Клініка Sensavi - Київ

Видалення родимок лазером

Вартість від 1 000 грн.
Лазерне видалення родимок (невусів) – це атравматичне рішення естетичної проблеми та профілактика меланоми шкіри. Метод підходить для будь-яких ділянок обличчя та тіла і не залишає рубців. Обробка однієї родимки займає кілька хвилин, а повне загоєння настає через 2-3 тижні.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення родимки лазером СО2 (складність 1) 1 000 грн.
Видалення родимки лазером СО2 (складність 2) 1 200 грн.
Видалення родимки лазером СО2 (складність 3) 1 500 грн.
Анестезія 250 – 400 грн.

Що таке родимка

Родимка або невус – це, як правило, доброякісне утворення шкіри, що виникає внаслідок скупчення клітин, що містять меланін. Типові родимки мають круглу, плоску або трохи підняту форму, гладку або шорстку поверхню, коричневий або тілесний колір, і з часом залишаються практично незмінними. Розташовуються невуси по всьому тілу одинично або множинними групами, можуть бути вродженими або виникнути у будь-який період життя. Невуси мають тенденцію до онкологічного переродження (меланома), тому рекомендується спостереження за їх розміром та структурою під контролем лікаря та своєчасне видалення.

Коли потрібно видалення родимки

Необхідність та доцільність видалення шкірного утворення може визначити лише лікар дерматолог, провівши дерматоскопічне дослідження шкіри. У більшості випадків родимка не становить небезпеки та є більш косметичним дефектом, проте лікар може рекомендувати видалення родимок:

• При розміщенні в області підвищеної травматизації – родимки легко травмуються, що збільшує ризик занесення інфекції;
• В естетичних цілях;
• Присутні дискомфортні відчуття (родимка свербить, кровоточить);
• З метою профілактики меланоми.

Консультація дерматолога або дерматолога-онколога є обов'язковою, якщо відзначаються зміни форми, забарвлення та розміру невуса.

Критерії оцінки злоякісності утворення – Тест ABCDE:

A-asymmetry – форма родимки асиметрична;

B-border irregularity – родимка має нерівні краї;

C-color – нерівномірне забарвлення, зміна кольору, кольорові вкраплення;

D-diameter – збільшення родимки до 6 мм у діаметрі та більше, різке зростання утворення, не пов'язане з фізіологічними причинами;

E-elevation – динаміка змін параметрів родимки.

Наявність однієї чи кількох ознак – привід звернутися за консультацією до лікаря дерматолога-онколога та перевірити родимку на наявність атипових змін.

 

Діагностика родимок

На первинній консультації лікар дерматолог проводить візуальний огляд утворень шкіри та дерматоскопію родимок – дослідження за допомогою цифрового приладу дерматоскопа, що дозволяє оцінити параметри невуса у багаторазовому збільшенні.

Дерматоскопия Київ Дерматоскопічне дослідження Київ

При підозрі на атиповий процес, родимку рекомендується видаляти хірургічно з подальшим гістологічним дослідженням. Рання діагностика злоякісних процесів за допомогою дерматоскопії, біопсії та гістології значно збільшує шанси на повне одужання від меланоми, яка є одним із найагресивніших видів раку. Діагностику новоутворень рекомендується проходити щорічно у профілактичних цілях.

Етапи видалення родимки лазером

Одним із найбільш ефективних, сучасних та малотравматичних методів видалення доброякісних утворень шкіри, є лазерне видалення.

Перед проведенням процедури лікар обробляє поверхню шкіри антисептиком та місцевим анестетиком. Видалення проводиться за допомогою фракційного СО2 лазера. Точковий та пошаровий тепловий вплив лазерного променя на родимку руйнує пігмент меланін, що міститься в ній. Здорові тканини, що оточують родимку, при цьому не пошкоджуються, а ризик виникнення рубців мінімальний.

Лазерне видалення невусу Київ Видалення родимки лазером Київ

Переваги лазерного видалення

У Медичних Центрах SENSAVI застосування новітнього лазерного обладнання в дерматології, дозволяє безпечно видаляти утворення шкіри з максимально привабливим естетичним результатом.

