Клініка Sensavi - Київ

Контурна пластика при стресовому нетриманні сечі

Вартість від 5 000 грн.
Стресове нетримання сечі погіршує якість життя, заважає особистому, соціальному та професійному життю та призводить до емоційного дискомфорту. Проблему мимовільного сечовипускання вирішує контурна пластика за допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти. Процедура проводиться під місцевим наркозом і займає до 20 хвилин. Поліпшення спостерігається відразу і зберігається протягом 12-18 місяців.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Контурна пластика при стресовому нетриманні сечі (без вартості препарату) 5 000 грн.

Як проводиться контурна пластика при стресовому нетриманні сечі

Стресове нетримання сечі викликається підвищеним внутрішньочеревним тиском, яке діє на сечовий міхур і викликає мимовільне виділення сечі. Відмітною ознакою нетримання сечі є повна відсутність позиву до сечовипускання. Проблема спостерігається в наступних ситуаціях:

 • фізіологічні процеси - сміх, кашель, чхання;
 • фізичне навантаження - біг, заняття спортом, підняття важких предметів, інтенсивні руху.

У нормі м'язи тазового дна та сфінктер сечового міхура не допускають неконтрольованого виділення сечі. До причин ослаблення цих м'язів у жінок можна віднести наступні:

 • пологи і післяпологові травми;
 • гінекологічні операції та травми інтимної зони, які супроводжуються розтином або пошкодженням м'язів;
 • зайва вага;
 • порушення роботи центральної нервової системи (синдромом гіперактивного сечового міхура або синдром нейрогенного сечового міхура).

Контурна пластика при стресовому нетриманні сечі спрямована на посилення м'язів, що відповідають за це порушення. Для цих цілей використовують спеціальні речовини, або філери, на основі гіалуронової кислоти. Після антисептичної обробки інтимної зони і місцевого знеболювання, філери вводяться під слизову оболонку в області передодня піхви, біля отвору сечовипускального каналу. Гіалуронова кислота стимулює вироблення колагену та білка. Це сприяє відновленню еластичності м'язів і зв'язок тазового дна та зміцненню тканин в області уретри.

Гіалуронова кислота виробляється в організмі людини, тому її ін'єкції не викликають алергії. Через час введена кислота розсмоктується, в зв'язку з чим буде потрібна повторна процедура у разі рецидиву проблеми нетримання сечі.

Підготовка до контурній пластики при стресовому нетриманні сечі

Особливою підготовки до операції не потрібно. На первинному прийомі лікар-гінеколог проведе обстеження і призначить аналізи:

 • загальний та біохімічний аналіз крові;
 • загальний аналіз та бактеріологічне дослідження сечі;
 • УЗД сечового міхура і органів малого таза;
 • тести для оцінки роботи сечового міхура (кашлевая проба, проба з напруженням і ін.)

Також перед остаточною постановкою діагнозу лікар може попросити заповнити опитувальник по сечовипусканню та протягом певного часу вести щоденник сечовипускання.

Реабілітація після контурної пластики при стресовому нетриманні сечі

Після проведення процедури можна повертатися до повсякденного життя. Протягом першого місяця утримайтеся від водних та теплових процедур (басейну, лазні, сауни).

Для профілактики рецидивів необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря і виконувати вправи для зміцнення м'язів тазового дна і сфінктера сечового міхура.

Протипоказання для контурної пластики при стресовому нетриманні сечі

Незважаючи на безпеку контурної пластики при стресовому нетриманні сечі, лікар попередить про деякі протипоказання для проведення цієї процедури:

 • вагітність та годування груддю;
 • інфекційні та запальні захворювання сечостатевої системи;
 • нейрогенні причини нетримання сечі (порушення роботи нервової системи).

Додаткова інформація

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
15.01.2022

Отлично! Помогает! Врач Юлия Дякунчак, принимает на Осокорках и Позняках, врач специализируется как раз на инъекционных методиках, могу рекомендовать.

Дина
5,0 rating
06.10.2021

Очень боялась делать инъекции от недержания мочи, так как не делаю уколы филлеров даже в лицо. Мне порекомендовал врач гинеколог, как эффективный метод при моем заболевании, у меня начальная стадия, и говорят, что как раз сейчас этот метод наиболее действенный. Могу сказать, что очень довольна, мы добились того, что я хотела. Эффект конечно не вечный, но на данный момент, это мой комфорт и покой.

Людмила Ф.
5,0 rating
05.03.2021

Есть эффект от процедуры, однозначно. Делала процедуру у Лавренюк. Принимает на м. Позняки. Врач замечательная, опытная, толковая.

Ольга Р.
5,0 rating
23.02.2021

Столкнувшись с такой неприятностью, как недержание мочи, искала врача, который сможет помочь. Филлеры предлагают сейчас во многих клиниках, цены везде разные, есть и очень завышенные. Я искала хорошего врача, который мне бы предложил возможно еще какие небудь варианты. Попав в Сенсави на Позняках, я поняла, что оказалась в надежных руках, врач вызвал доверие. Цена меня тоже устроила, эффект обещали около года. Пока год еще не прошел, но результат меня полностью устраивает. Через год можно и повторить.

Дарья