Клініка Sensavi - Київ

Видалення пігментних плям лазером

Вартість від 1 200 грн.
Пігментні плями, особливо на обличчі і відкритих ділянках тіла, є естетичної проблемою. Лазерне видалення – це атравматичний і безболісний метод корекції цих недоліків. Процедура проводиться під місцевим наркозом і займає до 30 хвилин. Курс включає 3-4 сеанси з інтервалом 1 місяць, однак ефект буде помітний після першої обробки.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Лазерне видалення пігментації до 5 см.кв. 1 200 грн.
Лазерне видалення пігментації від 6 до 10 см.кв. 1 900 грн.
Лазерне видалення пігментації, ЛОБ 1 500 грн.
Лазерне видалення пігментації, ВИЛИЦІ 2 400 грн.
Лазерне видалення пігментації, ОБЛИЧЧЯ 3 400 грн.

Фото до та після

Видалення пігментації Видалення пігментації Київ

Лазерне видалення пігментації Київ

Як проводиться видалення пігментних плям лазером

Для корекції пігментних плям застосовують фракційний СО2 лазер. За рахунок теплового впливу він вибірково руйнує пігмент меланін, надлишок якого забарвлює клітини в темний колір. Також лазер стимулює утворення нових клітин шкіри нормального забарвлення. Після процедури наноситься крем для зняття запалення.

При лазерному видаленні здорові тканини, що оточують пігментну пляму, не ушкоджуються, опіки і рубці не утворюються. Крім того, лазер не контактує зі шкірою, що виключає ризик зараження. Процедура забезпечує стійкий результат при проходженні повного курсу корекції.

Реабілітація після видалення пігментних плям лазером

Почервоніння і набряк в зоні обробки проходять через 2-3 дня. Через 5-7 днів починається відлущування клітин шкіри обробленої ділянки, і освітлення стає помітним. Не забувайте дотримуватися рекомендацій лікаря по догляду за шкірою після лазерної корекції пігментних плям: обробляйте зону корекції місцевими загоюючими та відновлюючими засобами; уникайте теплових процедур (сауна, баня, загар в солярії і під сонцем); виключіть прийом препаратів з фотосенсибілізуючим ефектом.

На контрольних візитах лікар оцінить необхідність повторення процедури.

Підготовка до видалення пігментних плям лазером

Процедура не вимагає особливої підготовки. Бажано планувати процедуру на осінь або зиму. За 2 тижні до лазерної корекції пігментних плям відмовтеся від агресивних косметичних процедур, не засмагайте у солярії і під сонцем та виключіть прийом препаратів з фотосенсибілізуючим ефектом.

На первинному прийомі лікар-дерматолог оцінить ступінь проблеми і стан оточуючих м'яких тканин, а також виключить протипоказання.

Протипоказання для видалення пігментних плям лазером

Незважаючи на безпеку процедури лікар попередить про деякі протипоказання:

  • вік до 18 років вагітність і годування грудьми;
  • пошкодження або захворювання шкіри в області обробки (мікротравми, псоріаз, загострення герпесу);
  • загострення інфекційного або запального захворювання;
  • порушення згортання крові;
  • цукровий діабет;
  • пухлина;
  • прийом фотосенсибілзуючих препаратів та ретиноїдів.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 4 відгуків
5,0 rating
16.02.2021

От пигментного пятна избавилась за 3 сеанса лазера. Пол жизни мазала отбеливающими кремами и тд,- все без толку. Рада, что врач посоветовал правильный метод. Спасибо!

Светлана Волошина
5,0 rating
30.01.2021

Долго я не решалась удалить пигментное пятно на лице. Начиталась страшилок в интернете, понимала, что результат зависит от многих факторов - профессионализма врача, оборудования, моих индивидуальных особенностей. В итоге мой выбор пал на Медицинский центр Сенсави, здесь был тот лазер, который все хвалят и который хорошо справляется с пигментацией и с врачом я тоже определилась, записалась к Екатерине Эйсмонт на шлифовку лазером. Могу сказать, что все мои страхи покинули меня уже на консультации, врач четко и грамотно все мне объяснила, все этапы процедуры и восстановления. Очень важно соблюдать правила ухода после шлифовки, и пользоваться спф кремом перед выходом на улицу. Я прошла 3 процедуры, хотя светлее стало уже после первой, как и обещали, но я решила пройти полный курс и избавиться от пятна полностью. Вобщем, спасибо замечательному косметологу!

Ирина
5,0 rating
09.10.2020

Спасибо! За 2 процедуры практически полностью посветлела пигментация на лице. Была у доктора Бризицкой.

Эльвира Малецкая
5,0 rating
21.08.2020

Удалила пигментное пятно на лице, благодарность Домбровскому А.В.

Ирина