Клініка Sensavi - Київ

Лікування гіпергідрозу

Вартість від 10 000 грн.
Гіпергідроз – захворювання, яке пов'язане із зайвим потовиділенням. Гіпергідроз зустрічається як у жінок, так і у чоловіків незалежно від віку та національності. Гіпергідроз відноситься до спадкових захворювань, якщо у вашій родині хтось страждав від надмірної пітливості, висока ймовірність того, що ця проблема торкнеться і Вас.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
1 од. Dysport® 65 грн.
1 од. Dysport® при лікуванні гіпергідрозу (понад 300 од.) 55 грн.

Як визначити гіпергідроз

Потовиділення – важліва функція організму, яка охолоджує тіло під час перегріву. Нормальне потовиділення виникає в період спекотної погоди, відвідування сауни або під час фізичної актівності. Але якщо ця функція порушується, людина может відчувати зайве потовиділення даже в стані спокою або під час нервового перенапруження. У таких випадка часто пітніють долоні, обличчя, пахвові області та ступні.

Такий процес надмірної роботи потових залоз і назівається гіпергідрозом.

Розглянемо головні ознаки гіпергідрозу

  • ви пітнієте, навіть якщо температура помірна або коли тіло знаходиться у стані спокою;
  • ви сильно пітнієте під час стресової ситуації;
  • на обличчі або долонях спостерігається постійний блиск або вологість;
  • незалежно від взуття, ступні ніг вологі і мають неприємний запах.

Як діагностують зайву пітливість

Для того щоб діагностувати гіпергідроз, дерматолог проводить медичний огляд. Спеціаліст огляне ділянки тіла із зайвою пітливістю, а також поставить необхідні питання. Це допоможе зрозуміти причини виникнення захворювання, а також визначити найбільш проблемні зони.

Лікування гіпергідрозу

Гіпергідроз є результатом надмірної активності нервової системи, тому слід позбутися причини, а не симптомів. На даний момент існує тільки один вид ефективного лікування гіпергідрозу – це ін'єкції Диспорта або Ботокса.

Ін'єкції Диспорта або Ботокса, суть процедури

Ботулінічний токсин вводиться в область тіла, яка найбільше схильна до пітливості. Після процедури препарат блокує сигнал нервових закінчень за рахунок чого пітливість значно знижується.

Процедура досить проста і малоболісна, зазвичай вона займає близько 30-45 хвилин.

Чому важливо лікувати гіпергідроз

Гіпергідроз може мати серйозні фізіологічні наслідки, такі як хронічне зневоднення організму, поява бактерій та інфекцій. Але це захворювання є причиною не тільки фізіологічного дискомфорту, але й емоційного. Тому не відкладайте лікування, приходьте до нас на консультацію і ми допоможемо позбутися такої прикрої, але швидко виліковної проблеми.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 2 відгуків
5,0 rating
24.02.2021

Повышенное потоотделение- моя давняя проблема , пробовала разные антиперспиранты- ничего толком не помогало. Про инъекции диспорта от этого недуга прочитала в интернете. После процедуры потливость практически ушла, делала подмышки. Очень рекомендую, у кого такие проблемы.

Алла
5,0 rating
16.08.2020

Много лет мучался с проблемой чрезмерной потливости, антиперспиранты помогают слабо, после консультации с дерматологом, решился на эту процедуру. Работает! Спасибо!!! Дороговато конечно, но удобства очевидны!

Олег