Клініка Sensavi - Київ

Видалення гемангіоми лазером

Вартість від 900 грн.
Гемангіома – доброякісна судинна пухлина, що виникає внаслідок розростання судин. Гемангіоми класифікуються на вроджені та дитячі, але зустрічаються й у дорослому віці. Лазерне видалення застосовується при одиночних та множинних гемангіомах. Процедура займає до 30 хвилин, при необхідності застосовується місцева анестезія. Для досягнення результату може знадобитись від 3 сеансів з інтервалом 2 тижні. Лазерне видалення підходить як для дітей (від 6 років), так і для дорослих.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення гемангіом лазером (1-2 шт.) 900 грн.
Видалення гемангіом лазером, (від 3 до 5 шт.) 1 700 грн.
Видалення гемангіом лазером (від 6 до 10 шт.) 2 200 грн.
Видалення гемангіом лазером (від 11 до 20 шт.) 3 100 грн.

Причини виникнення гемангіом

Причини виникнення дитячих та вроджених гемангіом до кінця не вивчені. До факторів розвитку гемангіом у дітей відносять патології вагітності, стать дитини, вірусні захворювання матері. У дорослих дані новоутворення найчастіше є пухлинним процесом іншої етіології.

До причин виникнення гемангіом у дорослому віці відносять:

• Вікові судинні патології – вікові ангіоми;
• Генетична схильність;
• Дисфункція судинної системи;
• Надмірне перебування на сонці, у солярії;
• Хімічна інтоксикація організму;
• Хронічні захворювання внутрішніх органів.

Симптоми гемангіоми

Доброякісне утворення – гемангіома, є пухлиною шкіри, яка складається з ендотеліальних клітин кровоносних судин, що самостійно інволюціонують. Симптомами патології є поява на шкірі плями чи групи плям червоного, темно-бордового чи лілового кольору. Розташовуватись гемангіоми можуть на будь-якій ділянці тіла. Гемангіоми шкіри являють собою косметичний дефект, особливо якщо розташовуються на видимих ​​ділянках шкірного покриву. Як і при будь-якому шкірному новоутворенні, існує ризик механічного пошкодження пухлини, що може призвести до інфікування, кровотечі, розвитку запалення та появи шкірних виразок.

Як діагностувати гемангіому

Діагностикою та лікуванням гемангіом займається лікар дерматолог. Для встановлення діагнозу досить візуального огляду фахівця та пальпації пухлини. Гемангіоми можуть уражати різні судини. Дитячі гемангіоми мають властивість розростатися та вражати сусідні органи та слизові оболонки. Для диференціальної діагностики дитячих гемангіом можуть знадобитися додаткові дослідження: УЗД, КТ, МРТ.

Показання для видалення гемангіоми

Гемангіоми є значним косметичним недоліком, зазвичай їх рекомендується видаляти. Гемангіоми у дітей можуть повністю розсмоктатися самостійно. У дорослих судинна пухлина, що має червоний колір, особливо розташовуючись на обличчі, може стати естетичною проблемою. У будь-якому випадку, необхідно моніторити розростання гемангіоми та її проростання в органи та тканини під наглядом лікаря та своєчасно видаляти утворення, щоб уникнути ускладнень.

Видалення гемангіом рекомендовано дорослим та дітям у ранньому віці, якщо пухлина:

• Має розмір понад 3 мм;
• Розташована поблизу важливих органів, наприклад біля очей, вух, статевих органів, що небезпечно порушенням їх функцій;
• Знаходиться на ділянках тіла, де можуть легко травмуватися.

Видалення гемангіоми Київ

Підготовка до видалення гемангіоми лазером

Одним з найбільш ефективних методів видалення гемангіоми є лазерне видалення, яке дозволяє досягти найкращого косметичного ефекту. У деяких випадках, за показаннями, може бути рекомендовано хірургічний метод. Підготовка до процедури видалення гемангіоми лазером – не потрібна. Протягом 2 тижнів до видалення не проводьте косметологічні процедури в місці обробки та уникайте засмаги.

На первинному огляді лікар встановлює локалізацію та розміри гемангіоми, може направити на додаткові аналізи:

• Загальний аналіз крові;
• Коагулограма (аналіз для оцінки згортання крові).

Проведення процедури видалення гемангіоми

Фракційний СО2 лазер впливає на гемангіому поетапно за кілька процедур. Спочатку лазерний тепловий вплив закупорює судини всередині пухлини, в результаті судина відмирає. На наступних процедурах лазер стимулює розсмоктування крові, що накопичилася.

При лазерному видаленні навколишні гемангіому здорові тканини не ушкоджуються, а опіків та рубців не утворюється. Лазер не контактує зі шкірою, тому відсутній ризик зараження. Після процедури можна повертатися до повсякденного життя. Лікар дасть усі необхідні рекомендації на реабілітаційний період. Протягом 1 місяця уникайте водних та теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій, засмага під сонцем). Крім того, лікар може індивідуально призначити процедури догляду за шкірою після лазерної обробки.

Протипоказання для видалення гемангіоми

Незважаючи на безпеку процедури, лікар попередить про деякі протипоказання:

• Період вагітності та лактації;
• Запальні та інфекційні захворювання шкіри;
• Злоякісні новоутворення шкіри чи інші пухлини;
• Цукровий діабет у стадії декомпенсації;
• Свіжа засмага.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
29.11.2022

Удаление прошло безболезненно и быстро, врач – спец, благодарю.

Артем
5,0 rating
03.10.2022

Видаляла гемангіому на обличчі, дуже боялася взагалі чіпати цю зону. Усі страхи були марні, лікар видалив за один раз, гемангіома була невелика, робота лікарем була виконана чудово. Слід майже непомітний. Дякую!

Марі
5,0 rating
25.02.2021

Удаление прошло быстро, врач аккуратно и безболезненно провел процедуру. Все очень понравилось, спасибо!

Павел
5,0 rating
10.08.2020

Обратилась к дерматологу с красной родинкой, в интеренете по описанию поняла, что это гемангиома, она была выпуклой, травмировалась одеждой и доставляла этим массу неудобств, удалили лазером, даже не почувствовала боли, пятнышко практически сошло, выражаю благодарность доктору!

Юлия