Клініка Sensavi - Київ

Консультація подолога - Подолог Київ

Вартість від 550 грн.
Спеціаліст Подолог спеціалізується на медичному догляді за стопою. Все, від видалення мозолів, натоптишів і п'яткових шпор до лікування тріщин на п'ятах і протезування нігтьових пластин — сфера його діяльності. У взаємодії з дерматологом подолог виправить врослі, деформовані нігті на пальцях і вилікує грибкове ураження стоп.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультація подолога 550 грн.

Подолог Київ

Подолог Київ Подолог Київ

Як проходить прийом подолога

Під час консультації подолог збере необхідний анамнез і проведе зовнішній огляд. При необхідності, лікар може провести забір матеріалів для аналізу (забір матеріалу і аналіз оплачуються окремо). В результаті пацієнт отримує консультаційне висновок, який містить діагноз і рекомендації з лікування.

Медичний педикюр - Педикюр у Подолога

Така обробка дозволяє профілактувати і лікувати ускладнення, викликані грибковими ураженнями, ортопедичними порушеннями та цукровим діабетом. Медичний апаратний педикюр (подологічний педикюр) рекомендується проводити у подолога кожні 3-4 тижні.

Залишені без уваги подряпини, врослі нігті та інші проблеми стопи можуть призвести до інфікування, а згодом й до гангренізаціі тканин. Регулярний огляд у подолога допомагає уникнути серйозних наслідків і підвищити якість життя пацієнтів.

Корекція врослого нігтя - Постановка скоб у Подолога

Це безопераційний і безболісний метод корекції врослого нігтя. Скоби і пластини непомітні на нігтях, а також мають різну конструкцію, що дозволяє підібрати оптимальний варіант корекції для кожного пацієнта.

Процедура дозволяє видаляти тільки врослу частина нігтя. Крім того, завдяки потужній термічній обробці лазера відбувається знезараження тканин пальця за рахунок випаровування збудників, і новий ніготь відростає вже здоровим.

Видалення мозолів

Обробка проводиться подологом за допомогою спеціального обладнання. Процедура підходить для видалення піднігтьових та стрижневих мозолів, а також натоптишів.

Процедуру проводить дерматолог. Фракційний СО2 лазер точково надає на шкіру тепловий вплив. Верхній ороговілий шар клітин випаровується, заміщаючи еластичною здоровою тканиною.

Процедура виконується хірургом. Це класичний метод виведення великих сухих мозолів і глибоких стрижневих мозолів на стопах і пальцях ніг.

Протезування нігтів

Це естетичне рішення при втраті частини нігтьової пластини. Процедура дозволяє захистити та зміцнити пошкоджений ніготь, стимулює відростання здорової нігтьової пластини і попереджає її вростання. Протез нігтя має натуральний колір за рахунок комбінації відтінків протезних матеріалів.

Лікування грибкових нігтів

Обробка потовщених та змінених нігтьових пластин проводиться подологом. Процедура полегшує проникнення місцевих протигрибкових засобів і лазерних променів углиб нігтя. Це підвищує ефективність лікування і знижує ризик рецидивів.

Лазерне лікування грибка проводиться дерматологом. Неодимовий лазер точково надає тепловий вплив, руйнуючи грибок. При цьому поліпшується кровообіг в тканинах, що стимулює відростання здорової нігтьової пластини.

Записатися до Подолога

Ціни на послуги Підолога є на нашому сайті, а також докладнішу інформацію Ви можете уточнити у наших адміністраторів.

Відгуки про Подологів Ви можете прочитати на нашому сайті або на інших незалежних порталах.

Подолог у Києві приймає у наших медичних центрах на м. Деміївська, м. Позняки та м. Осокорки.

Додаткова інформація

Послуги

Апаратне видалення мозолів від 600 грн.

Видалення мозолів проводиться подологом за допомогою спеціального обладнання. Ця безболісна процедура підходить для видалення піднігтьових та стрижневих мозолів, а також натоптишів.

Протезування нігтів 650 грн.

Протезування нігтів застосовується як вирішення естетичної проблеми при втраті частини нігтьової пластини, а також з лікувальною метою для захисту та зміцнення пошкодженого нігтя, його подальшого відростання та профілактики вростання. Процедура відновлення нігтьової пластини безболісна. Протез нігтя носять у середньому 4-6 тижнів, після чого знімають або за необхідності коригують та встановлюють повторно.

450 грн.

Ефективність лікувальних процедур та препаратів, призначених дерматологом, залежить від підготовки грибкових нігтів. Місцеві протигрибкові засоби та лазерні промені гірше проникають всередину потовщених і змінених нігтьових пластин. В результаті спори грибка не знищуються повністю, та ефективність лікування знижується або виникають рецидиви. Щоб цього не допустити може знадобитися візит до подолога для обробки грибкових нігтів.

