Клініка Sensavi - Київ

Видалення родимок лазером

Вартість від 1 000 грн.
Лазерне видалення родимок – це атравматичне рішення естетичної проблеми та профілактика меланоми шкіри. Метод підходить для будь-яких ділянок обличчя та тіла і не залишає рубців. Обробка однієї родимки займає кілька хвилин, а повне загоєння настає через 2-3 тижні.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Видалення родимки лазером СО2 (складність 1) 1 000 грн.
Видалення родимки лазером СО2 (складність 2) 1 200 грн.
Видалення родимки лазером СО2 (складність 3) 1 500 грн.
Анестезія 250 – 400 грн.

Фото до та після

Видалення родимок лазером Лазерне видалення родимок Київ

Видалення родимки лазером Лазерне видалення родимок

Видалення невусу лазером Київ Видалення родимок Київ

Видалення родимки лазером Лазерне видалення новоутворення

 Лазерне видалення невуса Київ  Видалення родимки СО2 лазером Київ

Як проводиться видалення родимок лазером

Видалення рекомендується, якщо родимка:

  • збільшується в розмірі;
  • темніє і змінює структуру;
  • покривається тріщинами, виразками, дрібними вузликами;
  • викликає дискомфорт і відчуття печіння або свербежу.

Перед проведенням процедури лікар обробляє поверхню шкіри антисептиком і місцевим анестетиком. Видалення проводиться за допомогою фракційного СО2 лазера. Точковий та пошаровий тепловий вплив на родимку руйнує пігмент меланін, що в ній міститься. Оточуючі родимку здорові тканини при цьому не ушкоджуються, а ризик виникнення рубців мінімальний. Родимки легко травмуються, що підвищує ризик занесення інфекції. Крім того, ці утворення часто перероджуються в злоякісні пухлини. Тому рекомендується спостереження за розміром і структурою родимок під контролем лікаря і їх своєчасне видалення.

Підготовка до видалення родимок лазером

Підготовки до процедури не потрібно. На первинному огляді лікар встановлює ступінь ураження і може направити на додаткові аналізи.

Реабілітація після видалення родимок лазером

Після лазерного видалення родимки можна повертатися до повсякденного життя.

Протягом 1 тижня утримайтеся від використання косметичних засобів в обробленій зоні. Через 7-10 днів скоринка, що утворилася на місці видаленої родимки, відпаде самостійно. Не знімайте її раніше, щоб не занести інфекцію. Після цього рекомендується обробка молодої шкіри засобами з УФ-фільтром, щоб уникнути утворення пігментних плям.

Протягом 2 тижнів уникайте водних і теплових процедур (ванна, басейни, сауна, солярій) і захищайте область обробки від травмування одягом. При множинному видаленні родимок або видаленні утворень великої площі лікар може призначити антисептичні засоби та загоюючі мазі.

Протипоказання для видалення родимок лазером

Незважаючи на безпеку процедури лікар попередить про деякі протипоказання.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 8 відгуків
5,0 rating
08.07.2022

Дякую лікарю Домбровському А. В за видалення новоутворень лазером на обличчі та спині. Лікар професійно та швидко працює.

Емілія
5,0 rating
06.09.2021

Пару месяцев назад попал на акцию - бесплатную проверку родинок. Клиника вроде с ВИШИ или Ля Рош совместно проводила Акцию. Про акцию узнал в Инстаграм Тогда понравился врач Николай Сергеевич. Все подробно объяснил, по сути. Решился родинку удалять только у него. Удаляли лазером. Уже месяц прошел, заживление прошло быстро, следа практически не видно.

Gley Store
5,0 rating
05.08.2021

Родинка мучала всю жизнь, решилась удалить – дерматолог Николай Сергеевич аккуратно и быстро удалил и отправили на гистологию. Очень понравилось, что хоть проблема и решилась, но у меня часто спрашивали , всё ли хорошо зажило, довольна ли я осталась. Есть некая забота о пациентах, приятно!

Sofia Antonova
5,0 rating
05.04.2021

Хочу выразить огромную благодарность доктору Домбровскому А.В. Лечился в других клиниках результата не было. Доктор четко поставил диагноз и расписал лечение. Моя сестра удаляла у доктора лазером родинку. Всё отлично. Рекомендую клинику и доктора Домбровского А.В.

Евгений Гончаров
5,0 rating
28.01.2021

Обращалась по поводу удаления родинок к врачу онкологу Бризицкой Оксане Николаевне. Доктор провела диагностику родинок и удалила лазером. Удаление проходит под местной анестезией, боли я не ощущала, все прошло достаточно комфортно для меня. Качественная и профессиональная работа специалиста.

Марина Н.
5,0 rating
26.11.2020

Консультировались с женой у врача дерматолога по поводу новообразований, сразу же и удалили лазером, оборудование современное и врач нам понравился.

Костя
5,0 rating
04.09.2020

Удалили родинку лазером, шрама не осталось, благодарю за профессионализм и деликатное отношение к пациенту, мне вас рекомендовали не зря)

Вероника
5,0 rating
10.08.2020

Удаляла родинку лазером в этой клинике . Все понравилось. Сначала была проведена диагностика, врач объяснила, что это за вид новообразования и как ухаживать за кожей после удаления. Удалили быстро и безболезненно. Могу рекомендовать клинику!

Наталья