Клініка Sensavi - Київ

Лікування дисплазії шийки матки

Вартість від 3 500 грн.
Дисплазія шийки матки – CIN (cervical intraepithelial neoplasia) – стан шийки матки, для якого характерна аномальна зміна клітин епітелію з ризиком переродження в онкологію. Для лікування дисплазії шийки матки використовуються методи лазерної та радіохвильової терапії (припікання, ексцизія, конізація, коагуляція).

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Лазерне лікування дисплазії 1 ступеня (без вартості анестезії) 3 500 грн.
Лазерне лікування дисплазії 2 ступеня (без вартості анестезії) 4 000 грн.
Лазерне лікування дисплазії 3 ступеня (без вартості анестезії) 4 500 грн.
Радіохвильове лікування дисплазії 1 ступеня (без вартості анестезії) 3 000 грн.
Радіохвильове лікування дисплазії 2 ступеня (без вартості анестезії) 3 500 грн.
Радіохвильове лікування дисплазії 3 ступеня (без вартості анестезії) 4 000 грн.
Анестезія 350 – 550 грн.

Що таке дисплазія шийки матки

Дисплазія шийки матки характеризується наявністю нетипових клітин в епітелії, що вистилає її поверхню. На відміну від ерозії, що вражає слизову оболонку зовні, дисплазія означає внутрішні, структурні зміни, які неможливо побачити візуально під час огляду. Наявність змінених клітин показує цитологічне дослідження (ПАП тест) та біопсію з гістологією. Дисплазії часто передує ерозія, що діагностується за допомогою кольпоскопії. Дисплазію класифікують як передраковий стан, але це не означає, що дана патологія обов'язково переродиться в рак шийки матки. Даний діагноз вимагає уваги та моніторингу досвідченого лікаря гінеколога і в більшості випадків піддається лікуванню.

Причини виникнення та симптоми дисплазії

До основної причини розвитку дисплазії відносять інфікування вірусом папіломи людини (ВПЛ) онкогенних штамів. Сильний імунітет здорового організму може придушити вірус і усунути розвиток патологічного процесу. Фактором, що сприяє розвитку захворювання, часто служать зміни гормонального фону пацієнтки (вагітність, менопауза і т.д.), порушення імунітету, раннє та безладне статеве життя, травми матки при пологах, абортах, інфекційно-запальні процеси в органах малого таза.

Найчастіше, особливо на ранній стадії, дисплазія протікає безсимптомно, так само як ерозія шийки матки, тому дуже важливо проходити профілактичний огляд у гінеколога.

Симптоми, які можуть сигналізувати про наявність дисплазії:

• Дискомфорт під час та після статевого акту – почуття печіння та свербіння;
• Виділення з домішкою крові після статевого акту;
• Тягнучі болі внизу живота, не пов'язані з початком менструального циклу.

Ці симптоми також часто є наслідком супутніх статевих інфекцій та запального процесу, тому діагностувати дисплазію може лише лікар гінеколог після відповідного обстеження.

Ступені дисплазії матки за стадіями

Відповідно до міжнародної класифікації розрізняють три стадії дисплазії:

• CIN 1 – легкий ступінь дисплазії – атипові клітини торкаються однієї третини базального шару епітелію.

• CIN 2 – середній ступінь дисплазії – вражає більше половини епітеліального шару

• CIN 3 – тяжкий ступінь дисплазії – у всіх шарах плоского епітелію відзначаються патологічні зміни, передраковий стан шийки матки

Тактика лікування дисплазії визначається лікарем, залежно від стадії дисплазії, після ретельного дослідження анамнезу пацієнтки, враховуючи її вік та інші супутні фактори. При CIN 1 – легкій дисплазії, як правило, не проводять припікання, а рекомендують спостереження у лікаря з обов'язковим регулярним цитологічним скринінгом.

Дисплазія шийки матки

Методики лікування та діагностики дисплазії

Для діагностики дисплазії та постановки діагнозу проводиться обстеження:

• Кольпоскопия – исследование слизистой с помощью кольпоскопа – оптической системы, под многократным увлечением, с применением специальных проб;
• Биопсия подозрительного участка эпителия, с последующей гистологией;
• Цитология (ПАП тест) – позволяет обнаружить атипичные клетки;
• ВПЧ тест методом ПЦР.

После обследования, врач гинеколог поставит точный диагноз, определит степень дисплазии и дальнейшую тактику лечения. Прежде всего проводится медикаментозная терапия заболеваний половой сферы, если такие имеются в анамнезе. 

Наиболее эффективными методами лечения дисплазии в современной гинекологии считаются лазерное и радиоволновое лечение. Эти методы позволяют быстро и бескровно, а главное, без травматизации шейки матки устранить патологически измененный участок.

Діагностика та лікування дисплазії Київ

Переваги лазерного лікування дисплазії

Лазерне лікування дисплазії – припікання, коагуляція, конізація – рекомендується на 2 та 3 стадіях дисплазії. Мета такого лікування у видаленні ураженої ділянки епітелію шийки матки. Лазерний промінь безконтактно впливає і випаровує патологічну частину епітелію, не торкаючись здорових тканин, крім того:

• Не залишає шрамів та рубців;
• Виключається ризик інфікування та кровотечі;
• Глибина дії лазерного променя контролюється лікарем;
• Реабілітація проходить швидко та без ускладнень;
• Не впливає на подальшу вагітність та пологи, може застосовуватися для лікування пацієнток, що не народжували.

CIN 3 – 3 стадія дисплазії – діагноз, що вимагає особливої уваги, оскільки є передраковим станом з високим ризиком переродження на рак шийки матки. У такому разі може бути рекомендоване радикальне хірургічне лікування.

Відновлення після операції

Повне відновлення після лазерного лікування дисплазії, при дотриманні розпоряджень лікаря становить не більше 6 тижнів. У цей період можуть відзначатися незначні виділення та тягнучі болі внизу живота, особливо в перші дні після процедури. Після лазерного лікування варто утриматися від водних та теплових процедур, а також виключити статеві контакти на реабілітаційний період. Лікар призначить дату контрольного візиту та надасть усі необхідні рекомендації.

Лазерне та радіохвильове лікування дисплазії проводиться у філіях МЦ SENSAVI на м. Осокорки, вул. Є. Чавдар 13 та м. Позняки, вул. Срібнокільська 1.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 2 відгуків
5,0 rating
23.02.2022

Наблюдаюсь у Шкуты. Очень толковый и внимательный врач. Принимает на Чавдар 13. Мои рекомендации.

Раиса Л.
5,0 rating
14.02.2022

Дякую лікареві, Олегу Георгійовичу Сігунову, за компетентне лікування дисплазії і ввічливе та уважне ставлення. Вже кілька років ходила по лікарях з цією проблемою, мені толком не пояснювали суть хвороби, а ми, жінки, самі собі такого страху можемо нагнати). Окремо скажу, що сама клініка сучасна та гарна і дуже мені сподобалась, є хороша апаратура, персонал дуже привітний, по телефону завжди можна домовитись з дівчатами і перенести запис, якщо потрібно.

Наталія Б.