1 200 грн.

Ортоніксія – це безопераційний та безболісний метод корекції врослого нігтя за допомогою спеціальних конструкцій (скоб та пластин). Вони встановлюються за 15-30 хвилин, непомітні на нігтях і носяться 4-6 тижнів. Мінімальний курс лікування скобами та пластинами займає 1 місяць.

1000 грн.

850 грн.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 14 відгуків
5,0 rating
19.05.2022

Шикарний подолог приймає на Позняках - Ірина Станіславівна Рибас. Класний спеціаліст, медичний педикюр робить просто пречудово, до того ж чуйна та приємна людина. Рада до вас ходити на процедури, добре, що ви відновили роботу!

Войченко Оксана
5,0 rating
30.04.2022

Благодарность подологу Дмитрию, быстро избавил меня от неприятных ощущений с вросшим ногтем! Так не вовремя началось воспаление пальца и все вокруг закрыто(( нашла по интернету Медцентр на левом берегу, на Срибнокильской, Сенсави, меня записали и в тот же день я попала на прием. Врач провел консультацию и сразу же необходимую манипуляцию, аккуратно скорректировал ноготок, пришлось потерпеть, но потом пришло облегчение. 5 звездочек заслужили)

Марина
5,0 rating
28.12.2021

Попала на консультацию к подологу Кравец Наталье, очень приятные впечатления. У меня была проблема с ногтем, появились пустоты и потемнения, ноготь выглядел совсем не презентабельно. Врач очень щепетильно отнеслась, объяснила, какие будем делать манипуляции, чтобы отрос здоровый ноготь, выполнила аккуратную зачистку ногтя. Лечение длительное конечно, но спустя месяц уже есть положительная динамика.

Марина Р.
5,0 rating
08.10.2021

Была на приеме у подолога Натальи. Очень приятный человек, хороший специалист. Спокойно и доступно объяснила ситуацию и назначила лечение. Рекомендую!

Ганна Алимова
5,0 rating
30.08.2021

Рекомендую Подолога Ирину Станиславовну. Все четко, быстро и профессионально

Вадим Дудко
5,0 rating
15.08.2021

Ян Викторович - супер подолог! Спасибо за помощь! Вросший ноготь больше меня не беспокоит!

Ирина
5,0 rating
25.02.2021

Очень классная клиника. Были у подолога Ирины. Быстро, качественно и с подсказками для улучшения здоровья! Однозначно рекомендую! Благодарим)

Анастасия Пушкарская
5,0 rating
23.02.2021

С клиникой Сенсави на Позняках знакома давно. Впечатления только положительные. Здесь работают хорошие специалисты, вежливые и отзывчивые люди. Особенно хочу отметить и поблагодарить подолога Рыбас Ирину Станиславовну. Она грамотный специалист, знающий свое дело на все 100% и к тому же приятная собеседница. Если у вас есть проблемы с подологией, рекомендую именно этого специалиста!

Olga K
5,0 rating
16.02.2021

Довольны приемом. Доктор Рыбас Ирина все доступно обьяснила о проблеме. Спасибо

Носач Анна
5,0 rating
05.02.2021

Була на консультації у подолога Наталії Олександрівни на Голосіїво. Приємні враження, ціна адекватна.

Діана
5,0 rating
15.01.2021

У подолога Ольги были в филиале на СРибнокильской. Для диабетических стоп сделала идеальный педикюр. Акккуратно и бережно зачистила все трещинки и убрала мозоли и ороговения. Советую специалиста людям с подобными проблемами.

Валентина Сергеевна Карлюкова
5,0 rating
13.11.2020

Консультация доктора Мухамеда высокопрофессиональная! Благодарен, что решили мою проблему, буду обращаться в эту клинику, уровень обслуживания очень достойный.

Юрий П.
5,0 rating
23.08.2020

Вылечили вросший ноготь у сына — занимается футболом. Вероятно из за постоянного давления на палец такая проблема случилась, Врач подолог Ольга Сергеевна помогла нам справится, показала как правильно обрезать ноготь, сняла воспаление. Мы очень благодарны.Цены вполне демократичные, посещали несколько раз. Спасибо Вам!

Тамара
5,0 rating
23.08.2020

Нужна была срочная консультация подолога по поводу вросшего ногтя у ребенка. Пальчик у сына опух и больно было носить обувь. Попали в вашу клинику и оперативно получили помощь и консультацию. Понравилась слаженная работа персонала клиники. Будем обращаться, в случае необходимости.

Марина