Клініка Sensavi - Київ

Видалення утворень в інтимній зоні

Вартість від 1050 грн.
Кондиломи (генітальні бородавки) та папіломи зовнішніх статевих органів — це доброякісні новоутворення, які схильні до розростання, в окремих випадках до переродження в злоякісні пухлини. Видалення кондилом та папілом інтимної зони проводиться за допомогою лазера та триває до 30 хвилин. Як правило, достатньо одного сеансу для повного позбавлення від генітальних бородавок та папілом.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення кондиломи лазерним методом (1 шт.) 1 200 грн.
Видалення кондилом лазерним методом (від 4 до 10 шт.) 3 800 грн.
Видалення кондиломи радіохвильовим методом (1 шт.) 1050 грн.
Видалення кондиломи радіохвильовим методом (від 4 до 10 шт.) 3 300 грн.

Причини появи папілом та кондилом в інтимних місцях

Вірус папіломи людини (ВПЛ) є головною причиною утворення папілом та кондилом на геніталіях як у чоловіків, так і у жінок. Зараження вірусом може відбуватися як статевим, так і контактним, побутовим шляхом через мікротравми на шкірі та слизових оболонках. Проникаючи в організм, вірус може роками не проявляти себе. Сприятливими факторами розвитку новоутворень в інтимній зоні є активізація вірусу, що часто пов'язано зі зниженням імунітету, хронічним стресом, гормональними порушеннями, венеричними захворюваннями, зневагою правилами особистої гігієни. Імовірність зараження ВПЛ дуже велика, і абсолютна більшість дорослого населення є носіями вірусу.

Де найчастіше з'являються папіломи на геніталіях

Папіломи та кондиломи відрізняються формою та місцем локалізації. Гострокінцеві кондиломи локалізуються переважно на слизових оболонках статевих органів. Папіломи розташовуються на шкірі, можуть проявлятися по всьому тілу, у тому числі геніталіях.

Папіломи та кондиломи у чоловіків зустрічаються в області промежини, статевих органів (на пенісі, мошонці), в періанальній та анальній зоні.
У жінок новоутворення з'являються в зоні зовнішніх статевих органів (на статевих губах), анальній та періанальній зоні, у піхві, кондиломи можуть уражати навіть шийку матки.

Методи видалення папілом та кондилом на статевих органах

Досвідчений лікар дерматовенеролог або гінеколог діагностує дані новоутворення та безболісно видаляє їх лазером або радіохвильовим методом. Обробка однієї освіти триває кілька хвилин. Процедура безболісна, за необхідності, застосовується місцева анестезія. Видалення папілом та кондилом в інтимній ділянці не впливає на подальші вагітність та пологи.

Лазерне видалення кондилом Київ Видалення папілом та конділом в інтимній зоні

Після асептичної обробки інтимної зони та нанесення місцевих анестетиків лікар приступає до процедури – лазерного або радіохвильового видалення утворень. При необхідності в області обробки наноситься крем, що анестезує.

Обидва методи є безконтактними і виключають зараження, не ушкоджують оточуючі здорові тканини, не призводять до кровотечі за рахунок дії, що припалює, і не провокують опіки і утворення рубців. Ці особливості особливо важливі при обробці утворень інтимної області.

Підготовка до видалення кондилом в інтимній зоні

Видалення кондилом та папілом швидка та безпечна процедура, що не потребує спеціальної підготовки. На первинному огляді лікар встановлює локалізацію та кількість утворень. При необхідності лікар може направити на додаткові аналізи та обстеження:

• Взяття мазка із піхви для виявлення запалень та інфекцій;
• Біопсія папіломи за підозри на злоякісні процеси;
• Аналіз наявності вірусу папіломи людини.

Видалення кондилом Київ

Для видалення новоутворень у зоні геніталій у МЦ SENSAVI є всі види сучасного ефективного обладнання, що дозволяє швидко, безкровно та безболісно видалити генітальні новоутворення.

