Клініка Sensavi - Київ

Видалення кісток стінок піхви

Вартість від 4 700 грн.
Кіста піхви – доброякісне утворення розміром від 1 до 10 см, яке розташовується на стінках піхви і є порожниною, заповненою рідиною. Кісти завдають дискомфорту та знижують якість статевого життя. Хірургічне видалення кісток стінок піхви проходить під місцевим наркозом. Процедура займає до 30 хвилин, а повне відновлення настає через 3-4 тижні.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічне видалення кіст стінок піхви (без вартості анестезії та гістології) 4 700 грн.

Причини виникнення кісти піхви

Кісти стінок піхви – поширена патологія жіночої репродуктивної системи. Причини виникнення піхвових кіст можна розділити на:

• Вроджені – кіста Гартнерова хода та кіста Мюллера, закладаються внутрішньоутробно;

• Придбані – кісти утворюються внаслідок пологових травм піхви, хірургічного втручання, переривання вагітності, внаслідок перенесених інфекційно-запальних захворювань сечостатевої системи.

Також до провокуючих факторів відносять недотримання гігієни статевих органів, носіння вузької синтетичної білизни, травми та гематоми слизової оболонки піхви після гінекологічних маніпуляцій.

Симптоми кісти піхви

Більшість вагінальних кіст не викликають симптомів і довгий час можуть не турбувати. Діагностуються такі утворення, зазвичай, під час планового гінекологічного огляду. Вагінальні кісти розташовуються на стінках піхви або у підслизовому шарі. Кісти невеликого розміру не викликають дискомфорту, проте мають тенденцію до збільшення та розвитку нагноєння та запалення, що може призвести до тяжких ускладнень.

Симптоми кіст піхви:

• Болючий статевий акт;
• Дискомфорт під час використання тампонів;
• Відчуття стороннього тіла та тяжкості у промежині;
• Ущільнення стінки піхви;
• Проблеми із сечовипусканням;
• Посилення болю під час менструації;
• Посилення виділень із піхви;
• Свербіж.

При запаленні кісти піхви відзначається загальне погіршення самопочуття, біль у тазі, підвищення температури, можуть спостерігатися гнійні виділення. Хірургічне видалення рекомендується при розмірі кісти більше 3 см, нагноєнні її вмісту, відчутті стороннього тіла у піхві та виражених болях при статевому акті та сечовипусканні.

Протипоказання для видалення кісток стінок піхви

Після попередньої консультації та огляду, лікар гінеколог проведе УЗД органів малого тазу, виконає забір необхідних аналізів, а також при необхідності, рекомендує обстеження у суміжних фахівців, для виключення протипоказань до оперативного втручання.

Протипоказання до видалення піхвових кіст:

• Вагітність та годування груддю;
• Статеві інфекції, інфекції сечостатевої системи;
• Пухлини будь-якої локалізації;
• Порушення згортання крові та цукровий діабет у стадії декомпенсації;
• Гострі захворювання чи загострення хронічних захворювань.

Підготовка до хірургічного видалення кіст стінок піхви

Тактика лікування кісти піхви визначається виходячи з виду та розміру кісти, місця її локалізації, клінічних показників, що вказує на наявність чи відсутність запального процесу.

Хірургічні методи лікування кісти піхви:

• Марсупіалізація - після розтину кісти. вміст її порожнини видаляється, стінки кісти пришиваються до стінок піхви;

• Цистектомія – повне хірургічне видалення кісти – метод передбачає видалення капсули разом із вмістом.

Хірургічні методи лікування піхвової кісти дають змогу виключити рецидиви захворювання.

Видалення кісти піхви Київ

Передопераційний пакет аналізів включає:

• Загальний та біохімічний аналіз крові;
• Аналіз сечі;
• Мазок із піхви на мікрофлору;
• Аналізи на статеві інфекції;
• Коагулограма (аналіз для оцінки згортання крові).

 

Реабілітація після видалення кіст піхви

Операція з видалення кісти піхви проводиться лікарем гінекологом під місцевою анестезією і триває 30 хвилин. Хірургічне видалення кісток – амбулаторна операція одного дня, через кілька годин після процедури пацієнтка може повертатися до повсякденного життя. Перший тиждень після операції можливі виділення з піхви із домішкою крові.

Дотримання приписів лікаря в реабілітаційний період сприяє швидкому та легкому відновленню. Рекомендується утриматися від статевого життя та косметологічних процедур в інтимній зоні протягом 2 тижнів. Протягом 1 місяця відмовтеся від водних та теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій). У перші кілька менструальних циклів після операції не слід використовувати гігієнічні тампони. Профілактичний огляд після операції необхідно проводити кожні 3-4 місяці.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
05.08.2022

Операцию по удалению кисты провел Шкута Анатолий Николаевич. Только слова благодарности могу сказать, замечательный врач, провел операцию профессионально, потом подробно объяснил все моменты по реабилитации, расписал медикаменты, дал телефон для связи. Операция не такая сложная, как мне казалось, минут 40 по времени, местная анестезия, боли не чувствовалось вообще.

Анатсасия Р.
5,0 rating
14.01.2022

Звернулась до клініки Сенсаві з проблемними утвореннями, попала на консультацію до лікаря Юлії Романівни, яка швидко поставила діагноз та запропонувала методи видалення. Результотом задоволена, зверталася на початку грудня, зараз повністю відновилася після оперативного втручання.

Рита
5,0 rating
09.01.2022

Удаляла кисту хирургическим методом. Врач очень профессионально провел операцию. Полностью зажило через месяц. Довольна посещением клиники.

Оксана Ф.
5,0 rating
23.12.2021

Лікувалася у Дякунчак Юлії Романівни, така чудова лікарка дуже приємна та позитивна, знається на сучасних методах лікування, прогресивна, мені це дуже подобається.

Маріана
5,0 rating
15.08.2021

Спасибо врачу Лавренюк Ю.В. и всему пресоналу клиники на Позняках, операция по удалениею кисты прошла без осложнений.

Лена Т.