Клініка Sensavi - Київ

Уколи Ботокса та Диспорта

Вартість від 2 500 грн.
Форма ботулінічного токсину є популярною неінвазивної косметичною процедурою, яка тимчасово зменшує або повністю усуває тонкі лицьові зморшки. Найбільш часто оброблювані області — вертикальні міжбровні зморшки, горизонтальні зморшки зони чола, «гусячі лапки», які з'являються в області зовнішніх куточків очей та косі зморшки на поверхні перенісся. Також, кілька інших областей: шия, товсті м'язи щелепи, пахвові западини та губи.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Dysport®, 1 одиниця 75/65 грн.
Dysport®, горизонтальні зморшки лоба, від 2 500 грн.
Dysport®, область міжбрів'я, від 3 000 грн.
Dysport®, область очей, від 3 000 грн.
Dysport®, область перенісся, від 3 000 грн.
Dysport®, зморшки "маріонетки", від 3 000 грн.

Фото до та після

Диспорт лоб Київ –лікар косметолог Зеленько Т.В. Диспорт зморшки маріонетки Київ – лікар косметолог Зеленько Т.В.

Диспорт лоб,межбрів'я Київ – лікар косметолог Зеленько Т.В. Диспорт лоб Київ – лікар косметолог Зеленько Т.В.

Диспорт овал обличчя – лікар косметолог Зеленько Т.В. Диспорт гусячі лапки Київ – лікар косметолог Губатюк В.А.

Диспорт лоб – Лікар косметолог Губатюк В.А.

5 важливих причин зробити уколи ботокса в Мережі МЦ SENSAVI

Вибравши мережу МЦ SENSAVI для видалення зморшок за допомогою ін'єкцій ботокса, ви отримуєте:

 • Високу ефективність процедури без негативних побічних моментів – лікарі-дерматологи-косметологи нашої клініки, які виконують уколи ботокса, мають вищу медичну освіту і вже більше 7 років працюють з цими препаратами, а значить зможуть правильно вибрати дозування і точки ін'єкцій, з урахуванням вашої індивідуальної міміки та стану шкіри.

 • Повну безпеку – ми використовуємо тільки сертифіковані препарати Botox (США) і Disport (Франція), що пройшли багаторічну перевірку в усьому світі.

 • Зрозумілу і передбачувану вартість процедури – у нашому прайсі вказані ціни за одиницю препарату, а не вартість цілої процедури в певній зоні, щоб не плутати вас складними розрахунками.

 • Тільки свіжі розчини та дотримання умов зберігання – препарати зберігаються відповідно до вимог виробників, відкриваємо і робимо розчин у вашій присутності або одну ємкість в один день, обраний для ін'єкцій ботокса. В ході досліджень визнано, що розчин препарату можна зберігати протягом місяця, однак ми цього не робимо, щоб не ризикувати інактивацією препарату і зниженням ефективності процедури.

 • Спокій і комфорт – в наших Медичних Центрах створені всі умови для поєднання процедур краси з релаксом.

Чому не варто проводити процедуру у сумнівного фахівця

Вирішили заощадити? Або вважаєте більш комфортним зробити уколи ботокса в приватному кабінеті або вдома?

Варто помилитися у виборі клініки, і вам доведеться зіткнутися з такими наслідками:

 • При неправильно обраних точках ін'єкцій і дозуванні, ботулотоксин поширюється на сусідні м'язи, викликаючи їх розслаблення, що змінює зовнішність в гіршу сторону – викликає асиметрію і провисання м'язів обличчя, наприклад, верхніх повік або одного куточка губ.

 • Невиправдано великае дозування викликає зникнення не тільки міміки, але й здатності говорити, посміхатися, порушує роботу ковтальних м'язів, стає причиною головного болю.

 • Відсутність ефекту від процедури – можливо вам вкололи препарат, який розвели раніше ніж 30 днів тому або неправильно зберігали.

 • Висип, набряк, алергічні реакції часто викликає використання підробок замість сертифікованого ботокса або диспорта.

 • Так, це не назавжди. Сумні наслідки пройдуть через кілька місяців, але компенсувати стрес від такої невдалої ін'єкції просто неможливо. І чи є у вас в запасі пару місяців життя і досить нервових клітин, щоб пережити чорні думки про свою зовнішність?

Гарантії від лікарів-косметологів Мережі МЦ SENSAVI

Ми розуміємо, що останнім часом через непрофесійний підхід деяких косметологів, уколи ботокса заслужили сумну славу небезпечної процедури, тому при дотриманні всіх наших рекомендацій гарантуємо вам:

 • Збереження міміки і відсутність ефекту «пластикового обличчя» – наше майстерність відточена, підберемо оптимальне дозування, починаючи з невеликих доз, так як ваше обличчя не місце для ризикованих експериментів.

