Клініка Sensavi - Київ

Видалення бородавок лазером

Вартість від 600 грн.
Атравматичне лазерне видалення бородавок проводиться на будь-яких ділянках обличчя та тіла. Процедура безболісна, а обробка однієї бородавки займає кілька хвилин. Повне загоєння займає 2-3 тижні, рецидиви відзначаються рідко.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення бородавки лазером (складність 1) 600 грн.
Видалення бородавки лазером (складність 2) 900 грн.
Видалення бородавки лазером (складність 3) 1 200 грн.
Видалення бородавки лазером (4-6 шт.) 2 300 грн.
Видалення бородавки лазером (7-10 шт.) 3 000 грн.
Анестезія 250-400 грн.

Що таке бородавка

Бородавка – це доброякісне новоутворення шкіри, вірусного походження. Появу бородавок провокує вірус папіломи людини. Більшість людей є носіями вірусу. Активація різних підтипів ВПЛ веде до появи бородавок та папілом різних видів. Фактори, що сприяють прогресу захворювання: переохолодження, зниження захисних сил організму, імунні порушення, хронічні захворювання, шкірні патології, порушення цілісності шкіри, недотримання правил гігієни. До появи бородавок схильні люди будь-якого віку, найбільш дана патологія поширена у дітей та підлітків, це пов'язано з незрілістю імунної системи та частою травматичністю шкірних покривів.

Симптоми появи бородавок

Основним симптомом бородавок є поява одиничних або множинних щільних вузликів округлої форми, тілесного або жовтого кольору, що мають шорстку поверхню та чіткі межі. У центрі бородавки розташовуються тромбовані капіляри у виляді чорних крапок. Бородавки схильні до зростання та збільшення у розмірах.

Розрізняють такі види бородавок:

• Вульгарні чи звичайні;
• Підошовні;
• Плоскі;
• Ниткоподібні;
• Аногенітальні.

Такі шкірні утворення, як правило, не мають хворобливих симптомів, виняток – підошовні бородавки, що проростають глибоко всередину тканин та викликають біль під час ходьби або травматизації.

Чому потрібно видаляти бородавки

• Бородавки є значним естетичним недоліком, розташовуючись на обличчі чи інших ділянках тіла, можуть спричинити фізичний та психологічний дискомфорт;
• Існує ризик травмування утворень, що веде до інфікування та виникнення запального процесу;
• Вірус може поширюватися, спричиняючи появу нових утворень на інших ділянках шкіри;
• Ймовірність зараження оточуючих;
• Ризик переродження у злоякісне утворення мінімальний, але деякі види бородавок мають схожість із меланомою та плоскоклітинним раком, тому рекомендується своєчасна діагностика та видалення новоутворень у лікаря дерматолога.

Як проводиться видалення бородавок лазером

Після огляду та діагностики новоутворення, лікар дерматолог рекомендує найбільш прийнятний метод видалення. Консервативне лікування бородавок є тривалим й малоефективним, тому, як правило, рекомендується їх видалення. Лазерне видалення бородавок є одним з найбільш ефективних сучасних методів боротьби з бородавками, за допомогою якого можна позбутися бородавки будь-якого розміру та локалізації.

Бородавки можуть вражати шкіру та слизові оболонки різних частин тіла:

• Обличчя, зокрема повіки, ніс та губи;
• Пах та область ануса;
• Геніталії: піхва, головка статевого члена;
• Пальці рук та ніг, підошви стоп та п'яти;
• Піднігтьові бородавки.

Перед процедурою шкіра обробляється антисептиком та застосовується місцева анестезія. Видалення бородавки проводиться за допомогою фракційного CO2 лазера SmartXide DOT (DEKA). Теплова дія лазерного променя руйнує бородавку незалежно від її розміру та глибини розташування у шарах шкіри. Лазер дозволяє контролювати глибину та площу проникнення. Це забезпечує атравматичність для навколишніх тканин та мінімальний ризик утворення рубців. Лазерне видалення відбувається без контакту зі шкірою, тому ризик зараження відсутній. Припікаюча дія лазера не допускає кровотечі.

Видалення бородавок лазером Київ

Перевагами видалення бородавок лазером

• Видалення бородавки за один раз, незалежно від розміру та місця розташування утворення;
• Видалення множинних бородавок;
• Безболісно (із застосуванням місцевої анестезії);
• Безкровна процедура;
• Відсутність рубців;
• Мінімальний ризик рецидиву.

Реабілітація після видалення бородавок

Лазерний метод усуває лише зовнішні симптоми захворювання. Щоб виключити ризик повторної появи бородавок, обробку лазером поєднують із медикаментозним противірусним лікуванням. Після лазерного видалення бородавки можна повертатися до повсякденного життя. Лікар надасть усі необхідні рекомендації щодо догляду за шкірою після видалення. Час реабілітації залежить від величини та глибини утворення, як правило, від 2 до 4 тижнів. На цей період рекомендується утриматися від водних та теплових процедур.

Протипоказання для видалення бородавок лазером

Незважаючи на безпеку процедури, лікар попередить про деякі протипоказання:

• Хронічні запальні та інфекційні захворювання шкіри, особливо герпес;
• Злоякісні новоутворення шкіри чи інші пухлини;
• Цукровий діабет у стадії декомпенсації;
• Процедура з обережністю призначається при вагітності та годуванні груддю.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 5 відгуків
5,0 rating
23.12.2022

Позбувся бородавок, сподіваюсь, назавжди. Якісно видаляють лазером, до цього видаляв азотом, щось не дуже допомогло. Лікарю дякую велике.

Дмитро
5,0 rating
12.04.2021

Проходила процедуру видалення бородавок на стопі лазером. Все чітко, з обезболенням. Лікар пояснив всі можливі відчуття, стежив за самопочуттям під час процедури. Потім прописав схему догляду. Все виконувала, і ранки швидко зажили. Рекомендую дану процедуру у медичному центрі. Лікар: Домбровський А.В.

Куценко Марина
5,0 rating
25.02.2021

Обратился в клинику Сенсави с множественными бородавками на пальцах. Удаление проводили лазером, врач Андрей Владимирович. Очень понравился специалист и результатом удаления я доволен. Бородавки были глубокие, остались следы, но врач разъяснил, что делать, чтобы быстрее зажило. В клинике работают хорошие специалисты, все организовано на отлично. Карантинные меры, кстати , тоже соблюдаются, мне измерили температуру на входе и в холле не было толпы- все по записи. Молодцы.

Максим
5,0 rating
14.09.2020

Бородавку между пальцами удалила лазером за один раз, место труднодоступное, такой способ самый приемлемый в данной ситуации, так объяснил врач на консультации. Радует, что хватило 1 процедуры для удаление бородавки!

Лариса
5,0 rating
14.09.2020

В клинику Сенсави обратилась с бородавкой на стопе — больно ходить, дискомфорт постоянный. Удалили при помощи лазера! Быстро, аккуратно!

Жанна