Клініка Sensavi - Київ

Лікування опущення піхви та матки лазером

Вартість від 4 900 грн.
Опущення (пролапс) матки та піхви виникає у жінок незалежно від віку. Лазерне лікування – це рішення проблеми на ранніх стадіях. Процедура безболісна і займає до 30 хвилин, а ефект відчувається відразу. Лазерна корекція проводиться в 2-3 етапи з проміжком 2-4 тижні, після чого результат зберігається до 1 року.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Лазерне лікування опущення матки та піхви (1 і 2 ступінь) 4 900 грн.

Лазерна гінекологія

Лазерна гінекологія Лазерна гінекологія

Причини та симптоми опущення матки і піхви

Зв'язки матки і м'язи тазового дна утримують матку та піхву в правильному положенні, а при їх ослабленні відбувається зміщення матки та піхви вниз. Опущення органів малого таза часто виникає при вагітності і після пологів у зв'язку з навантаженням на зв'язки і м'язи, а також у зрілому віці через гормональні зміни в період менопаузи. Однак ця проблема зустрічається і у молодих жінок, які ще не народжували: причини бувають як вродженими (пороки тазової області), так і набутими (надмірна вага або перепади ваги, підвищений внутрішньочеревний тиск через хронічний запор або кашель, важка фізична робота, пухлини статевих органів, гінекологічні операції).

Опущення матки першого та другого ступеня коригується за допомогою лазера

Первинні симптоми включають:

 • відчуття стороннього тіла в області промежини;
 • тяжкість внизу живота;
 • біль в попереку і крижах;
 • іноді кров'янисті виділення з піхви або білі;
 • хворобливі та рясні місячні і порушення менструального циклу;
 • дискомфорт при статевому акті;
 • порушення з боку сечового міхура (часті позиви до сечовипускання, чyвcтвo неповного випорожнення сечового міхура, нетримання сечі при напрузі або статевому акті);
 • порушення з боку прямої кишки (нестійкі випорожнення, запори, відчуття неповного випорожнення)

Що робити при опущенні матки і піхви: лазерне лікування

Під впливом СО2 лазера тканини піхви підтягуються, створюючи опору для матки, а діаметр піхви скорочується. Перша процедура тільки запускає ці процеси, і для закріплення ефекту потрібно близько 3х сеансів.

Незважаючи на безпеку лазерної корекції гінеколог попередить про деякі протипоказання для проведення цієї процедури:

 • менструація;
 • вагітність;
 • запальні процеси сечостатевої системи;
 • герпес в гострій формі;
 • цукровий діабет;
 • порушення згортання крові;
 • ожиріння (ІМТ <33);
 • пухлина;
 • діяльність, пов'язана з регулярними фізичними навантаженнями

Лазерна корекція не проводиться на третій стадії, коли спостерігається випадання матки і / або піхви. У цьому випадку буде потрібна хірургічна операція.

Як підготуватися

За 3 дня до лазерної процедури слід уникати статевих контактів, відмовитися від тампонів і прийому антикоагулянтів, не проводити косметичні процедури в інтимній зоні.

При первинному огляді гінеколог призначає ряд аналізів та обстежень, щоб визначити ступінь вираженості проблеми і переконатися у відсутності протипоказань.

 • аналіз сечі;
 • онкоцитологічний мазок (PAP);
 • мазок з піхви;
 • УЗД статевих органів

Реабілітаційний період

Після проведення процедури можна повертатися до повсякденного життя. Тим не менш, протягом 3х днів утримайтеся від статевих контактів і водних процедур (ванна, басейни, сауна). Уникайте виникнення запорів, підняття важких предметів та використання тампонів протягом 1 місяця.

Додаткова інформація

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 6 відгуків
5,0 rating
19.09.2021

пройшла курс лазерного лікування опущення у Анатолія Миколайовича Шкути. Процедура дуже класно допомагає. В мене було 1 ступеня, достатньо 3 сеансів.

nika
5,0 rating
23.02.2021

Мені також змогли допомогти в цьому центрі. Лазерне лікування дає гарний відчутний результат.

Olena
5,0 rating
05.02.2021

Я прошла курс лазерного лечения по назначению врача. Эффект ощутимый почувствовала после второй процедуры. Очень хочется, чтоб результат сохранился как можно дольше. Мед Центр хороший и достойный, условия и отношение врача и персонала - без нареканий.

Лариса
5,0 rating
14.09.2020

Добрый день! Хочу поделиться решением проблемы — опущение матки у женщин, которое часто возникает после родов. Обратилась к гинекологу после появления тянущей боли внизу живота, в районе поясницы и проблемами с мочеиспусканием. Гинеколог в Сенсави диагностировала опущение матки на узи, и назначила лечение. При опупщении матки часто назначается лазерная терапия, так как этот метод эффективный и не имеет побочных действий. После двух процедур ушла боль и нормализовалось мочеиспускание. Буду проходить курс до конца. Советую лазерное лечение и клинику Сенсави всем, кто столкнулся с такой же проблемой. Безопасно пройти лазерную терапию, чем ложиться на операционный стол к хирургу.

Дарья
5,0 rating
14.09.2020

Выражаю благодарность врачу гинекологу Лавренюк Ю.В. Обратилась в Сенсави с проблемой — опущение тазового дна, диагностировали 2 степень.После прохождения 4 сеансов лазера моя проблема была решена.

Виктория
5,0 rating
14.09.2020

Хочу поблагодарить гинеколога Лавренюк Юлию, я обратилась с проблемой опущение матки, у меня был постоянный дискомфорт внизу живота, в пояснице.. последствие двух родов..назначили курс лечения лазером, лечение дало позитивный результат, чему я безумно рада, улучшилось качество жизни, это самое главное.

Людмила