Клініка Sensavi - Київ

Видалення поліпу шийки матки – цервікальний поліпоз

Вартість від 5 500 грн.
Поліп шийки матки та цервікального каналу – доброякісне утворення, яке завдає дискомфорту та здатне перероджуватися у злоякісну пухлину. У зв'язку із цим показано своєчасне видалення поліпів. Лазерний, радіохвильовий та хірургічний метод видалення поліпів проводяться під місцевим наркозом, займають до 20 хвилин. Гістерорезектоскопія поліпа проводиться під загальним наркозом та займає до 30 хвилин.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Хірургічне видалення поліпа цервікального каналу (без вартості анестезії та гістології) 5 500 грн.
Видалення поліпа цервікального каналу лазером (без вартості анестезії та гістології) 6 000 грн.

Покази для видалення поліпа цервікального каналу

Поліп цервікального каналу – поширена патологія шийки матки, яка іноді переходить у цервікальний поліпоз – утворення множинних поліпів. Поліпи в цервікальному каналі порушують роботу шийки матки та сприяє запальному процесу, проблемам із зачаттям. Існує ризик переродження поліпа в злоякісне утворення, підвищується ризик розвитку раку цервікального каналу, крім того, розростання поліпів загрожує перекриттям цервікального каналу, це вкрай небезпечний стан, що вимагає негайного хірургічного втручання.

Зазвичай поліпи ніяк себе не проявляють, але при збільшенні в розмірах або при їх великому скупченні з'являються рясні кровотечі і болючість при місячних, дискомфорт при статевому акті, болі внизу живота. Поліпи цервікального каналу зазвичай рекомендують видаляти.

Показання для видалення поліпів шийки матки:

 • Збільшення розміру поліпа;
 • Поліпи великого та середнього розміру;
 • Аденоматозні поліпи;
 • Прогресуючий цервікальний поліпоз.

Протипоказання для видалення поліпа в шийці матки

Протипоказання до видалення поліпів цервікального каналу є:

 • Вагітність та годування груддю;
 • Період менструації;
 • Статеві інфекції;
 • Інфекційно-запальні процеси сечостатевої системи;
 • Пухлини будь-якої локалізації;
 • Порушення згортання крові та цукровий діабет у стадії декомпенсації;
 • Гострі захворювання чи загострення хронічних захворювань.

Для виключення протипоказань лікар призначить необхідні обстеження та аналізи.

Як проводиться видалення поліпа цервікального каналу

Метод видалення поліпів шийки матки визначається індивідуально, лікарем гінекологом, враховуючи анамнез пацієнтки, індивідуальні особливості організму та наявність протипоказань.

Видалення поліпів цервікального каналу в сучасній гінекологічній практиці проводиться за допомогою лазерної та радіохвильової хірургії або шляхом гістерорезектоскопії, також можливе застосування кріодеструкції при поліпах малих розмірів, хірургічне видалення (вишкрібання) поліпів застосовується рідше.

Завдяки інноваційним підходам процедура видалення поліпів проходить швидко та безпечно для пацієнтки з мінімальним ризиком розвитку ускладнень. Дані методи видалення поліпів шийки матки безпечні та ефективні, не впливають на подальші вагітність та пологи.

Для лазерного видалення застосовується Фракційний CO2 лазер, що дозволяє точково впливати на поліпи, розташовані в глибині цервікального каналу. Також при великому скупченні поліпів або підозрі на ракове переродження за допомогою лазера проводиться конізація - видалення конусоподібної ділянки уражених тканин, яка потім вирушає на подальше гістологічне дослідження для уточнення діагнозу. Лазерний, радіохвильові методи та гістерорезектоскопія є атравматичними, здорові тканини навколо поліпів не зачіпаються, тому після процедури не залишається рубців, а процес загоєння проходить без ускладнень. Крім того, лазер і радіоніж мають знезаражуючу дію, тому запалення в області обробки виключено. Видалення поліпів не є профілактикою їхньої повторної освіти. Для зниження ризику рецидивів рекомендується провести лікування основної причини появи поліпів та проходити регулярні огляди у гінеколога.

Підготовка до видалення поліпа шийки матки

Операція проводиться на 7-10-й день менструального циклу. Процедура потребує нескладної підготовки. За 3 дні до процедури обмежте статеві контакти та фізичні навантаження, відмовтеся від тампонів та прийому антикоагулянтів та не проводьте косметичні процедури в інтимній зоні.

На первинному огляді лікар гінеколог проведе:

 • УЗД шийки матки для уточнення локалізації та кількості поліпів;
 • Цервікоскопію (дослідження цервікального каналу шийки матки за допомогою спеціального збільшувального приладу – цервіскопа) для вивчення структури та характеру утворень.

При необхідності лікар направить додаткові аналізи:

 • Загальний та біохімічний аналіз крові;
 • Аналіз сечі;
 • Мазок із піхви на мікрофлору;
 • Аналіз на наявність венеричних захворювань;
 • Аналіз на ВІЛ, ВПЛ, гепатит В, С;
 • Коагулограма (аналіз для оцінки згортання крові);
 • Цитологічне дослідження.

Реабілітація після видалення поліпа цервікального каналу

Після проведення процедури можна повертатись до повсякденного життя. Перші 3-4 дні після операції можливі виділення із піхви з домішкою крові. Період реабілітації триває до 2 місяців, залежно від індивідуальних особливостей організму.

Лікар дасть всі необхідні рекомендації на післяопераційний період, яких необхідно суворо дотримуватися, щоб не допустити розвитку ускладнень та запального процесу.

Протягом 2 тижнів після хірургічного втручання утримайтеся від статевого життя та косметологічних процедур в інтимній зоні. Протягом 2 місяців відмовтеся від водних та теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій). У перші кілька менструальних циклів після операції відмовтеся від використання тампонів.

Вилучення поліпів цервікального каналу проводиться у філії МЦ SENSAVI за адресою м. Осокорки, вул. Є. Чавдар 13

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
14.01.2022

Видаляла поліпи у вас в клініці на Осокорках. Хочу сказати слова вдячності лікарю Олегу Георгієвичу Сігунову. Рада, що потрапила до вас на консультацію і згодом видалила ці поліпи. Було комфортно та спокійно, дякую за вашу підтримку на всіх етапах лікування!

Анастасія
5,0 rating
02.01.2022

Была на консультации у гинеколога на Позняках, Анатолия Николаевича. Осталась очень довольна. Врач провел полную диагностику, был обнаружен полип, который позже мне удалили лазером. Врач сам и УЗИ проводит и оперирует, и ведет пациента полностью, начиная от подготовки и заканчивая послеоперационным периодом. Повторюсь, очень довольна.

Юлия Остапчук
5,0 rating
16.12.2021

Спасибо прекрасным врачам и персоналу клиники на Осокорках, оперировалась у вас в сентябре, удаляла полип. Отношение врачей и профессионализм дорогого стоят.

Дарья Павленко
5,0 rating
10.09.2021

Благодарю прекрасного доктора Шкуту Анатолия Николаевича. У него прооперировалась 3 месяца назад, удаляла полип. Врач очень внимательный, максимально расположен, все объясняет очень подробно, пришла к нему просто на консультацию, и сразу решила, что удалять буду здесь. Еще отмечу чистоту и комфорт в клинике на Чавдаре, даже мондраж перед операцией как то не чувствовался.

Valentina