Клініка Sensavi - Київ

Конізація шийки матки

Вартість від 2 500 грн.
Лазерна конізація (конусовидне висічення) шийки матки — це хірургічна операція, при якій висікається конусоподібна ділянка зміненої тканини шийки матки. Посічені тканини відправляють на гістологічний аналіз для діагностики злоякісних утворень на ранньому етапі, що підвищує сприятливість прогнозу.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Лазерна конизація шийки матки до 25% області обробки 2 500 грн.
Лазерна конизація шийки матки від 26% до 50% області обробки 3 500 грн.
Лазерна конизація шийки матки понад 50% області обробки 4 500 грн.

Метод лазерної конізації шийки матки

Метод лазерної конізації шийки матки широко застосовується у діагностичній та оперативній гінекології. Конізація проводиться в перші дні після закінчення менструації (5-10 день циклу), щоб до наступного циклу шийка матки встигла відновитись.

Для висічення використовується фракційний CO2 лазер SmartXide DOT (DEKA). Лазерна ексцизія відрізняється точністю, стерильністю, відсутністю кровотечі та рубцювання, а також не зачіпає навколишні здорові тканини. Процедура проводиться в амбулаторних умовах, під місцевою анестезією та займає до 30 хвилин. Зразок патологічно зміненої тканини спрямовується на гістологічне дослідження для точності встановлення діагнозу. Головна перевага процедури у збереженні дітородної функції репродуктивних органів пацієнтки.

Лазерна конізація шийки матки Київ

Показання до проведення процедури конізації

Лазерна конізація проводиться з діагностичною та лікувальною метою. Посічені тканини відправляють на гістологічний аналіз для діагностики злоякісних утворень на ранньому етапі.

Конізація шийки матки лазером призначається при наступних діагнозах:

• Ерозія шийки матки;
• Дисплазія шийки матки 1-2 ступеня;
• Виворіт шийки матки (ектропіон);
• Позитивний результат цитологічного мазка (ПАП-тест);
• Деформації шийки матки, включаючи післяпологові травми;
• Рубцова тканина, що сформувалася після пологів, абортів;
• Інші патології слизової оболонки каналу шийки матки та цервікального каналу (поліпи, кісти, гіпертрофія та ін.).

Протипоказання до лазерної конізації шийки матки

Лазерна конізація, як і будь-яке хірургічне втручання має ряд протипоказань до проведення:

• Інфекційно-запальний процес в органах малого тазу;
• Вагітність, період лактації;
• Онкологія шийки матки.

Для виключення ризиків ускладнень та якісного результату після процедури лазерної конізації шийки матки, важливо пройти передопераційне обстеження та виключити протипоказання, після чого лікарем буде прийнято рішення про доцільність проведення даної процедури.

Як підготуватися до операції конізації

На первинній консультації лікар гінеколог проводить огляд пацієнтки на гінекологічному кріслі та збирає анамнез. Важливо виключити запальні захворювання репродуктивної системи, при цьому перед проведенням конізації призначається комплексне обстеження, що може включати як лабораторну діагностику, так й обстеження у суміжних фахівців.

Підготовка до конізації шийки матки:

• Кольпоскопія – діагностичний огляд слизової оболонки піхви та шийки матки кольпоскопом;
• Біопсія шийки матки;
• Посів мікрофлори;
• ПЛР-діагностика;
• Бактеріоскопічний аналіз мазка;
• Аналіз на ЗПСШ;
• Загальний та біохімічний аналіз крові;
• Інші аналізи відповідно до віку та супутніх захворювань пацієнтки.

Способи конізації шийки матки

У сучасній гінекологічній практиці виділяють кілька видів ексцизії шийки матки:

• Лазерна конізація – висічення шийної ділянки матки за допомогою лазерного променя, відрізняється щадним, безконтактним впливом, тому успішно застосовується для лікування гінекологічних захворювань у пацієнток, що не народжували. Лазерний промінь діє прицільно, не торкаючись здорових тканин і коагулюючи ранову поверхню, що виключає кровотечі.

• Радіохвильова конізація – висічення змінених ділянок шийки матки за допомогою радіохвильового інструменту. Цей спосіб конізації так само малотравматичний і має стерилізуючий вплив на тканини шийки матки, не заважає подальшій вагітності та пологам.

• Петлева ексцизія – метод висічення за допомогою електрода у вигляді петлі, не має коагулюючої дії, можлива кровотеча та утворення рубцевої тканини, що збільшує ризик післяопераційних ускладнень.

Спосіб конізації підбирається індивідуально, лікарем, що лікує гінекологом, виходячи з результатів передопераційного обстеження, враховуючи індивідуальні особливості пацієнтки. У МЦ SENSAVI застосовується метод лазерної та радіохвильової конізації.

Реабілітація після лазерної конізації шийки матки

Лазерна конізація – малотравматична, амбулаторна процедура. Після проведення конізації пацієнтка перебуває у палаті, під нагляд медичного персоналу протягом 2-4 годин, після чого залишає клініку. Можуть бути незначні больові відчуття протягом першої доби після операції, що є варіантом норми, а також мажучі виділення протягом перших тижнів. Повне відновлення тканин відбувається протягом 1-1,5 місяців, при суворому дотриманні розпоряджень гінеколога цей процес проходить легко і безболісно.

Рекомендується дотримуватись режиму статевого спокою, виключити фізичні навантаження, відвідування сауни, басейну, не використовувати тампони.

Переваги проведення конізації у МЦ SENSAVI

У Медичному Центрі SENSAVI приймають гінекологи з великим досвідом і високою кваліфікацією, що регулярно підвищують свій професійний рівень, беручи участь у конференціях, проходячи спеціалізовані курси. Для проведення лазерної конізації шийки матки ми використовуємо СО2 фракційний лазер нового покоління, італійського виробника DEKO, який визнаний золотим стандартом у лазерній хірургії. Наші лікарі гінекологи успішно застосовують у своїй роботі сучасні лазерні методики. Процедура лазерної конізації проходить у комфортних умовах, у новій філії на Осокорках, вул. Є. Чавдар 13.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
09.01.2022

Николи не мала ніяких питань до роботи персонала. Спостерігаюсь у Шкути - задоволена повністю, чудовий лікар.

Олена Перваченко
5,0 rating
05.01.2022

Хорошая клинка и специалисты. Лечила дисплазию у врача Сигунова. Нравится подход врача, нет лишней воды в назначениях. Аккуратно и бережно провел процедуру конизации шейки матки.

Лера П.
5,0 rating
28.06.2021

Лечила дисплазию шейки матки у врача Лавренюк, имею положительный результат после конизации лазером. Благодарю доктора за отличную работу! Буду к вам обращаться.

Вера
5,0 rating
14.09.2020

Выбирая клинику для лечения много положительных отзывов прочитала о Вас — соглашусь с каждым. Клиника действительно европейского уровня. Развития вам и процветания.

Елена