Клініка Sensavi - Київ

Контурна пластика носогубних складок

Вартість від 7 100 грн.
Носогубні складки з віком стають надмірно вираженими. Ця проблема вирішується за допомогою контурної пластики — введення різних філлерів (наповнювачів). Контурна пластика вважається мінімальним і атравматичним втручанням. Процедура займає 15-20 хвилин, а ефект зберігається до 12 місяців, після чого рекомендується повторити процедуру.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
EXCEPTION DEEPLINES KS 25, 1ml 7 100 грн.
JUVIDERM 2 0,55 ml 6 200 грн.
JUVIDERM VOLUME 1ml 9 100 грн.
JUVIDERM 3 1ml 8 300 грн.
RADIESSE - Об'ємна контурна пластика обличчя (Швейцарія) 12 300 грн.
JUVIDERM 4 1ml 8 800 грн.

Фото до та після

Контурна пластика носогубних складок Контурна пластика носогубних складок

Коли варто звернутися до контурної пластики носогубних складок

Вік не має вирішального значення, оскільки утворення цих складок залежить від індивідуальних особливостей (неправильний прикус, м'язова будова, шкідливі звички, гормональний дисбаланс та ін.) і спостерігається у людей різних вікових груп.

Як проходить процедура контурної пластики носогубних складок

Лікар-косметолог оцінить глибину зморшок, після чого вибере необхідну техніку введення і підбере вид і дозу філлера. Після антисептичної обробки шкіри та маркування місця ін'єкцій косметолог почне введення філлера. Філлер вводиться безпосередньо в тканину зморшки, а також в довколишні м'язи. Таким чином забезпечується збільшення об`єму в області щік та скул, за рахунок чого носогубна складка розгладжується.

Замість стандартних голок також використовуються канюлі – особливі тонкі і гнучкі голки з тупими кінчиками і бічним отвором для виходу препарату. Це запобігає розриву м'яких тканин і скорочує період реабілітації. Крім того, косметолог супроводжує кожну ін'єкцію легким масажем, забезпечуючи рівномірний розподіл філлера. При необхідності, для знеболювання використовуються спеціальні гелі або ін'єкції анестетика.

Як підготуватися до контурної пластики носогубних складок

Підготовка до контурної пластики носогубних складок проста: не приймайте антикоагулянти, антибіотики і протизапальні препарати за тиждень до процедури, і навпаки, почніть прийом антигістамінних препаратів у разі підвищеної алергенності за 1-2 дні до процедури.

Обов'язково враховуйте протипоказання для проведення контурної пластики:

  • запалення в області втручання;
  • вагітність і годування груддю;
  • системні аутоімунні і важкі хронічні захворювання, хвороби згортання крові;
  • фізіологічні особливості шкіри, які викликають розвиток келоїдних рубців;
  • введений перманентний філлер або нещодавнє введення тимчасового філлера.

Реабілітаційний період після контурної пластики носогубних складок

Реабілітаційний період відсутній, подальшого спостереження не потрібно, а до повсякденного життя можна повертатися відразу ж після завершення процедури. Однак намагайтеся забезпечити мімічний спокій зони впливу в першу добу після введення препарату (не посміхається широко і обмежте фізичну активність), а також протягом тижня спіть на спині, уникаючи контакту області втручання з подушкою, не користуйтеся косметикою і уникайте теплових процедур (сауна, баня , солярій).

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
09.11.2021

Доверяю свое лицо косметологам Сенсави! Спасибо за работу на высоком уровне и радушное отношение к клиентам))

Семенова М.А.
5,0 rating
16.08.2020

Являюсь постоянным клиентом у косметолога на Демеевской, спасибо за профессионализм, с Вами и молодею, и хорошею и получаю полезную информацию в сфере косметологии!

Виктория
5,0 rating
16.08.2020

Посещаю регулярно и всем рекомендую замечательного косметолога, Татьяну Викторовну Зеленько, попала к ней на прием первый раз три года назад и с тех пор это мой бессменный и самый любимый специалист, которому я доверяю свое лицо и знаю, что результатом останусь довольна! Делаю контурную пластику- выглядит очень естественно, ничего лишнего, делаю чистки, пилинги, очень нравится авторский массаж!

Марина