 • Відсутність диспропорцій – куточок губ або повік не поповзуть несподівано вниз, так як ми не допустимо нерівномірного введення препарату.

 • Відсутність набряклості, висипу та інших алергічних реакцій – ми використовуємо тільки препарати, які пройшли сертифікацію і офіційно придбані.

 • Важливо: рекомендації лікарів-косметологів обов'язкові для виконання так само, як і рекомендації хірургів. При дотриманні всіх рекомендацій вам забезпечені краса, омолодження і гарний настрій від щоденного прекрасного відображення в дзеркалі.

Протипоказання

Уколи Ботокса і Диспорта протипоказані при міастенії, гострій формі загальних захворювань, інфекційних та / або запальних процесах в зонах передбачуваних уколів, при прийомі антибіотиків, хронічних хворобах легенів і деяких видах вакцин. Також, протипоказанням до процедури є вагітність і годування грудьми. Вікове обмеження процедури - 12 років.

Терміни дії ін'єкцій ботокса

Максимальний ефект стає помітний на 14-15 добу. Іноді ботокс діє дуже швидко – через 2-3 дні, а іноді результат впливу препарату може бути відстрочено на 3-4 тижні.

Протягом першого року рекомендується робити уколи ботокса кожні 6 місяців. Протягом другого року - 6-8 місяців. Через 3-4 роки – один раз на рік. Необхідно відзначити, що наступна ін'єкція Диспорта або Ботокса проводиться, тільки якщо м'язова активність відновилася на 50%.

Важливі моменти процедури

Анестезія застосовується тільки при лікуванні підвищеної пітливості: на пахвові западини, стопи або долоні наноситься крем з лідокаїном. Видалення зморшок в тому числі і навколо очей не вимагає знеболювання.

Після дезінфекції шкіри, використовуючи коротку тонку голку, вам зроблять укол ботокса внутрішньом'язово або підшкірно – залежить від місця ін'єкції. Тривалість процедури в середньому становить 3-5 хвилин. Далі на 10-15 хвилин після уколу на шкіру кладеться лід.

В якому віці краще зробити процедуру

Поява зморшок на обличчі строго індивідуально. Вони можуть позначитися в двадцять п'ять років і можуть бути відсутніми в сорок. Середній вік пацієнтів бажаючих видалити зморшки - 35-55 років.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 8 відгуків
5,0 rating
13.09.2021

Хочу выразить благодарность дерматокосметологу Бухонкиной Елене Игоревне , к которой я пришла на Диспорт! Она не только избавила меня от морщин, а ещё провела успешное лечение акне, которое меня мучало несколько лет!!!! Рекомендую доктора!

Маша Соколова
5,0 rating
05.04.2021

Делала у доктора Бухонкиной Елены уколы от морщин, результатом очень довольна, даже коррекция не понадобилась, хотя делала до этого в других местах и всегда приходилось её делать! За красотой теперь только к ней.

маргарита трифо
5,0 rating
16.02.2021

Рекомендую косметолога Елену Бухонкину. Отличный специалист, классно владеет инъекционными методиками. Я делала у нее межбровку и лоб- идеально. Я была в клинике на Чавдаре, очень рада, что наконец возле дома появилась такая крутая современная клиника.

Карина Д.
5,0 rating
30.01.2021

Рекомендую косметолога Татьяну Викторовну! Это тот результат, за который я всегда спокойна и которым всегда довольна, спасибо!

Маргарита
5,0 rating
27.01.2021

Дякую косметологу Катерині Ейсмонт. Ви майстер свого діла. Диспорт у ваших руках робить неймовірні речі. Зморшок як і не було.

Олена
5,0 rating
18.01.2021

Диспорт в Киеве уже колю не первый раз, часто приезжаю в столицу к родственникам. Отличный результат получаю у врача Екатерины на Срибнокильской. Катенька, вы супер. Я стала моложе лет на 10

Елена
5,0 rating
16.08.2020

К уходу за кожей я отношусь очень щепетильно, ходила много лет к одному косметологу, но из за переезда пришлось искать другого специалиста, после некоторых метаний остановилась на этой клинике, хороший сервис и главное- мой косметолог меня слышит), уже прошла ряд процедур, колола Диспорт, результатом я довольна!

Кристина
5,0 rating
16.08.2020

Не первый раз пользуюсь акцией на Диспорт в Сенсави на Голосеево. Результат шикарный и держится 6 месяцев стабильно

Оля