Клініка Sensavi - Київ

Контурна пластика зони точки G

Вартість від 7 000 грн.
З проблемою утрудненої стимуляції точки G стикаються жінки будь-якого віку. Безболісним та безпечним способом усунення цього дефекту вважається контурна пластика або аугментація точки G, яка передбачає введення філерів гіалуронової кислоти. Процедура проводиться під місцевим наркозом та займає до 30 хвилин, а ефект зберігається від 6 до 12 місяців.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Контурна пластика зони точки G (без вартості препарату) 7 000 грн.

Показання для проведення аугментації точки G

Точка G – умовна назва найбільш чутливої ​​ерогенної області передньої стінки піхви, розташованої на глибині 2-4 см від входу до піхви. Ця зона є скупченням нервових закінчень, стимуляція яких сприяє сексуальному збудженню і настанню оргазму. Суть методики аугментації точки G полягає у збільшенні даної області за рахунок введення препаратів гіалуронової кислоти, що полегшує стимуляцію та сприяє більш яскравим відчуттям під час статевого акту. Гіалуронова кислота має природне походження та є природним компонентом тканин людини, тому введення філерів на її основі є абсолютно безпечним.

Аугментація точки G філером гіалуронової кислоти

Показання для контурної пластики точки G:

• Відсутність вагінального оргазму;
• Проблеми з досягненням оргазму;
• Зниження інтенсивності відчуттів під час оргазму;
• Фізіологічні особливості будови піхви, внаслідок яких стимуляція зони неможлива чи утруднена;
• Вікові зміни, сухість, недостатня кількість змазки, болючість під час статевого акту;
• Зниження тонусу м'язів піхви;
• Нетримання сечі легкого ступеня, гіпермобільність уретри.

Особливості процедури контурної пластики точки G

Аугментація точки G виконується лікарем гінекологом, після попередньої консультації та огляду, виключення протипоказань. Процедура проходить у стерильних умовах, з використанням місцевої анестезії та займає до 30 хв. Пацієнтка знаходиться в гінекологічному кріслі і не відчуватиме жодного дискомфорту. Для процедури використовуються лише перевірені сертифіковані препарати. Лікар підбере оптимальний за густиною та виконає ін'єкцію в необхідну область передньої стінки піхви. За рахунок введення філлера площа даної ерогенної зони ущільнюється і збільшується, стає більш чутливою і доступною для стимуляції під час статевого акту, крім того, гіалуронова кислота, будучи природним компонентом, сприяє зволоженню слизової оболонки і поліпшенню кровообігу в тканинах.

Протипоказання щодо пластики точки G

Лікар попередить про можливі протипоказання та, якщо необхідно, призначить додаткові обстеження.

Протипоказаннями є:

• Захворювання, що передаються статевим шляхом;
• Інфекції сечостатевої системи;
• Онкологія;
• Гострі запальні процеси у організмі;
• Аутоімунні захворювання;
• Ендокринні захворювання;
• Менструація;
• Вагітність та лактація;
• Вік до 18 років.

Тривалість та результат після контурної пластики

Контурна пластика точки G ефективний і безопераційний метод корекції делікатної зони, що безпосередньо впливає на здатність жінки відчувати сексуальне задоволення. Результат процедури, а саме збільшення чутливості даної ерогенної зони, буде відчутним практично відразу і збережеться, залежно від індивідуальних особливостей організму, на тривалий час – до року і довше.

Реабілітаційний період

Аугментація точки G не передбачає тривалої реабілітації. Практично відразу після процедури пацієнтка може повертатися до звичайного життя. Спочатку може відчуватися деякий дискомфорт, слід утриматися від інтимної близькості 3-5 днів і уникати важких фізичних навантажень протягом 7-10 днів. Також рекомендується виключити відвідування сауни, басейну, відкритих водойм протягом 14 днів.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
21.07.2022

Чого тільки зараз не придумають, щоб бути і красивою, і щасливою. Интимна пластика дуже затребувана, я спробувала, хоча не мала прямих показань, але дуже задоволена результатом. Більше комфорту і приємних відчуттів.

Polina
5,0 rating
02.07.2022

Второй раз делаю и девочкам всем советую, удовольствие и себе, и партнеру)

Ольга
5,0 rating
06.06.2022

Гінеколог запропонувала зробити ін'єкцію гіалуронової кислоти, бо були деякі делікатні проблеми, що заважали насолоджуватись сексом. Хочу відмітити, що різниця дійсно відчувається, відчуття більш гострі, трохи швидше йде процес збудження і розрядки. Клас!

Юлія
5,0 rating
25.01.2022

Начиталась отзывов об этой чудо процедуре и решила попробовать) Эффект однозначно есть, особенно рекомендую у кого проблема с сухостью, природная смазка увеличивается в разы))

Саша