Клініка Sensavi - Київ

Мезоніті

Вартість від 2 400 грн.
Мезоніті використовують для створення своєрідного каркаса, навколо якого наростають колагенові волокна. Вони вводяться під шкіру, де розсмоктуються через 6-9 місяців, але за рахунок утворився колагену природна підтяжка зберігається до 2 років. Процедура триває до 1 години, а ефект буде помітний через кілька годин після введення мезонітей. Почервоніння та набряк в місці ін'єкції зникають через один-два дні і не потребують лікування.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Мезоніті (ліфтинг) від 30 шт (за 10 шт) 2 400 грн.
Мезоніті (ліфтинг) до 30 шт (за 10 шт) 2 600 грн.
Мезоніті 3D ліфтинг (2 шт) 6 900 грн.
Мезоніті 3D COG (1 шт) 4 950 грн.
APTOS 25 000 грн.

Фото до та після

Мезоніті Київ

Що таке мезоніті та як вони працюють

На відміну від інших ниток (золотих, платинових) мезоніті на 100% сумісні з організмом і не викликають відторгнення або алергії. Ці найтонші нитки складаються з полідіаксонона, який використовується в хірургії у вигляді шовного матеріалу,який розсмоктується і полімолочной кислоти: вона покриває нитки зовні і стимулює вироблення колагену.

Коли варто вибирати мезоніті

Процедуру використовують для корекції виражених носогубних складок і вертикальних складок чола та навколо очей, для підтяжки овалу обличчя і шкіри в області шиї, а також для корекції другого підборіддя. Використання мезонітей показано при целюліті і розгладженні нерівностей шкіри в області декольте, на стегнах, сідницях і животі та на внутрішній поверхні передпліччя.

Як проходить процедура підтяжки мезонітями

Лікар-косметолог проведе первинну консультацію і визначить проблемні зони. Шкіра в області введення мезониток асептично обробляється. При необхідності використовуються анестетики, щоб зробити процедуру комфортнішою.

Для введення мезонітей використовуються гнучкі голки-провідники з особливого пружного сплаву сталі: вони дозволяють легко міняти напрям і контролювати їх введення в тканини. Завдяки гнучкості голок процедура може бути застосована до різних зон обличчя та тіла.

Як підготуватися до підтяжки обличчя мезонітями

Процедура вимагає нескладної підготовки: не приймайте антикоагулянти за тиждень до процедури і алкоголь за добу до обробки, і навпаки, почніть прийом антигістамінних препаратів у разі підвищеної алергенності за 1-2 дні до процедури.

Також не варто забувати про протипоказання для проведення цієї процедури:

  • вагітність і годування груддю
  • ураження шкіри в місцях введення препарату
  • аутоімунні захворювання
  • онкологічні захворювання
  • гострі захворювання з підвищенням температури
  • алергія на компоненти препарату
  • прийом препаратів, що розріджують кров (аспірин)

Реабілітаційний період

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 2 відгуків
5,0 rating
09.02.2021

Довольна результатом на все 100! Ставила Нити КОГ. Прошло околого года, результат держится прекрасно. Особенно мне нравится как подтянулся овал лица, сразу минус 10 лет!

Александра О.
5,0 rating
16.08.2020

Ставила мезонити у Татьяны Викторовны, очень благодарна!!!

Юлия