Клініка Sensavi - Київ

Механічна чистка обличчя

Вартість від 500 грн.
Однією з найбільш ефективних косметологічних процедур, що очищають шкіру від шкірного жиру, забруднень і «чорних крапок», є механічне чищення обличчя. Перевагою процедури є можливість глибокого очищення шкіри. Механічна чистка обличчя проводиться тільки в складі комплексної чистки.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Механічна чистка обличчя (у складі процедури) 500 грн.
Косметологічна чистка обличчя + пілінг або маска по типу шкіри 1 100 грн.
Лікувальна чистка обличчя при проблемній шкірі + пілінг або маска по типу шкіри + консультація дерматолога-косметолога (складність 1) 1 300 грн.
Лікувальна чистка обличчя при проблемній шкірі + пілінг або маска по типу шкіри + консультація дерматолога-косметолога (складність 2) 1 600 грн.

Як проводиться механічна чистка обличчя

Процедура починається із зняття макіяжу і очищення шкіри спеціальними засобами. На наступному етапі проводиться розкриття пір. Для цього використовують метод вапоризації (розпарювання) або застосовують косметичні засоби, які додатково розм'якшують верхній роговий шар шкіри. Такий підхід знижує хворобливість процедури і травматизацію шкіри та дозволяє провести більш глибоке очищення.

Механічне чищення шкіри проводиться вручну, за допомогою натискання пальцями, або із застосуванням косметичної ложки (ложки Уно) та сита. В ході процедури видаляються чорні крапки (комедони), білі вугри (міліуми), вугрі та акне.

В кінці механічного чищення обличчя проводиться дезінфекція шкіри і наноситься маска з протизапальним і порозвужуючим ефектом.

За одну процедуру рекомендується видаляти обмежену кількість шкірних утворень. Механічна чистка обличчя не запобігає появі нових утворень, і для закріплення ефекту необхідно пройти відповідне лікування.

Підготовка до механічної чистки обличчя

Підготовки до процедури не потрібно. Механічна чистка не проводиться напередодні або під час критичних днів, а також з обережністю призначається влітку.

На первинному огляді лікар встановлює ступінь проблеми і може направити на аналізи (загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на гормони) або на консультацію з вузькими спеціалістами для виключення протипоказань.

Відновлення після механічної чистки обличчя

Після проведення процедури можна повертатися до повсякденного життя. Почервоніння шкіри після механічного чищення може зберігатися протягом 1-2 днів.

Протягом 12 годин після проведення чистки не умивайте обличчя. Протягом 3 днів не використовуйте декоративну косметику і спиртовмісні засоби догляду, а також уникайте теплових і водних процедур (басейни, сауни, лазні, загар під сонці та в солярії). Протягом тижня після механічного чищення обличчя обробляйте шкіру антисептиком і забезпечте їй догляд відповідно до рекомендацій лікаря.

Протипоказання для механічної чистки обличчя

Лікар попередить про деякі протипоказання для проведення процедури:

  • хронічні запальні та інфекційні захворювання шкіри, зокрема загострення герпесу та екземи;
  • запалені вугрі;
  • сухість і тонкість шкіри;
  • гіпертонія;
  • ламкість судин і купероз;
  • підвищена чутливість шкіри;
  • менструація.

Відео

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 2 відгуків
5,0 rating
25.06.2021

Эйсмонт Екатерина делает чистки лучше всех в городе, не побоюсь так сказать. Сколько мучался с этими чёрными точками, косметологи чистили и будто ещё сильнее забивались поры. Всё в кабинете стерильно, приятная атмосфера. Уже сделал 2 чистки и не планирую менять врача. Так держать,спасибо!

Давид Туманян
5,0 rating
05.02.2021

Хожу на чистку к Елене на Осокорки. Рекомендую, классный специалист.

Рита