Клініка Sensavi - Київ

Біоревіталізація обличчя

Вартість від 2 500 грн.
Біоревіталізація обличчя сприяє відновленню об`єму, еластичних властивостей тканини та зволоженню шкіри. Біоревіталізація активує місцеві відновлювальні процеси в шкірі. Вікових обмежень у процедури немає. Для неї використовується особлива (поперечно зшита) гіалуронова кислота, яка розсмоктується повільніше звичайної, що помітно продовжує ефект процедури. Курс біоревіталізации складається в середньому 3-5 сеансів, але зволожуючий і омолоджуючий ефект проявляється після першої обробки шкіри та зберігається 6-12 місяців.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Reguran PDRN 2ml 6 500 грн.
Reguran 1ml під очі 5 200 грн.
Reguran Healer 4 ml 4 500 грн.
Mixyal Evolution 2,5 ml 2 500 грн.
Mixyal Evolution 5 ml 4 000 грн.
RESTYLANE Vital light 1 ml 5 100 грн.
JUVЕDERM HYDRATE 5 500 грн.
JALUPRO HMW 2,5 ml 5 600 грн.
VITAL LIGHT з лідокаїном 5 100 грн.
VITAL з лідокаїном 1 ml 7 000 грн.

Біоревіталізація у Києві

Біоревіталізація Київ

У Мережі МЦ SENSAVI Ви можете пройти процедуру – біоревіталізація на Позняках, Осокорках та Голосіїво.

Коли проводиться біоревіталізація обличчя

Крім усунення та профілактики вікових змін шкіри, таких як в'янення, сухість, утворення зморшок, нерівний колір обличчя і пігментація, біоревіталізація коригує рубці і шрами після акне, бореться з розширеними порами, відновлює шкіру після агресивних косметологічних процедур (глибокий пілінг, шліфування). Біоревіталізацію проводять на будь-яких ділянках тіла – обличчя, шия, декольте, кисті рук і ін.

Біоревіталізація обличчя. Як проходить процедура

Лікар-косметолог оцінює проблемні зони і особливості шкіри пацієнта. Після асептичної обробки шкіри косметолог дозовано вводить гіалуронову кислоту у вигляді гелю. Поперечно зшита (або схрещена) форма кислоти – стійкіша і розсмоктується повільніше, що подовжує ефект процедури. Сама гіалуронова кислота активує місцеві відновлювальні процеси в шкірі, тому ефект зберігається навіть після її розсмоктування і посилюється з часом.

При біоревіталізації застосовуються дві техніки – папульна та лінійна. При папульній техніці голка вводиться на 1-1,5 мм через кожен сантиметр по всій зоні обробки. У місці введення утворюється папула (бульбашка) діаметром до 2 мм, яка поступово розсмоктується. Лінійна техніка застосовується для глибоких зморшок і в області «гусячих лапок» навколо очей. Голка вводиться паралельно зморшкам, а препарат впорскує в міру просування голки.

Замість стандартних голок також використовуються канюлі – спеціальні тонкі і гнучкі голки з тупими кінчиками і бічним отвором для виходу препарату. При необхідності використовують знеболення.

Реабілітаційний період після біоревиталізації

Подальшого спостереження після процедури не потрібно. Проте, протягом тижня уникайте фізичних навантажень і контакту зони обробки з постіллю і подушкою під час сну, а також не користуйтеся косметикою в області проведення процедури і уникайте теплових процедур (сауна, баня, солярій) та переохолодження.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
16.02.2021

Периодически прохожу курс биоревиализаций, как рекомендует косметолог. Мне нравиться, что результат видно достаточно быстро, моя кожа отлично реагирует. Для увлажнения лица и от мелких морщинок- самое лучшее решение. В этой клинике нашла для себя достаточно неплохой выбор препаратов, еще и акции периодически радуют)

Савченко Юлия
5,0 rating
16.08.2020

Несколько сеансов вернули моей коже свежесть, лицо приобрело отдохнувший вид, разгладились мелкие морщинки, единственный момент- припухлости в местах уколов, у меня прошли за 4 дня.

Ангелина
5,0 rating
16.08.2020

Искала хорошего косметолога на Голосеево, мне нравится наблюдаться у одного специалиста, который знает особенности моей кожи и не будет предлагать лишнего..по отзывам решила обратиться к Зеленько Татьяне Викторовне, в клинику SEnsavi на Демиевской..до этого посетила несколько клиник и как то мимо..Татьяна Викторовна волшебный косметолог, большой профессионал и мега приятный в общении человек…моя первая консультация заняла не меньше часа и касалась не только состояния кожи, а состояния организма в целом, образа жизни, режима питания..в клинике есть выбор профессиональной косметики, довольно не плохой..после нескольких визитов и процедур, я окончательно убедилась, что нашла своего врача!

Анастасия