Клініка Sensavi - Київ

Плазмоліфтинг в гінекології

Вартість від 2 000 грн.
Плазмоліфтинг сприяє омолодженню і відновленню шкіри та тканин. Для нього використовують плазму, отриману з крові пацієнта, тому відторгнення і алергічних реакцій не виникає. Ефект плазмоліфтінга помітний після першої ін'єкції і наростає з часом, зберігаючись протягом 12-15 місяців. Процедура триває 40 хвилин, а курс складається з чотирьох сеансів з перервою в 1-2 тижні, потім процедуру повторюють щороку.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
PRP (плазмоліфтінг) – терапія шийки матки (1 процедура) 2 000 грн.
PRP (плазмоліфтінг) великих статевих губ, піхви або точки G (1 пробірка) 2 500 грн.

Коли проводиться плазмоліфтинг

Плазмоліфтінг у гінекології призначається для стабілізації місячного циклу, та відновлення пошкоджених тканин і слизових внаслідок вікових змін або після пологів (зміна зовнішнього вигляду зовнішніх статевих органів; нетримання сечі через ослаблення м'язів тазового дна; атрофічна піхва з недостатньою змазкою, що негативно позначається на інтимному життя жінки). Процедура підвищує місцевий імунітет і захищає від розвитку грибкових і вірусних захворювань.

Як проходить процедура

Лікар-гінеколог бере з вени 10-20 мл крові та за допомогою центрифугування отримує з неї плазму, збагачену тромбоцитами: ці клітини стимулюють вироблення колагену, еластину та природньої гіалуронової кислоти. Зібрана плазма вводиться у потрібну зону, при цьому область проколу попередньо дезінфікується та, при необхідності, обробляється знеболюючим кремом або гелем.

Як підготуватися до плазмоліфтингу

Попередньо виконується загальний аналіз крові. Плазмоліфтінг краще проводити у першій половині дня, коли в плазмі ще не встигли накопичитися продукти обміну речовин. Не приймайте їжу за 10-12 годин до взяття крові і, навпаки, пийте більше води.

Лікар попередить про протипоказання для проведення плазмоліфтінгу:

  • вагітність та годування груддю;
  • прийом препаратів, що розріджують кров (аспірин);
  • прийом препаратів, що впливають на згортання крові, нестероїдних протизапальних засобів та антибіотиків;
  • порушення згортання крові;
  • знижений імунітет; онкологічне захворювання;
  • рівень тромбоцитів нижче 100 000 клітин / мкл;
  • рівень гемоглобіну нижче 100 г / л;
  • гостре інфекційне захворювання або загострення хронічного захворювання;
  • алергія на речовини, що містяться в пробірках (гепарин);
  • ураження шкіри в області проведення процедури

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
21.12.2021

Прекрасный результат после уколов плазмы в интимную зону. Избавилась от сухости и раздражения. Проходила курсом у Юлии Романовны. Девушки, рекомендую!

Марина
5,0 rating
14.10.2021

Эффективная современная процедура, прохожу курсом второй раз. Омоложение и увлажнение, улучшение состояния кожи в интимной зоне. Врач Анаталий Николаевич – хороший, внимательный специалист.

Кристина
5,0 rating
01.10.2021

После курса плазмолифтинга (влагалище и матка) - ушли сухость и дискомфорт, периодические молочницы, которые мучали меня, увеличилась чувствительность, как бонус) я полностью довольна, что решилась проколоть плазму и главное, никаких медикаментов и лишней химии.

Olena
5,0 rating
11.02.2021

Процедуру плазмолифтинг мне рекомендавал врач гинеколог в другой клинике, но пройти там курс лечения не было возможности. Нашла в интернете клинику Сенсави, оказалось еще и не далеко от дома) Процедуру мне проводила прекрасный врач Юлия Васильевна. Спасибо клинике за комфорт и врачу за подход к пациенту. Мы добились того результата, который был мне нужен)

Карина