Клініка Sensavi - Київ

Ліполітики – Мезотерапія по тілу

Вартість від 4 300 грн.
Мезотерапія по тілу – це внутрішньошкірні (підшкірні, внутрішньом'язові) ін'єкції мезопрепаратов. Препарат може бути на основі гіалуронової кислоти, гіалуронідази, ліпази, пептидів, вітамінів, рослинних екстрактів і т.д. Дана процедура спрямована на зменшення обсягів підшкірно-жирової клітковини (ПЖК), поліпшення тургору, омолодження шкіри. Склад мезококтейля підбере лікар-дерматокосметолог на консультації. Початковий ефект проявиться вже після першої процедури і буде поступово наростати, курс складається в середньому з 3-5 процедур.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Триада ферментів PB-Serum 4 300 грн.

Ліполітики– Уколи для схуднення

Процедура Мезотерапія по тілу у Києві рекомендується при целюліті, розтяжках, в'ялості, шрамах, рубцях, при втраті тонусу та пружності шкіри.

Мезотерапія для схуднення (ліполітікі) – застосовується при зайвій вазі та жирових відкладеннях, з метою зменшення обсягів тема та відновлення еластичності шкіри, при порушенні циркуляції крові та вуглеводно-жирового обміну.

Як працює мезотерапія по тілу

Мезотерапія тіла надає потужний лімфодренажний, ліполітичний, ліфтинговий, зміцнюючий, зволожуючий ефект, сприяє зменшенню обсягів тіла.

Ліполітики по тілу

Як проходить процедура

Лікар-дерматокосметолог проведе первинну консультацію та огляд, переконається у відсутності протипоказань і визначить проблемну зону, підбере найбільш ефективний мезопрепарат. Після антісептичної обробки зони ін'єкції, мезопрепарат буде введений в потрібну зону на необхідну глибину, для цього можуть використовуватися спеціальні голки, канюлі, апарати. Ми використовуємо тільки сертифіковані препарати нового покоління і гарантуємо безпеку та гіпоалергенність. При необхідності, для знеболювання використовуються спеціальні гелі або ін'єкції анестетика. У місцях проколів можливі невеликі папули, які повністю проходять через кілька днів. Досягнутий результат зберігається до 1,5 років і залежить від способу життя та догляду за шкірою після процедури, особливостей препарату.

Як підготуватися до мезотерапії по тілу

Необхідно визначитися, які зони є проблемними і потребують коригування. Якщо буде необхідно, лікар може направити вас на додаткові лабораторні аналізи. На консультації лікар збере анамнез, пояснить усі нюанси процедури, може призначити необхідну вам дієту, розпише курс лікування, підбере необхідний препарат.

Реабілітаційний період

Може спостерігатися набряк у місці ін'єкції, який не вимагає подальшого спостереження.

Лікар дерматокосметолог розповість, як необхідно доглядати за тілом після процедури. У наших медичних центрах ви можете зробити мезотерапію по тілу на Позняках, Осокорках та на Голосієво.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 2 відгуків
5,0 rating
28.01.2021

С помощью уколов Триады удалось значительно улучшить овал лица и убрать брыли, процедура очень эффективная!!! Я прошла курс у косметолога Татьяны Викторовны, отличный результат, приятное общение и забота о моем самочувствие на протяжении всего курса! Спасибо!

Мария
5,0 rating
12.10.2020

Отличная услуга. За 3 процедуры минус 7 кг. Уколы чуть болезненны, но терпеть можно. В курсе осталось пройти 2 процедуры. Жду окончательный результат. Пока максимально доволен.

Евгений