Клініка Sensavi - Київ

Уколи Ботокса та Диспорта

Вартість від 2 500 грн.
Ін'єкції ботулінічного токсину А є популярною неінвазивною косметичною процедурою, що тимчасово зменшує або повністю усуває тонкі лицьові зморшки. За допомогою сертифікованих препаратів Диспорт та Ботокс виконується корекція вікових змін обличчя – області вертикальних міжбрівних зморшок, горизонтальних зморшок лоба, «гусячих лапок» в області зовнішніх куточків очей та косих зморшок на поверхні перенісся, кисетних зморшок навколо рота. Інші сфери застосування: шия, товсті м'язи щелепи, пахви.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Dysport®, 1 одиниця 85/75 грн.
Dysport®, горизонтальні зморшки лоба, від 2 500 грн.
Dysport®, область міжбрів'я, від 3 000 грн.
Dysport®, область очей, від 3 000 грн.
Dysport®, область перенісся, від 3 000 грн.
Dysport®, зморшки "маріонетки", від 3 000 грн.

Як працюють ін'єкції Ботоксом та Диспортом

Препарати для уколів краси – Ботокс та Диспорт, є типом нейротоксину Botulinum A, який блокує нервові імпульси, розслаблюючи м'язи під шкірою. Таким чином, зменшуючи скорочення м'язів у місці застосування, він допомагає розгладити зморшки, спричинені мімікою. З віком сила лицьових мімічних м'язів збільшується, а їх скорочення викликають появу зморшок як у верхній, так і в нижній частині обличчя. Ін'єкції візуально розгладжують шкіру в області чола та міжбров'я, зморшки навколо очей, усувають зморшки маріонетки навколо рота та інші мімічні заломи.

Диспорт лоб Київ –лікар косметолог Зеленько Т.В. Диспорт зморшки маріонетки Київ – лікар косметолог Зеленько Т.В.

Диспорт лоб,межбрів'я Київ – лікар косметолог Зеленько Т.В. Диспорт лоб Київ – лікар косметолог Зеленько Т.В.

Диспорт овал обличчя – лікар косметолог Зеленько Т.В. Диспорт гусячі лапки Київ – лікар косметолог Губатюк В.А.

Диспорт лоб – лікар косметолог Губатюк В.А. Диспорт лоб – лікар косметолог Губатюк В.А.

Диспорт лоб – лікар косметолог Губатюк В.А.

Як проводиться корекція зморшок Ботоксом

Для виконання ін'єкції краси немає потреби у госпіталізації, процедура проходить у кабінеті лікаря косметолога, а введення препарату триває кілька хвилин. Токсин вводиться внутрішньом'язово і нервово-м'язовий зв'язок знижується тільки в оброблюваній ділянці. Анестезія не потрібна.

Після уколів ботокса рекомендується не вмиватися, не наносити макіяж, не робити масаж, не нахилятися і не прибувати в лежачому положенні протягом 4 годин. Пацієнт може повертатися до повсякденного життя одразу після процедури. Дія препарату проявлятиметься приблизно через 5 днів з піковим ефектом через 7-14 днів. Контрольний огляд необхідний через 10 днів, при недостатньому ефекті блокування м'язів обличчя, допустиме введення додаткової дози.

Показання до ін'єкцій краси

Поява мімічних зморшок на обличчі індивідуальна, вони можуть сформуватися вже в двадцять п'ять років, а можуть бути відсутніми в сорок. Середній вік пацієнтів, які бажають усунути зморшки – 35-55 років. Найбільш частими зонами корекції вікових змін є уколи в область чола, міжбров'я, диспорт навколо очей.

Області використання:

 • Видалення горизонтальних зморшок на лобі, вертикальних між бровами, горизонтальних ліній у куточках очей («гусячі лапки»), ліній над носом («кролячі лінії»), вертикальних кисетних зморшок навколо губ;
 • Підняття куточків рота;
 • Зменшення видимості ясен при посмішці (ясенна посмішка);
 • Підняття брів;
 • Усунення асиметрії при паралічі лицевого нерва;
 • Підтяжка кінчика носа;

Інша сфера застосування диспорту – лікування підвищеної пітливості рук, ніг та пахвових западин (гіпергідрозу), полегшення болю при мігрені.

Протипоказання до ін'єкцій краси

Уколи Ботокса та Диспорту протипоказані при міастенії, гострій формі загальних захворювань, інфекційних та/або запальних процесах у зонах передбачуваних уколів, при прийомі антибіотиків. Також, протипоказанням до процедури є вагітність та годування груддю. Вікове обмеження – 16 років.

Зони корекції

Вирізняють такі області корекції зовнішності ботулотоксином А:

 • Диспорт міжбров'я;
 • Диспорт лоб;
 • Диспорт навколо очей – гусячі лапки;
 • Зморшки маріонетки навколо губ;
 • Область платизми шиї.

Результати процедури

Основна мета уколів краси – отримання природного результату омолодження шляхом корекції зморшок. Перевага процедури в тому, що обличчя набуває відпочившого та свіжого вигляду, зберігаючи свої природні риси.

