Клініка Sensavi - Київ

Консультація анестезіолога Київ

Вартість від 700 грн.
Консультація лікаря анестезіолога – обов'язковий етап підготовки до оперативного втручання, з необхідністю загального наркозу та деяких діагностичних процедур (цистоуретроскопія, гістероскопія), під час якого приймається рішення щодо можливості введення наркозу, підбирається необхідний препарат, розраховується дозування. Лікар анестезіолог забезпечує пацієнту безболісне проведення хірургічного втручання, контролюючи його стан не лише під час операції, а й після неї.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Внутрішньовенний наркоз до 2-х годин (без вартості препаратів) 3 500 грн.
Внутрішньовенний наркоз до 4-х годин (без вартості препаратів) 4 500 грн.
Ендотрахеальний наркоз (без вартості препаратів) 8 500 грн.
* вартість препаратів залежить від тривалості та виду оперативного втручання, обговорюється з лікарем на консультації грн.

Що включає консультація анестезіолога

• Детальний збір анамнезу пацієнта, виявлення можливих протипоказань з боку серцево-судинної системи та інших органів, алергічних реакцій, спадкових факторів

• Направлення пацієнта на загальні передопераційні аналізи, ЕКГ, консультацію кардіолога чи інших суміжних фахівців

• Спираючись на результати аналізів, загальний стан пацієнта, побажання – лікар анестезіолог підбирає необхідний препарат та дозування

• Психологічна підготовка пацієнта до загального наркозу – анестезіолог дає пацієнту вичерпну інформацію про процес введення та виведення з наркозу, попереджає про можливі індивідуальні побічні реакції організму на препарати

• Медикаментозна підготовка включає препарати, що полегшують проведення загального наркозу

Важливо!

Лікар анестезіолог, разом з оперуючим хірургом, несе відповідальність за стан здоров'я та життя пацієнта під час операції. Без анестезіолога проведення серйозного хірургічного втручання неможливе! Під час оперативного втручання анестезіолог знаходиться поруч із пацієнтом, здійснюючи моніторинг його стану, контролюючи роботу серцево-судинної та дихальної системи.

Анестезіологічний супровід під час операції

Після закінчення операції анестезіолог м'яко виводить пацієнта з наркозу. Тривалість виходу з наркозу залежить від тривалості та складності операції, виду наркозу. У деяких випадках може спостерігатися індивідуальна реакція на препарати наркозу – запаморочення, нудота, слабкість. У Медичному Центрі SENSAVI для введення в наркоз застосовуються сучасні препарати з мінімальними побічними ефектами, що дає можливість забезпечити найбільш комфортний і прийнятний для пацієнта варіант загального знеболювання. Анестезіологічне супроводження проводить висококваліфікований лікар анестезіолог.

Види загального наркозу, що застосовуються у МЦ SENSAVI

• Загальний внутрішньовенний наркоз;
• Загальний ендотрахіальний наркоз;
• Седація – медикаментозний сон.

Після консультації хірурга, ухваливши рішення про оперативне втручання, ви можете записатися на консультацію анестезіолога в Києві за телефоном ☎️ (067)232-59-21.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
19.01.2022

Отдельные слова благодарности анестезиологу Михаилу Кожанову. Чувствовала, что в надежных руках, вывел из наркоза легко, практически не было дискомфортных ощущений.

Лина
5,0 rating
04.01.2022

Спасибо, все прошло без осложнений, после наркоза чувствовала себя отлично, на удивление

Саша П.
5,0 rating
27.12.2021

отдельное спасибо клинике и анестезиологу за качественный наркоз, которого я боялась, больше чем операции. оперировалась по гинекологии у Шкуты А.Н. врачам низкий поклон.

Маргарита У.