Клініка Sensavi - Київ

Консультація пластичного хірурга

Вартість від 700 грн.
Пластична хірургія в Києві – ефективний метод корекції зовнішності. У Мережі МЦ SENSAVI лікарі пластичні хірурги проводять операції будь-якої складності. Лікар підбере метод корекції з мінімальним періодом реабілітації і максимальним досягненням результату. Консультація пластичного хірурга – перший крок до змін у зовнішності.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультація пластичного хірурга 700 грн.
Консультація анестезіолога 700 грн.

Наші можливості в галузі пластичної хірургії

Пластичний хірург Київ

 • Видалення комків Біша;
 • Блефаропластика (верхня, нижня, кругова, трансконьюктивальна);
 • Отопластика (операція по корекції мочки вуха, виправлення вушних раковин та позбавлення від капловухості);
 • Хейлопластика Булхорн (операція по корекції верхньої губи і відстані між губою та носом);
 • Підтяжка брів;
 • Підтяжка обличчя (фейсліфтинг);
 • Абдомінопластика;
 • Видалення вдовиного горба;
 • Зміна форми та розміру грудей;
 • Операції щодо поліпшення фігури та ін.

Видалення ксантоми ксантелазми + блефаропластика повік Київ Блефаропластика в Києві

Блефаропластика Київ Блефаропластика повік Київ 

Блефаропластика Київ Блефаропластика Київ

Отопластика Київ Видалення вдовиного горба Київ

Блефаропластика, Хейлопластика Булхорн – Київ Ліпосакція підборіддя Київ

Як проходить консультація пластичного хірурга в Києві

На консультації лікар розповість про показання та протипоказання, вибере метод оперативного втручання виходячи з Ваших побажань, і призначить необхідні аналізи та обстеження. Якщо операція проводиться під загальним наркозом, хірург направить Вас на консультацію до анестезіолога, після чого призначить дату оперативного втручання.

Консультація пластичного хірурга Київ

Перед операцією Ви підписуєте інформаційне угоду та договір, за яким зобов'язуєтесь дотримувати рекомендації лікаря в передопераційний та післяопераційний час.

У Мережі МЦ SENSAVI ми гарантуємо високий рівень сервісу, безпеку та результат проведення операції, індивідуальний підхід до кожного пацієнта і максимально комфортне перебування в палаті після оперативного втручання.

Пластична хірургія затребуваний напрямок не тільки в Україні, але й у світі. І з кожним роком збільшується відсоток пацієнтів, які провели оперативне втручання з метою корекції зовнішності. У число цих пацієнтів входять не тільки жінки, а й чоловіки.

Переваги пластичної хірургії в Києві в МЦ SENSAVI

 • 3 операційні з необхідним новітнім обладнанням
 • Досвідчені лікарі пластичні хірурги та анестезіологи
 • Комфортно обладнана палата та умови денного стаціонару. Після більшості операцій клініку можна залишити в цей же день
 • Спостереження у пластичного хірурга під час всієї реабілітації
 • Прогноз очікуваних результатів – лікар покаже фотографії ДО та ПІСЛЯ операцій
 • Число наших постійних клієнтів постійно зростає. Крім цього до нас приїжджають пацієнти не тільки з багатьох міст України, а й з інших країн. Це доводить кваліфікацію та досвід наших лікарів.

Консультація пластичного хірурга Київ  Пластичний Хірург Київ

У наших Медичних центрах приймають лікарі пластичні хірурги на Осокорках, Позняках та Голосієво.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 6 відгуків
5,0 rating
23.05.2022

на консультації лікар хірург максимально доступно пояснив, як буде проходити сама операція, яка мені потрібна, скільки коштує, показав роботи до-після - сподобалось) лікар провів огляд та оцінку мого стану, те, що я хотіла - мені не дуже показано і він це грунтовно пояснив, обрали інший варант. враження приємні, лікар викликає довіру.

Олеся
5,0 rating
29.04.2022

Посетила бесплатную консультацию пластического хирурга. Очень достойно и содержательно, даже не ожидала, врач предложил несколько вариантов операции, обсудил со мной все нюансы, все моменты по реабилитации, которые меня интересовали. Осталось дело за малым - морально созреть))

Рита
5,0 rating
07.09.2021

Достойная клиника, пластический хирург Евгений Сергеевич прекрасно ориентируется в современных тенденциях пластической хирургии, консультация очень понравилась, врач профессионал.

Анфиса
5,0 rating
05.04.2021

Хочу выразить огромную благодарность пластическому хирургу Погуляеву Е. С. за проделанную работу после сильного рассечения брови. Прошло полгода, все идеально, результат операции просто отличный, нет и намека на шрам. Спасибо за Ваш профессионализм, за прекрасно выполненную работу.

Андрей Коннов
5,0 rating
09.02.2021

Рекомендую данную клинику. Обратились по поводу удаления аденомы на челюсти. Принял хирург Евгений Сергеевич Погуляев. Сразу видно было что он профессионал и имеет большую практику. Дал рекомендации по подготовке к операции. Проведена была трехчасовая операция. Видно было добросовестность выполнения хирургического вмешательства в организм, и доброжелательность общения с пациентом. На мой взгляд имея таких специалистов клиника имеет большие перспективы развития. Приятно что в наше время в Украине есть высококлассные специалисты. Большое спасибо и признательность Евгению Сергеевичу

Анна Совська
5,0 rating
11.11.2020

Спасибо доктору Погуляеву. Обратилась к нему как к пластическому хирургу. Объяснил все нюансы, плюсы и минусы операции, весь реабилитационный период по полочкам разложил. Оперироваться буду у него.

Валентина