Максимальний ефект стає помітним на 14-15 добу. Іноді ботулотоксин діє швидко через 2-3 дні, а іноді результат може бути відстрочений на 3-4 тижні, це залежить від виду та кількості введеного препарату, а також від зони ін'єкції.

Слід зазначити, що наступна ін'єкція ботокса проводиться лише після відновлення м'язової активності на 50% і більше. Частота застосування визначатиметься тривалістю результату, який залежить і від індивідуальних особливостей організму. Як правило, результат тримається 5-7 місяців.

Результат процедури обумовлений професійними навичками та досвідом лікаря, ін'єкції, виконані у приватному кабінеті або вдома, з великою ймовірністю призведуть до небажаних наслідків:

 • При неправильно обраних точках ін'єкцій та дозуванні, ботулотоксин поширюється на сусідні м'язи, викликаючи їх розслаблення, що змінює зовнішність у гірший бік – викликає асиметрію та провисання м'язів обличчя, наприклад, верхніх повік або одного куточка губ;
 • Невиправдано велике дозування викликає зникнення не тільки міміки, а й здатності говорити, посміхатися, порушує роботу ковтальних м'язів, стає причиною головного болю;
 • Відсутність ефекту від процедури — можливо, вам вкололи препарат, який розвели раніше ніж 30 днів тому або неправильно зберігали;
 • Висипання, набряк, алергічні реакції часто спричиняють використання підробок замість сертифікованих препаратів.

Негативні наслідки пройдуть за кілька місяців, але компенсувати стрес від такої невдалої ін'єкції неможливо!

Різниця між препаратами Ботокс та Діспорт

Уколи ботулінічного токсину понад 20 років використовують у різних галузях медицини для зняттям м'язових скорочень. Диспорт та Ботокс найбільш популярні та перевірені препарати для ін'єкцій краси з доведеною ефективністю. Обидва у якості основної діючої речовини містять ботулотоксин Botulinum A та мають аналогічну дію.

Ботокс виробляється у США, містить більш високу концентрацію речовини, його дія проявляється повільніше та довше тримається. Диспорт виготовляється у Франції, його формула має нижчу концентрацію нейротоксину та доповнена білком альбуміном і лактозою, ефект помітний швидше, але з меншою тривалістю. Завдяки м'якій дії Диспорт не викликає побічних реакцій. Препарати визнані безпечними та можуть застосовуватися багаторазово. Дія ботулотоксину А оборотна, і з часом він повністю виводиться з організму.

До наших Медичних центрів Ви можете записатися на уколи Диспорту на м. Позняки, м. Осокорки та м. Деміївська (Дарницький та Голосіївський райони).

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 10 відгуків
5,0 rating
23.05.2023

Робила Діспорт у Віти Губатюк, косметолог порадила необхідну кількість одиниць препарату та у які зони чола буде робити уколи, дуже сподобався такий підхід, бо бачу скільки мені колять і за що я плачу. Для мене це другий раз, перший робила в іншій клініці і були питання, тут ефект сподобався однозначно, через 12 днів лоб став ідеальним. Лікаря рекомендую!

Юлія О.
5,0 rating
06.11.2022

Якість процедур на високому рівні, дякую за шикарний результат після ін'єкцій диспорту)

Vikaa
5,0 rating
13.09.2021

Хочу выразить благодарность дерматокосметологу Бухонкиной Елене Игоревне , к которой я пришла на Диспорт! Она не только избавила меня от морщин, а ещё провела успешное лечение акне, которое меня мучало несколько лет!!!! Рекомендую доктора!

Маша Соколова
5,0 rating
05.04.2021

Делала у доктора Бухонкиной Елены уколы от морщин, результатом очень довольна, даже коррекция не понадобилась, хотя делала до этого в других местах и всегда приходилось её делать! За красотой теперь только к ней.

маргарита трифо
5,0 rating
16.02.2021

Рекомендую косметолога Елену Бухонкину. Отличный специалист, классно владеет инъекционными методиками. Я делала у нее межбровку и лоб- идеально. Я была в клинике на Чавдаре, очень рада, что наконец возле дома появилась такая крутая современная клиника.

Карина Д.
5,0 rating
30.01.2021

Рекомендую косметолога Татьяну Викторовну! Это тот результат, за который я всегда спокойна и которым всегда довольна, спасибо!

Маргарита
5,0 rating
27.01.2021

Дякую косметологу Катерині Ейсмонт. Ви майстер свого діла. Диспорт у ваших руках робить неймовірні речі. Зморшок як і не було.

Олена
5,0 rating
18.01.2021

Диспорт в Киеве уже колю не первый раз, часто приезжаю в столицу к родственникам. Отличный результат получаю у врача Екатерины на Срибнокильской. Катенька, вы супер. Я стала моложе лет на 10

Елена
5,0 rating
16.08.2020

К уходу за кожей я отношусь очень щепетильно, ходила много лет к одному косметологу, но из за переезда пришлось искать другого специалиста, после некоторых метаний остановилась на этой клинике, хороший сервис и главное- мой косметолог меня слышит), уже прошла ряд процедур, колола Диспорт, результатом я довольна!

Кристина
5,0 rating
16.08.2020

Не первый раз пользуюсь акцией на Диспорт в Сенсави на Голосеево. Результат шикарный и держится 6 месяцев стабильно

Оля