Клініка Sensavi - Київ

Лазерний пілінг обличчя

Вартість від 2 800 грн.
Лазерний пілінг обличчя – це ефективна омолоджуюча та оздоровлююча шкіру апаратна процедура, що дозволяє позбавиться від багатьох естетичних недоліків і запустити в шкірі природні процеси відновлення. Процедура має виражений anti-age ефект, «стирає» вікові зміни, підтягує, зволожує, освіжає, вирівнює рельєф шкіри.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Лазерний пілінг обличчя 2 800 грн.

Як проводиться Лазерний Пілінг

Лазерний пілінг проводиться за допомогою фракційного СО2 Лазера SmartХideDOT (Італія). Процедура полягає в тепловій дії лазерного променя на верхні шари дерми, внаслідок чого ороговілі клітини «випаровуються». Протягом 1-3 днів відбувається процес відлущування шкіри. Запускаються потужні процеси стимуляції виробки еластину та колагену. Процедура безболісна, при необхідності можливе застосування місцевої анестезії. Лікар контролює глибину впливу лазерного променя і площу оброблюваної зони.

Лазерний пілінг обличчя

Важливо!

Лазерний фракційний пілінг СО2 є більш делікатної процедурою (проводиться на більш низьких параметрах) в порівнянні з лазерною шліфуванням, тому період відновлення після процедури зменшується. Лазерний пілінг рекомендується поєднувати з процедурою Плазмоліфтінг обличчя, що підсилює ефект від обох процедур в рази! Пілінг СО2 від акне, постакне та рубців – це одна з процедур, що мають виражений діючий ефект!

Лазерний пілінг обличчя

Показання для Лазерного Пілінгу

  • Пориста шкіра обличчя
  • Проблемна жирна шкіра, акне, постакне
  • Пігментація
  • Тьмяний колір обличчя
  • Зморшкувата, в'яла шкіра
  • Рубці, шрами
  • Початковий птоз
  • Вікові зміни

Курс процедур

Ефект від лазерного фракційного пілінгу буде помітний вже після першої процедури. Рекомендується курс з 2-5 процедур, з інтервалом 2-4 тижні, який індивідуально призначається лікарем косметологом на консультації.

Рекомендації після Лазерного пілінгу

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 2 відгуків
5,0 rating
10.06.2021

Хороший эффект от процедуры! Делала на Осокорках у Косметолога Елены. Были выражены рубцы после акне, после лазера кожа обновилась и стала ровнее. На лето решила сделать перерыв, осенью буду проходить повторно, чтобы закрепить результат.

Елизавета Д.
5,0 rating
04.02.2021

Ця процедура неймовірно відновлює шкіру обличча. В мене шкіра проблемна, після висипань залишаються шрами та плями. Я з ними постійно борюсь різними засобами. Найкращий результат побачила після лазерного пілінгу!

Наталі