Переваги видалення родимок лазером:

• Точковий вплив, без пошкодження навколишніх тканин;
• Регулювання глибини дії лазерного променя;
• Безболісно (при необхідності застосовується місцева анестезія);
• Коагуляція тканин запобігає виникненню кровотечі;
• Швидка реабілітація;
• Відсутність шрамів та рубців.

Реабілітація після лазерного видалення

Після лазерного видалення родимки можна повертатися до повсякденного життя.

• Протягом 1 тижня утримайтеся від використання косметичних засобів у обробленій зоні;

• Через 7-10 днів скоринка, що утворилася на місці видаленої родимки, відпаде самостійно. Не знімайте її раніше, щоб не занести інфекцію, невелика пляма на місці видалення родимки з часом стане непомітною;

• Після цього рекомендується обробка молодої шкіри засобами з УФ-фільтром, щоб уникнути утворення пігментації.

Протягом 2 тижнів уникайте водних та теплових процедур (ванна, басейн, сауна, солярій) та захищайте область обробки від травмування одягом. При множинному видаленні родимок або видаленні утворень великої площі, лікар може призначити антисептичні засоби та загоювальні мазі.

Фото до та після

Видалення родимок лазером Лазерне видалення родимок Київ

Видалення родимки лазером Лазерне видалення родимок

Видалення невусу лазером Київ Видалення родимок Київ

Видалення родимки лазером Лазерне видалення новоутворення

 Лазерне видалення невуса Київ  Видалення родимки СО2 лазером Київ

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 8 відгуків
5,0 rating
08.07.2022

Дякую лікарю Домбровському А. В за видалення новоутворень лазером на обличчі та спині. Лікар професійно та швидко працює.

Емілія
5,0 rating
06.09.2021

Пару месяцев назад попал на акцию - бесплатную проверку родинок. Клиника вроде с ВИШИ или Ля Рош совместно проводила Акцию. Про акцию узнал в Инстаграм Тогда понравился врач Николай Сергеевич. Все подробно объяснил, по сути. Решился родинку удалять только у него. Удаляли лазером. Уже месяц прошел, заживление прошло быстро, следа практически не видно.

Gley Store
5,0 rating
05.08.2021

Родинка мучала всю жизнь, решилась удалить – дерматолог Николай Сергеевич аккуратно и быстро удалил и отправили на гистологию. Очень понравилось, что хоть проблема и решилась, но у меня часто спрашивали , всё ли хорошо зажило, довольна ли я осталась. Есть некая забота о пациентах, приятно!

Sofia Antonova
5,0 rating
05.04.2021

Хочу выразить огромную благодарность доктору Домбровскому А.В. Лечился в других клиниках результата не было. Доктор четко поставил диагноз и расписал лечение. Моя сестра удаляла у доктора лазером родинку. Всё отлично. Рекомендую клинику и доктора Домбровского А.В.

Евгений Гончаров
5,0 rating
28.01.2021

Обращалась по поводу удаления родинок к врачу онкологу Бризицкой Оксане Николаевне. Доктор провела диагностику родинок и удалила лазером. Удаление проходит под местной анестезией, боли я не ощущала, все прошло достаточно комфортно для меня. Качественная и профессиональная работа специалиста.

Марина Н.
5,0 rating
26.11.2020

Консультировались с женой у врача дерматолога по поводу новообразований, сразу же и удалили лазером, оборудование современное и врач нам понравился.

Костя
5,0 rating
04.09.2020

Удалили родинку лазером, шрама не осталось, благодарю за профессионализм и деликатное отношение к пациенту, мне вас рекомендовали не зря)

Вероника
5,0 rating
10.08.2020

Удаляла родинку лазером в этой клинике . Все понравилось. Сначала была проведена диагностика, врач объяснила, что это за вид новообразования и как ухаживать за кожей после удаления. Удалили быстро и безболезненно. Могу рекомендовать клинику!

Наталья