Клініка Sensavi - Київ

Ультразвукова чистка обличчя

Вартість від 500 грн.
Ультразвукова чистка обличчя – це апаратна процедура обробки шкіри з мінімальною травматизацією тканин. Вона підходить для чутливої або старіючої шкіри без вугрової висипки. Процедура триває до 15 хвилин. Рекомендується проходити ультразвукову чистку обличчя 1 раз в сезон.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Ультразвукова чистка обличчя (у складі процедури) 500 грн.
Косметологічна чистка обличчя + пілінг або маска по типу шкіри 1 100 грн.
Лікувальна чистка обличчя при проблемній шкірі + пілінг або маска по типу шкіри + консультація дерматолога-косметолога (складність 1) 1 300 грн.
Лікувальна чистка обличчя при проблемній шкірі + пілінг або маска по типу шкіри + консультація дерматолога-косметолога (складність 2) 1 600 грн.

Як проводиться ультразвукова чистка обличчя

Процедура починається із зняття макіяжу і очищення шкіри тоніком та молочком. Потім косметолог наносить гідруючу маску, яка розкриває пори, а також пом'якшує і заспокоює шкіру. Такий підхід знижує хворобливість процедури і травматизацію шкіри та дозволяє провести більш глибоке очищення.

Ультразвукова чистка проводиться за допомогою спеціального апарату з насадкою-лопаткою, якою косметолог проводить по масажних лініях обличчя. Під впливом ультразвукових хвиль, клітини ороговілої шкіри і забруднення отшелушиваются від здорової шкіри, а пори очищаються від сальних пробок. Крім того, ультразвукова дія стимулює кровообіг і обмін речовин в клітинах шкіри і звужує пори, а ефект мікромасажу підвищує пружність і колір шкіри та робить зморшки менш помітними.

В кінці ультразвукового чищення обличчя косметолог проводить дезінфекцію обробленої області і наносить заспокійливу маску по типу вашої шкіри.

Ультразвукова чистка обличчя не рятує від комедонов і інших шкірних проблем, які зачіпають глибокі шари шкіри.

Підготовка до ультразвукової чистки обличчя

Підготовки до процедури не потрібно. На первинній консультації косметолог проведе огляд шкіри обличчя і підбере засоби очищення та догляду в залежності від типу шкіри.

Реабілітація після ультразвукової чистки обличчя

Після проведення процедури можна повертатися до повсякденного життя. Почервоніння шкіри після ультразвукової чистки може зберігатися протягом першої доби.

У першу добу не користуйтеся декоративною косметикою. Протягом 3 днів протирайте обличчя тоніком без вмісту спирту і наносьте жирний живильний крем (або сонцезахисний крем перед виходом на вулицю, навіть взимку). Для звуження пір можна використовувати протирання кубиками льоду. Протягом місяця після ультразвукового чищення двічі в тиждень використовуйте відновлюють маски для обличчя.

Протипоказання для ультразвукової чистки обличчя

Незважаючи на безпеку ультразвукового чищення особи косметолог попередить про деякі протипоказання для проведення цієї процедури:

  • вагітність;
  • важкі захворювання серцево-судинної системи;
  • встановлений кардіостимулятор;
  • загострення хронічних захворювань;
  • пухлини.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
17.05.2022

Чистка лица - это мой мастхэв, никакой крем не поможет, если поры забиты. Мой косметолог Вита, принимает в клинике на Позняках, очень рекомендую.

Оля
5,0 rating
19.02.2021

Хожу на чистку к Татьяне Викторвне. Супер специалист, делает чистку тщательно, но при этом деликатно.

Юлия
5,0 rating
07.09.2020

Спасибо, процедура мне помогает держать кожу «в тонусе».

Евгения З.
5,0 rating
07.09.2020

Я делала чистку второй раз у вас. Первый раз немного покалывало от геля, а второй раз делала уже не покалывало.Мне сказали, что это так и должно быть.

Настя Ч.