Клініка Sensavi - Київ

Нитки Aptos

Вартість від 25 000 грн.
Підтяжка обличчя нитками Aptos (нитєвий ліфтинг Aptos) – це інноваційна технологія безопераційної підтяжки та омолодження обличчя, миттєвої дії з пролонгованим, накопичувальним ефектом, порівняний з пластичною операцією Фейсліфтинг. Результат підтяжки Аптос триває від 1,5 до 2 років, після чого нитки поступово розсмоктуються.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Підтяжка обличчя нитками Aptos (без вартості анестезії) 25 000 грн.

Показання до Ліфтингу нитками Aptos (Аптос)

Нитєвий ліфтинг Aptos

• Нечіткий (попливший) овал обличчя
• Грижі (мішки) під очима
• Друге підборіддя
• Брилі
• Зморшкувата, в'яла шкіра
• Носогубні складки
• Навислі брови (втомлений погляд)
• Опущення куточків губ
• Опущення щечно-виличної області

Нитки для обличчя Aptos

Нитки Аптос це саморозсмокчуючі нитки, які формують підтримуючий каркас, піднімаючий та утримуючий тканини від провисання. Завдяки різноспрямованим насічкам, нитки стійко фіксуються під шкірою. Мезоніті Аптос складаються з сополімера L лактида, капролактона та полімолочної кислоти, що забезпечує додатковий омолоджуючий ефект за рахунок стимуляції вироблення колагену та еластину. Найбільш ефективною і популярною є установка ниток Аптос на обличчя, зону шиї й декольте.

Підтяжка обличчя нитками Aptos

Переваги Нитяного ліфтингу Aptos перед іншими омолоджуючими процедурами:

 

• Широкий вибір ниток Aptos, що дозволяє підібрати оптимальний вид для корекції зони, враховуючи проблематику пацієнта;

• Моментальний ефект підтяжки тканин і омолодження, який через час посилюється;

• Низька тавматічность – після процедури не залишається шрамів та рубців, установка ниток відбувається через невеликі проколи за допомогою канюлі – голки з тупим закругленим кінцем, що значно знижує ризик пошкодження нервових закінчень та судин;

• Безболісність – процедура є малоінвазивною та проводиться під місцевою анестезією;

• Недовга та легка реабілітація протягом 1-2 тижнів. Гематоми та набряклість, які спостерігаються після процедури – проходять самостійно;

• Ефект можна порівняти з результатом пластичної операції з підтяжки обличчя.

Важливо!

У МЦ SENSAVI процедура Підтяжка нитками Aptos проводиться висококваліфікованими лікарями дерматологами-косметологами та пластичними хірургами, які пройшли сертифіковане навчання технології нитяного ліфтингу Aptos. Процедура проводиться в комфортній стерильній операційній, з дотриманням санітарних норм.

Ліфтинг нитками Aptos Київ проводиться у філіях МЦ SENSAVI за адресою м. Осокорки, вул. Е Чавдар 13, м. Позняки, вул. Срібнокільська 1, м. Деміївська, Пр-т Голосіївський 30Б

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 2 відгуків
5,0 rating
19.08.2021

Отличный результат! Нити творят чудеса! Спасибо моему косметологу, что предложила, убедила и я не пожалела! Главное, нет искусственного эффекта, просто лицо выглядит отдохнувшим и помолодевшим)

Veronika
5,0 rating
22.06.2021

Добрый день! Хочу выразить благодарность косметологу Екатерине, ставила у нее нити Аптос! Показания для этой процедуры у меня были однозначные - уставший вид, уголки бровей и век уже начали опускаться, овал лица рыхлый, подумывала о пластической операции, но страшно. Для мня эта процедура оказалась альтернативной, все таки без общего наркоза. Еще немаловажный плюс, на следующий день спокойно можно возвращаться к обычной жизни. У меня особых гематом не было. Эффект подтяжки и омоложения безусловно есть, особенно в нижней части лица это заметно, овал стал четким, брови и веки тоже приподнялись, эту разницу видно особенно на фото. Вобщем я очень довольна, хочется чтоб этот результат держался подольше))

Anna