Клініка Sensavi - Київ

Лікування нетримання сечі лазером

Вартість від 4 500 грн.
Нетримання сечі (мимовільне сечовипускання) зустрічається у жінок незалежно від віку. Ця проблема вирішується за допомогою лазерного лікування. Процедура безболісна, займає 30 хвилин, а поліпшення відчувається після першої обробки. Знадобиться 2-4 сеансу з інтервалом в 1 міс. Після чого результат зберігається до 2 років.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Лікування нетримання сечі 4 500 грн.

Лазерна гінекологія

Лікування нетримання сечі лазером  Лікування нетримання сечі лазером Київ

Що робити при нетриманні сечі: лазерне лікування

Із застосуванням технологій роботи СО2 лазера, процедура лазерного лікування нетримання сечі стала можливою і в Україні. Суть процедури поляає в тому, що в результаті взаємодії скорочується передня стінка піхви, а також стінки та сфінктер сечового міхура. Кровообіг у зоні обробки посилюється, стимулює утворення нових колагенових волокон. Інші статеві органи (шийка матки, матка та яєчники) не зачіпаються. У результаті створюється більш надійна опора для сечового  міхура та інших органів, тому симптоми нетримання сечі зникають або значно слабшають.

Недивлячись на безпеку лазерного лікування, гінеколог попередить щодо деяких протипоказань для проведення цієї процедури:

 • вагітність та лактація;
 • цукровий діабет; порушення роботи імунної системи;
 • порушення згортання крові;
 • загостерння хронічних захворювань;
 • пухлини;
 • відкриті рани, запальні процеси та інфекційні захворювання кожі;
 • венерологічні захворювання.

Причини нетримання сечі

Мимовільне сечовипускання викликає дискомфорт та психологічні проблеми, через дратівну дію сечі виникають шкірні захворювання інтимної зони. Виділення сечі при чханні або кашлі, фізичній активності, під час статевого акту та ін. пов'язано з ослабленням м'язів і зв'язок тазової порожнини. Ця проблема виникає в таких випадках:

 • вагітність та пологи;
 • опущення матки і / або піхви, з якими сечовий міхур пов'язаний загальними зв'язками;
 • після операцій на органах тазової порожнини і в зоні промежини;
 • вікове нетримання сечі на тлі вікових змін гормонального фону та роботи сечостатевої системи;
 • ожиріння, яке веде до в'ялості і слабкості м'язів стінки сечового міхура.

Як підготуватися

За 1 день до лазерної процедури уникайте статевих контактів та проведення косметичних процедур в інтимній зоні, відмовтеся від тампонів і прийому антикоагулянтів.

При первинному огляді гінеколог призначає ряд аналізів та обстежень, щоб уточнити причини проблеми і переконатися у відсутності протипоказань.

 • аналіз сечі;
 • онкоцітологічний мазок (PAP);
 • мазок з піхви;
 • УЗД статевих органів

Реабілітаційний період

Після процедури можна повертатися до повсякденного життя. У перші 3-5 днів можлива підвищена чутливість в зоні обробки та мажучі виділення з піхви. Протягом 2-х днів утримайтесь від статевих контактів, водних і теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій).

Додаткова інформація

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
09.10.2021

Лікування лазером нетримання сечі дало гарний результат. Дуже вдячна. Робила лазерну обробку у лікаря На Осокорках, Анатолія Миколайовича, мені було достатньо 2 разів.

М.Н.
5,0 rating
27.01.2021

Дуже неприємна проблема, хто з жінок стикався, той знає. Ця процедура реально ефективна, я пройшла всього 2 рази і просто відчула цю різницю. Здоровья, як фізичне, так і психологічне коштує цих грошей!

Тетяна Л.
5,0 rating
21.08.2020

Добрый день! Хочу поблагодарить врача гинеколога вашей клиники за решение моей проблемы. Я долго не могла решиться на лазерную терапию, но врач провела лечение быстро и профессионально. Отдельно хочу обратить внимание на консультацию: длилась не менее 30 минут, я получила понятные ответы на все вопросы. Рекомендую.

Татьяна
5,0 rating
21.08.2020

Стикнулася з такою неприємністю, можливо це з віком вже такі проблеми, в цю клініку звернулася по рекомендації. Хочу зазначити високопрофесійний рівень лікаря гінеколога, яка комплексно підійшла до вирішення моєї проблеми, мені була проведена маніпуляція лазером, я дуже рада, що є альтернатива хірургічному втручанню, дякую!

Людмила П.