Клініка Sensavi - Київ

Коагуляція шийки матки

Вартість від 2 500 грн.
Коагуляція шийки матки – сучасний та широко затребуваний хірургічний метод, який застосовується з метою діагностики та лікування різних гінекологічних захворювань. Коагуляція проводиться за допомогою радіохвильового або лазерного інструменту, з використанням місцевої анестезії та триває 15-30 хвилин.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Коагуляція шийки матки (без вартості анестезії) 2 500 грн.

Метод лазерної коагуляції шийки матки

У сучасній гінекологічній практиці застосовують радіохвильовий та лазерний метод коагуляції шийки матки. Обидва методи малотравматичні та безкровні, тому що в процесі припікання відбувається коагулювання тканин, на відміну від застарілих методів, таких як кріодеструкція.

Лазерна коагуляція, із застосуванням найновішого лазерного обладнання, фракційного СО2 лазера – високоточний та ефективний метод лікування ерозії, дисплазії шийки матки та інших гінекологічних патологій. Завдяки безконтактному впливу лазера виключається ймовірність кровотечі та утворення рубців і шрамів на шийці матки, що особливо важливо при подальшому плануванні вагітності.

Коагуляція шийки матки Київ

Показання до проведення коагуляції

Коагуляція шийки матки призначається пацієнткам із наступними діагнозами:

• Ерозія (ектопія) шийки матки;
• Дисплазія;
• Лейкоплакія;
• Ендометріоз;
• Поліпи цервікального каналу;
• Поліпи шийки матки;
• Ектопія;
• Рубцова тканина та інші деформації тканин шийки матки;
• Кістозні та інші утворення.

Лазерна і радіохвильова коагуляція проводиться, у тому числі, пацієнткам, що не народжували, тому що не є травматичною процедурою і не перешкоджає майбутньому зачаттю, виношування та пологам. Сприятливий період для коагуляції з 5 по 10 день менструального циклу.

Кому не можна застосовувати метод коагуляції

На первинній консультації лікар гінеколог проводить огляд пацієнтки на гінекологічному кріслі, кольпоскопію (діагностику слизової шийки матки) та призначає необхідні лабораторні дослідження, тільки після отримання результатів, пацієнтці може бути призначена коагуляція.

Коагуляція шийки матки має такі протипоказання:

• Інфекційно-запальні процеси в органах малого тазу – процедура може бути проведена після проходження відповідного лікування, підтвердженого лабораторними аналізами;
• Онкологія шийки матки;
• Вагітність та період грудного вигодовування;
• Кровотеча;
• Внутрішньоматкова спіраль;
• Цукровий діабет.

Як проходить процедура лазерної коагуляції

Лазерна коагуляція проводиться за призначенням лікаря-гінеколога після попереднього обстеження, щоб виключити протипоказання. Процес лазерної коагуляції є прицільним впливом лазерного променя на уражену тканину шийки матки, при цьому здорові тканини не зачіпаються. Лікар гінеколог контролює інтенсивність та глибину впливу лазера. Процедура безболісна для пацієнтки, проходить під місцевим знеболенням та не завдає жодного дискомфорту. Тривалість лазерної коагуляції 15-30 хвилин.

Реабілітаційний період після процедури коагуляції

Після лазерної коагуляції пацієнтка прибуває до палати під наглядом лікаря кілька годин, після чого відправляється додому. Реабілітаційний період зазвичай проходить без ускладнень. Протягом перших кількох діб після коагуляції можуть спостерігатися тягнучі болі внизу живота та незначні виділення. Повне відновлення займе місяць-півтора, за суворого дотримання рекомендацій лікаря. У реабілітаційний період рекомендується відмовитись від статевих контактів, водних та теплових процедур (сауна, басейн, солярій), не використовувати вагінальні тампони, виключити важкі фізичні навантаження.

Переваги проведення коагуляції у Медичному Центрі SENSAVI

Медичний Центр SENSAVI – сучасний багатопрофільний медичний заклад, де є всі умови для надання високопрофесійної медичної допомоги в галузі гінекології. Приймають лікарі-гінекологи з великим досвідом та практичними знаннями сучасних методів лікування гінекологічних захворювань. Для процедури коагуляції шийки матки використовується лазерне обладнання останнього покоління, італійський СО2 лазер SmartXide DOT (DEKA), який показує високу ефективність, насамперед у лікуванні ерозії та дисплазії шийки матки. Процедура проводиться в комфортному гінекологічному кабінеті з дотриманням необхідних санітарних норм.

Лазерна коагуляція шийки матки проводиться у філії МЦ SENSAVI на м. Осокорки, вул. Є. Чавдар 13.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
16.02.2022

Лечила эрозию с помощью лазера, это современный метод, его рекомендуют многие врачи. После процедуры был немного дискомфорт, но восстановление прошло даже быстрее, чем я думала. Мне понравилось обслуживаться в клинике Сенсави, и по ценовой политике и по обслуживанию, и главное - есть хороший результат после лечения.

Кристина Пономаренко
5,0 rating
12.02.2022

Довольна тем, что обслуживаюсь в этой замечательной клинике у прекрасного врача гинеколога, Шкуты Анатолия Николаевича. Все обследования и назначения обоснованы и расписаны до буквы. Рекомендую всем подругам и все только благодарят.

Елена П.
5,0 rating
09.01.2022

Робила коагуляцію з метою видалення ерозії шийки матки. Лікар гінеколог на Осокорках, Юлія Дякунчак. Задоволена! До процедури була підготовка, усі потрібні аналізи та обстеження, лікар уважно ставиться. Сама процедура пройшла досить легко, під місцевою анестезією. Відновлення тривало близько місяця. У лікаря спостерігаюсь і досі. Рекомендую!

Олександра