! Робила процедуру під місцевим знеболюванням. Лікар під час та після операції весь час турбувався про моє почуття, дуже ніжно проводив процедуру. Операція пройшла швидко - десь біля години. Ще на наступний день були дискомфортні відчуття. Але швидко все пройшло. На контрольному огляді лікар порівняв при мені фото начальне та після операції. Дуже гарно вийшло! Дівчатка, ця процедура коштує своїх грошей.

Соломія
5,0 rating
03.05.2021

операиция прошла прекрасно, никаких болевых ощущений, хоть и под местной анестезией. результат – вау!!! я довольна очень!! делала на позняках.

Марина К.
5,0 rating
05.02.2021

Якби я не познайомилась з таким лікарем як Юлія Василівна, я б, мабуть,не наважилась на таку хірургічну коррекцию і тільки в своїх мріях це уявляла, бо боюсь операцій. Це лікар нового покоління, дуже компетентна, професійна та впевнена і дійсно класний хірург. Я задоволена на всі 100!

Неля Т.