Клініка Sensavi - Київ

Видалення післяпологових рубців лазером

Вартість від 2 000 грн.
Розтягування та розриви м'язів і шкіри при пологах призводять до виникнення рубця або шраму (розростання сполучної тканини). Лазерне видалення вважається атравматичним і безболісним методом корекції післяпологових рубців. Процедура проводиться під місцевим наркозом і займає до 1 години. Курс лікування включає від 2 до 10 процедур з інтервалом 2-3 місяці, однак ефект буде помітний вже після першої лазерної обробки. Побічні ефекти відмічаються рідко і проходять через 2-3 дня.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Лікування післяпологових рубців лазером до 5 см 2 000 грн.
Лікування післяпологових рубців лазером від 6 см та вище 2 600 грн.

Лазерна гінекологія

Лазерне видалення післяпологових рубців Видалення післяпологових рубців лазером

Підготовка до видалення післяпологових рубців

На первинній консультації лікар-дерматолог або гінеколог-хірург оцінить глибину і площу рубців та стан оточуючих м'яких тканин, а також переконається у відсутності протипоказань.

За 2 тижні до проведення процедури:

 • відмовтеся від косметичних процедур в інтимній зоні;
 • уникайте впливу ультрафіолету в області обробки (не засмагайте і не відвідуйте солярій);
 • виключіть прийом препаратів з фотосенсибілізуючим ефектом.

Як проходить лазерне видалення післяпологових рубців

Фракційний СО2 лазер точково надає на шкіру тепловий вплив, при цьому відбувається лазерний фототермоліз (верхній шар грубої рубцевої тканини випаровується), а в клітинах неушкодженої тканини активізуються процеси вироблення колагену. За рахунок цього рубець заміщається здорової тканиною, і дефект шкіри стає візуально менш помітним. Старі рубці повністю прибрати неможливо, але естетичний вигляд помітно покращиться.

Після процедури проводять антисептичну обробку шкіри і наносять заспокійливий, зволожуючий крем. Незважаючи на безпеку лазерної корекції лікар-косметолог попередить про деякі протипоказання для проведення цієї процедури:

 • вагітність і годування груддю;
 • хронічні або системні хвороби шкіри в області обробки;
 • порушення згортання крові;
 • цукровий діабет;
 • пухлини;
 • загострення інфекційного або запального захворювання;
 • прийом фотосенсибілізуючих препаратів та ретиноїдів.

Реабілітаційний період

Лазер має бактерицидну дію, що значно знижує ризик інфекцій інтимної зони. Після процедури відзначається почервоніння, набряк і дискомфорт в області обробки, які проходять через 2-3 дні. Лікар розповість про індивідуальні особливості догляду за шкірою після лазерної корекції і при необхідності призначить курс антибіотиків. У будь-якому випадку, дотримуйтесь загальних рекомендацій в області проведення процедури:

 • підтримуйте гігієну інтимної зони;
 • проводьте обробку кремами або мазями з заживлюючими, відновлюючими і / або антисептичними властивостями або з вмістом антибіотика;
 • користуйтеся зволожуючими засобами;
 • виключіть водні процедури (сауна, баня) та вплив ультрафіолету на інтимну зону (сонячну засмагу, солярій);
 • відмовтеся від косметичних процедур в інтимній зоні.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
08.01.2022

Эффект есть однозначно, делала 3 процедуры с интервалом 2 месяца. Правда дискомфортно несколько дней после обработки, как после любой лазерной шлифовки.

Татьяна
5,0 rating
17.09.2021

Делала шлифовку послеродовых рубцов на промежности в клинике на Осокорках. Врач внимательный, аккуратно выполянл процедуру, под местной анестезией. После процедуры был отек и покраснение, но он сошел у меня очень быстро. Как результат- шрам стал гораздо тоньше и светлее. Делала один раз, возможно повторю, для совершенного результата.

ira
5,0 rating
27.11.2020

Хочу поблагодарить персонал клиники Сенсави за высокий профессионализм, не первый раз обращаюсь сюда с проблемами эстетического характера и всегда получаю качественный результат по очень даже приемлемой цене, удаляла родинки, сосуды на лице, регулярно хожу к косметологу, недавно удалила лазером рубцы, мне нравится, что применяется современное оборудование и врачи внимательные и с большим опытом работы. Процветания Вам!

Валерия Н.
5,0 rating
07.09.2020

Решилась удалить послеродовые рубцы лазером, этот метод эффективный и безболезненный, спасибо доктору, все прошло на высшем уровне.

Марина