Клініка Sensavi - Київ

Видалення післяпологових рубців лазером

Вартість від 3 000 грн.
Розтягування та розриви м'язів і шкіри при пологах призводять до виникнення рубця або шраму (розростання сполучної тканини). Лазерне видалення вважається атравматичним та безболісним методом корекції післяпологових рубців. Процедура проводиться під місцевим наркозом та займає до 1 години. Курс лікування становить від 2 до 10 процедур з інтервалом 2-3 місяці, проте ефект буде помітний після першої лазерної обробки. Побічні ефекти спостерігаються рідко і проходять через 2-3 дні.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Лікування післяпологових рубців лазером до 5 см 3 000 грн.
Лікування післяпологових рубців лазером від 6 см та вище 5 500 грн.

Показання до видалення післяпологових рубців

Післяпологові рубці формуються у жінок після травматичних пологів, кесаревого розтину, епізіотомії (хірургічного розтину промежини). На місці ушкодження, розтягування, розриву або хірургічного втручання відбувається розростання сполучної тканини для відновлення цілісності покриву. Рубці є не тільки зовнішнім естетичним дефектом, формуючись на поверхні шкіри, але й можуть доставляти дискомфортні відчуття під час статевої близькості або менструації, розташовуючись у піхві, на шийці матки. Згодом рубцева тканина починає деформуватися, знижуючи захисні функції слизової оболонки, що веде до розвитку різних гінекологічних патологій і може спричинити подальші викидні і безпліддя.

Показанням для видалення післяпологових рубців є:

• Рубці промежини;
• Рубці у піхві;
• Рубці на шийці матки.

Одним із найбільш ефективних методів корекції післяпологових рубців є лазерне лікування. Необхідний курс процедур призначає лікар гінеколог, після попереднього огляду та діагностики.

Протипоказання до лазерного видалення рубців

Лазерне лікування рубців – безпечний, малотравматичний метод, який практично не має протипоказань. На первинному огляді лікар виконає забір необхідних гінекологічних аналізів, щоб унеможливити наявність запального процесу в органах малого тазу.

Протипоказанням до лікування післяпологових рубців лазером також є:

• Онкологія;
• Інфекційний процес будь-якої локалізації;
• Цукровий діабет;
• Венеричні захворювання;
• Вагітність та період лактації;
• Порушення згортання крові.

Підготовка до видалення післяпологових рубців

На першій консультації гінеколог оцінить глибину та площу рубців, стан навколишніх м'яких тканин, а також переконається у відсутності протипоказань.

За 2 тижні до проведення процедури:

• Відмовтеся від косметичних процедур в інтимній зоні;
• Уникайте впливу ультрафіолету в області обробки (не засмагайте та не відвідуйте солярій);
• Виключіть прийом препаратів із фотосенсибілізуючим ефектом.

Як проходить лазерне видалення післяпологових рубців

Процедура лазерного лікування рубців відбувається під місцевою анестезією і займає до 1 години часу. Застосовуючи сучасне італійське лазерне обладнання CO2 лазер SmartXide DOT (DEKA), лікар проведе обробку рубцевої тканини. Інноваційні лазерні технології дозволяють успішно застосовувати лазерну терапію як поверхнево, в зоні промежини, так і для видалення рубців на слизовій оболонці стінок піхви та шийці матки. Лазерний промінь точково надає теплову дію, при цьому відбувається фототермоліз (верхній шар грубої рубцевої тканини випаровується), а в клітинах неушкодженої тканини активізується вироблення колагену та еластину, апускаються процеси регенерації, за рахунок цього рубець заміщається здоровою тканиною. Старі поверхневі рубці повністю прибрати неможливо, але естетичний вигляд помітно покращає. Після процедури проводять антисептичну обробку шкіри промежини та наносять заспокійливий, зволожуючий крем.

Лазерне видалення післяпологових рубців Київ Видалення післяпологових рубців Київ

Реабілітаційний період

Фракційний лазер має бактерицидну дію, що значно знижує ризик виникнення інфекційного процесу в інтимній зоні. Після процедури відзначається почервоніння, набряк та дискомфорт у ділянці обробки, які проходять через 2-3 дні. Лікар розповість про індивідуальні особливості відновлення після лазерного лікування післяпологових рубців та при необхідності призначить курс антибіотиків. У будь-якому випадку, слід дотримуватись загальних рекомендацій у період реабілітації:

• Підтримуйте гігієну інтимної зони;
• Утримайтеся від статевих контактів протягом місяця;
• Відмовтеся від застосування тампонів;
• Проводьте обробку кремами або мазями з загоювальними, відновлюючими та/або антисептичними властивостями або з вмістом антибіотика;
• Користуйтеся зволожуючими засобами;
• Виключіть водні процедури (сауна, лазня) та вплив ультрафіолету на інтимну зону (сонячна засмага, солярій);
• Відмовтеся від косметичних процедур в інтимній зоні.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
08.01.2022

Эффект есть однозначно, делала 3 процедуры с интервалом 2 месяца. Правда дискомфортно несколько дней после обработки, как после любой лазерной шлифовки.

Татьяна
5,0 rating
17.09.2021

Делала шлифовку послеродовых рубцов на промежности в клинике на Осокорках. Врач внимательный, аккуратно выполянл процедуру, под местной анестезией. После процедуры был отек и покраснение, но он сошел у меня очень быстро. Как результат- шрам стал гораздо тоньше и светлее. Делала один раз, возможно повторю, для совершенного результата.

ira
5,0 rating
27.11.2020

Хочу поблагодарить персонал клиники Сенсави за высокий профессионализм, не первый раз обращаюсь сюда с проблемами эстетического характера и всегда получаю качественный результат по очень даже приемлемой цене, удаляла родинки, сосуды на лице, регулярно хожу к косметологу, недавно удалила лазером рубцы, мне нравится, что применяется современное оборудование и врачи внимательные и с большим опытом работы. Процветания Вам!

Валерия Н.
5,0 rating
07.09.2020

Решилась удалить послеродовые рубцы лазером, этот метод эффективный и безболезненный, спасибо доктору, все прошло на высшем уровне.

Марина