Клініка Sensavi - Київ

Контурна пластика скул

Вартість від 7 100 грн.
Пружність щік та рельєфність скул – це завдання, які вирішуються за допомогою контурної пластики, яка полягіє у введенні спеціальних препаратів (філлерів). Ця процедура вважається мінімальним і атравматичним втручанням. Вона займає 30 хвилин, а ефект зберігається до 12 місяців.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
EXCEPTION DEEPLINES KS 25, 1ml 7 100 грн.
JUVIDERM 4 1ml 8 800 грн.
JUVIDERM 2 0,55 ml 6 200 грн.
JUVIDERM VOLUME 1ml 9 100 грн.
JUVIDERM 3 1ml 8 300 грн.
RADIESSE - Об'ємна контурна пластика обличчя (Швейцарія) 12 300 грн.

Коли варто звернутися до контурної пластики скул

При незадоволеності природнім овалом обличчя, втраті м'яких тканин в області вилиць через вікові зміни, запалих щоках, а також для усунення зморшок в нижній третині обличчя та боротьби з віковим в'яненням шкіри в області вилиць.

Як проходить контурна пластика скул

Спочатку лікар-косметолог виявить проблеми і ступінь їх вираженості та спланує передбачуване втручання, потім підбере вид і дозу філлера. Після антисептичної обробки шкіри в області втручання косметолог почне введення філлера.

При контурній пластиці скул застосовується болюсна техніка – повільне введення великої кількості препарату в одну точку. Для корекції овалу обличчя або усунення глибоких вікових змін також використовують техніку «сітка», коли препарат вводиться спочатку паралельно, а потім перпендикулярно або під кутом. Це дозволяє створити більш міцний «каркас».

Замість стандартних голок використовуються канюлі – особливі тонкі і гнучкі голки з тупими кінчиками та бічним отвором для виходу препарату. Це запобігає розриву м'яких тканин і скорочує період реабілітації. Крім того, косметолог супроводжує кожну ін'єкцію легким масажем, забезпечуючи рівномірний розподіл філлера.

При необхідності, для знеболювання використовують спеціальні гелі або ін'єкції анестетика.

Як підготуватися до контурної пластики скул

Підготовка до контурної пластики скул проста: не приймайте антикоагулянти, антибіотики і протизапальні препарати за тиждень до процедури, і навпаки, почніть прийом антигістамінних препаратів у разі підвищеної алергенності за 1-2 дні до процедури.

Обов'язково враховуйте протипоказання для проведення контурної пластики:

  • запалення в області втручання;
  • вагітність і годування грудьми;
  • системні аутоімунні і важкі хронічні захворювання, хвороби згортання крові;
  • фізіологічні особливості шкіри, які викликають розвиток келоїдних рубців;
  • введений перманентний філлер або нещодавнє введення тимчасового філлера.

Реабілітаційний період після контурної пластики скул

Реабілітаційний період відсутній, подальшого спостереження не потрібно, а до повсякденного життя можна повертатися відразу ж після завершення процедури. Однак намагайтеся забезпечити мімічний спокій зони впливу в першу добу після введення препарату (не посміхається широко і обмежте фізичну активність), а також протягом тижня спіть на спині, уникаючи контакту області втручання з подушкою, не користуйтеся косметикою та уникайте теплових процедур (сауна, баня, солярій).

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
02.11.2021

Татьяна Викторовна Зеленько - замечательный специалист, шикарно делает контурку, очень деликатно! Рада , что имею возможность посещать ее теперь на Позняках, раньше ездила с левого берега на голосеево)

Валентина
5,0 rating
19.02.2021

Супер классные косметологи! Эйсмонт Екатерина специалист своего дела. Медицинский центр уделяет большое внимание квалификации своего персонала: косметология, подлогия, гинекология и дерматология очень хорошего уровня. К детям отдельный подход. Рекомендую.

Антонина Сыч
5,0 rating
16.08.2020

После нескольких консультаций у разных косметологов- решилась на контурную пластику, эту клинику выбрала по отзывам и рекомендациям, рада, что попала в руки профессионалов.

Светлана