Клініка Sensavi - Київ

Видалення папілом лазером

Вартість від 500 грн.
Папіломи – доброякісні новоутворення шкіри, які можуть локалізуватися на будь-якій ділянці тіла та обличчя. Для видалення окремих папілом та їх скупчень використовують лазер. Сеанс лазерного видалення однієї папіломи займає кілька хвилин, при необхідності застосовується місцева анестезія. Рецидиви виникають рідко, а повне загоєння після процедури настає через 3-4 дні.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Лазерне видалення папіломи (складність 1) 500 грн.
Лазерне видалення папіломи (складність 2) 600 грн.
Лазерне видалення папіломи (складність 3) 700 грн.
Лазерне видалення папілом (від 3 до 5 шт.) 1 400 грн.
Лазерне видалення папілом (від 6 до 10 шт.) 2 600 грн.
Лазерне видалення папілом (від 11 до 20 шт.) 3 100 грн.

Що таке папіломи

Папілома - це доброякісне неракове розростання епітелію, спричинене вірусом папіломи людини. Розмір папілом зазвичай до 1 см, колір тілесний. Папіломи можуть бути одиничними або розташовуватися множинними групами. Найчастіше дані утворення з'являються у області шиї, обличчя, повік, пахв, на статевих органах. Діагностувати папілому, як і будь-яке шкірне утворення, може лише лікар дерматолог. При необхідності будуть призначені додаткові аналізи для визначення типу папіломавірусу та його онкогенного ризику.

Чому рекомендується видалення папілом

Незважаючи на те, що папіломи є доброякісними утвореннями, їх видалення рекомендоване лікарями дерматологами за естетичними та медичними показаннями, з метою запобігти травмуванню, інфікуванню та розповсюдженню папілом у місцях тертя та зіткнення з одягом. Множинне ураження папіломами, особливо делікатних зон, спричиняє значний дискомфорт та може призвести до виникнення запального процесу. У разі прогресування процесу розростання папілом, зміни їх форми, розміру, кольору – консультація дерматолога є обов'язковою.

Причини появи папілом

Більшість папілом виникають на фоні активації вірусу папіломи людини (ВПЛ), низького онкогенного ризику. Існує понад 170 підтипів ВПЛ. З появою папілом на поверхні шкіри переважно пов'язані типи 6 та 11, які є типами низького ризику, оскільки вони, як правило, не викликають передракових уражень та рідко перероджуються в рак. ВПЛ може провокувати появу папілом практично в будь-якому місці тіла з багатошаровим плоским епітелієм: на поверхні шкіри, кон'юнктиві, ротоглотці, гортані і т.д.

Способи видалення папілом

У сучасній медичній дерматологічній практиці найчастіше для видалення папілом застосовується лазерне або радіохвильове обладнання. Обидва методи видалення є безконтактними, безкровними та ефективними; видалення утворень із поверхні шкіри відбувається безболісно та швидко, без утворення шрамів та рубців. Лікар дерматолог на консультації підбере оптимальний спосіб видалення новоутворень, виходячи з їх розміру, кількості, місця розташування та величини.

Видалення папілом лазером Київ Лазерне видалення папілом Київ

Спроби самостійного видалення шкірних утворень, у тому числі папілом, можуть призвести до вкрай несприятливих наслідків, інфікування та утворення грубого рубця.

Як проводиться видалення папілом лазером

Застосування лазерного методу є найбільш актуальним для видалення папілом у важкодоступних місцях, у тому числі в інтимній зоні. Фракційний СО2 лазер дозволяє точково руйнувати папіломи за рахунок теплової дії. Глибина проникнення променів та площа обробки контролюються лікарем. В результаті здорові тканини, що оточують папілому, не пошкоджуються, що дозволяє уникнути опіків та утворення рубців.

Процедура проходить без контакту зі шкірою і ризик зараження відсутній. Лазер має припікаючу та коагулюючу судини дію, тому кровотеча не відзначається. За один візит можна видалити до 20 папілом.

Протипоказання для видалення папілом лазером

Процедура лазерного видалення папілом є малоінвазивною та безпечною, проте лікар попередить про деякі протипоказання:

• Період вагітності та лактації;
• Хронічні запальні та інфекційні захворювання шкіри;
• Злоякісні новоутворення шкіри чи інші пухлини;
• Цукровий діабет у стадії декомпенсації;
• Гострі захворювання чи загострення хронічних захворювань.

Реабілітаційний період

Після процедури видалення, можна повертатися до повсякденного життя.

Лікар дасть усі необхідні рекомендації щодо догляду за шкірою після видалення папілом. Основні з них:

• Протягом 1 тижня не користуйтеся косметичними засобами у місці обробки;
• Протягом 1 місяця уникайте водних та теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій);
• При множинному видаленні папілом лікар може призначити антисептичні засоби та загоювальні мазі.

Лазерне видалення папілом усуває лише зовнішні симптоми захворювання. Щоб виключити ризик повторної появи папілом, процедуру поєднують із медикаментозним противірусним лікуванням.

Фото до та після

Відалення папілом лазером  Видалення папілом лазером

Видалення папіломи на повіці Київ  Видалення новоутворення на пивіці Київ

Лазерне видалення папіломи на повіці Київ Видалення папіломи на повіці лазером Київ

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
31.08.2021

Во время беременности у меня на теле появились папилломы, решилась удалить их лазером по рекомендации врача дерматолога, все прошло отлично и реабилитация очень быстрая, спасибо, теперь знаю, куда обращаться с такими проблемами

Марина Л.
5,0 rating
02.07.2021

Удаляла папилому у доктора Черешнева Николая Сергеевича, мне все понравилось. Цена приемлемая, клиника чистая, администратор вежливая. Рекомендую)

ww ww
5,0 rating
21.03.2021

Удалила в этой клинике папилломы лазером, быстрая процедура, следа не остается, цена адекватная, врачи хорошие.

Людмила Л.
5,0 rating
09.08.2020

Удалила папиллому на лице лазером, очень боялась, что будет след, доктор дерматолог мне очень понравилась, успокоила меня и действительно, мои опасения были напрасными.

Ольга