Клініка Sensavi - Київ

Видалення атероми, ліпоми і гігроми лазером

Вартість від 3 000 грн.
Лазерне видалення атероми, ліпоми і гігроми проводиться під місцевою анестезією і займає до 30 хвилин. Утворення видаляються разом з капсулою з накладенням внутрішньошкірного шва, який розсмоктується самостійно, не залишаючи рубців. Повне загоєння після процедури настає через 1-3 тижні

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення атероми / ліпоми / гігроми / лазером (складність 1) 3 000 грн.
Видалення атероми / ліпоми / гігроми / лазером (складність 2) 4 000 грн.
Видалення атероми / ліпоми / гігроми / лазером (складність 3) 5 000 грн.
Видалення атероми / ліпоми / гігроми / лазером (складність 4) 6 000 грн.
Анестезія 350 – 550 грн.

Амбулаторна хірургія

 Видалення атероми, ліпоми, гігроми лазером Київ Лазерне видалення атероми, ліпоми, гігроми

Як проводиться видалення атероми, ліпоми та гігроми лазером

Перед початком процедури область навколо утворення обробляється антисептиками і місцевим анестетиком.

На першому етапі лікар виконує розріз шкіри над утворенням. Атероми, ліпоми і гігроми великого розміру виводяться назовні і фіксуються, а невеликі жировики випалюються на місці. В обох випадках лазером січуть не тільки утворення, але й його капсулу. В кінці процедури в утворену порожнину закладається загоюючий препарат, а стінки вшиваються розсмоктуючими нитками. На шкіру накладається пов'язка або пластир.

Налаштування фракційного СО2 лазера дозволяють контролювати глибину проникнення променів і площу обробки, в результаті оточуючі жировик тканини не ушкоджуються. У поєднанні з косметичними швами це дозволяє уникнути шрамів після видалення, що особливо важливо при видаленні утворень на обличчі і відкритих ділянках тіла. Лазер надає припікаючу дію, тому кровотечі не відзначається. За рахунок видалення капсули рецидиви не виникають.

Атероми, ліпоми і гігроми небезпечні тим, що здатні викликати нагноєння з подальшими ускладненнями, тому рекомендується їх своєчасне лікування. Віддалене утворення разом з капсулою можуть відправити для подальшого дослідження, щоб виключити злоякісні процеси.

Підготовка до видалення атероми, ліпоми та гігроми лазером

Підготовки до процедури не потрібно. На первинному огляді лікар встановлює локалізацію і розмір утворення та може направити на додаткові аналізи:

  • Загальний аналіз крові і сечі для виключення запальних процесів в організмі;
  • Аналіз крові на рівень цукру;
  • Коагулограма (аналіз для оцінки згортання крові);
  • В окремих випадках проводиться УЗД або МРТ у місці утворення. У разі обробки утворень на волосистій частині голови, а також на ділянках тіла, покритих волоссям, видаляти волосся не потрібно.

Реабілітація після видалення атероми, ліпоми та гігроми лазером

Після проведення процедури можна повертатися до повсякденного життя. Тривалість загоєння рани залежить від розміру відаленого утворення.

Протягом 3-5 днів не мочити область обробки (при видаленні атероми з волосистої частини голови – не мийте голову). До повного загоєння рани уникайте прямих сонячних променів, а також теплових і водних процедур (солярій, сауна, баня, басейн). У разі видалення гігроми уникайте фізичних навантажень на прооперований суглоб.

При необхідності знадобиться щодня обробляти рану антисептиком і міняти пов'язки з загоюючим протизапальним засобом за призначенням лікаря.

Протипоказання для видалення атероми, ліпоми та гігроми лазером

Незважаючи на безпеку процедури лікар попередить про деякі протипоказання:

  • Вагітність і годування груддю;
  • Цукровий діабет в стадії декомпенсації;
  • Гострі захворювання або загострення хронічних захворювань;
  • Для жінок – період місячних.

Додаткова інформація

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
19.11.2022

Видаляв гігрому в медичному центрі на Ососкорках, дуже сподобалось ставлення лікаря хірурга, спочатку зробили узд, потім операцію, яка тривала хвилин 40, під місцевим знеболенням. Шов зовсім маленький, майже непомітний залишився. Все пройшло швидко та без ускладнень, з чіткими рекомендаціями лікаря.

Олексій
5,0 rating
06.11.2021

Выражаем благодарность хирургу с Демеевского филиала за качественно проведенную операцию по удалению гигромы на кисти руки! Операция провелась под местной анестезией, без малейших неприятных ощущений, врач оперировал быстро, но очень четко, продолжая непринужденную беседу со мной. В клинике очень комфортная атмосфера, чисто и красиво, играет спокойная приятная музыка, как будто я была не на операции, а на какой то приятной процедуре. Я очень довольна результатом, избавилась от шишки на руке, которая мешала мне много лет, остался совсем незначительный, тоненький рубчик, который, я так понимаю, со временем посветлеет. Спасибо Вам!

Ирина Николаевна
5,0 rating
10.08.2020

Столкнулся с неприятной проблемой- образовался жировик на шее, довольно крупный, данную клинику мне рекомендовали как продвинутую в плане удаления различных образований ,врач дерматолог посоветовал удалить лазером, чтобы избежать наложения швов и рубца, я остался доволен результатом, благодарю!

Виктор