Реабілітація після видалення кондилом

Після проведення процедури видалення кондилом та папілом можна повертатися до повсякденного життя. Лікар надасть необхідні рекомендації на реабілітаційний період. Протягом 1 тижня утримайтеся від статевих контактів та на 2 тижні від водних та теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій). У літній період уникайте потрапляння прямих сонячних променів на зону обробки. Віддайте перевагу вільній білизні з натуральних тканин.

При множинному видаленні кондилом та папілом лікар призначає антисептичні засоби та загоювальні мазі.

Видалення папілом та кондилом на статевих органах усуває лише зовнішні симптоми захворювання. Щоб виключити ризик повторної появи папілом, процедуру поєднують з медикаментозним противірусним лікуванням. Для закріплення результату встановлюють причину проблеми та усувають її.

Протипоказання для видалення папілом інтимної області

Незважаючи на безпеку як лазерного, так і радіохвильового видалення папілом та кондилом в інтимній зоні, лікар попередить про деякі протипоказання:

• Вагітність та годування груддю;
• Венеричні захворювання;
• Рани та запальні захворювання шкіри в інтимній зоні;
• Пухлини;
• Цукровий діабет у стадії декомпенсації;
• Гострі захворювання чи загострення хронічних захворювань.

Переваги лазерного видалення

Найкращим і найбільш передовим методом видалення папілом та кондилом інтимної зони на сьогоднішній день вважається видалення лазером.

Лазерне видалення папілом в інтимній зоні

Фракційний СО2 лазер точково руйнує папіломи за рахунок теплової дії. Глибина проникнення променів та площа обробки контролюються лікарем. Лазерне видалення краще при множинних папіломах. За допомогою лазера без прямого торкання проводиться вапоризація (випарювання) кондилом. Лазерний промінь впливає тільки на саме утворення, припікаючи судини і не впливаючи на навколишні тканини. Ризик кровотечі, опіку, глибокого ушкодження слизових оболонок тканин виключений. Лазерна та радіохвильова терапія видаляє зовнішні симптоми захворювання. Щоб виключити ризик повторної появи кондилом та папілом процедури видалення поєднуються з медикаментозним противірусним лікуванням.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
23.05.2022

Видалення утворень в інтимній зоні викликало страх, тому не могла наважитись декілька років це зробити. Потрапивши на консультацію до лікаря Анатолія Миколайовича Шкути, нарешті прийняла це рішення, бо лікар спокійно та уважно все мені пояснив, як проходить видалення, на якому обладнанні, як швидко потім заживає і що це не боляче та не страшно) Велике спасибі лікарю та клініці Сенсаві, дійсно швидко та не страшно)

Анастасія Р.
5,0 rating
30.01.2021

Мою проблему мне помог решить Анатолий Николаевич. Удаление прошло для меня максимально комфортно и безболезненно!

Тамара
5,0 rating
14.09.2020

Очень понравилась гинекология в клинике. Обратилась с кондиломами на половых губах. Врач квалифицированно подошла к решению проблемы, удалила все за 1 сеанс. Отдельное внимание хочу сказать о консультации. Я действительно услышала ответы на абсолютно все свои вопросы: чем обрабатывать кондиломы после удаления, почему они у меня повились, возможен ли рецидив заболевания. Помимо проблемы с которой обратилась, я проконсультировалась и по другим интересущим меня темам. Положительный результат лечения и понятные ответы на мои вопросы — за это я готова платить!

Жанна
5,0 rating
14.09.2020

Удалила кондиломы лазером в клинике Сенсави, остановилась на этой клинике по рекомендации подруги, здесь современное оборудование и опытные врачи, гинеколог так же прописала медикаментозное лечение, для избежания рецидивов.

Ирина
5,0 rating
14.09.2020

У меня появились кондиломы в интимном месте, очень неприятная вещь, изучала в интернете, как это удаляется и остановилась на методе лазерной диструкции, как самом эффективном и современном, удалила все за один раз, врач гинеколог молоденькая, но опытная и грамотная,мне понравилась, быстро и аккуратно провела процедуру.

Валентина