Клініка Sensavi - Київ

Консультація подолога - Подолог Київ

Вартість від 550 грн.
Подолог спеціалізується на медичному догляді за стопою. Сфера його діяльності включає видалення мозолів та натоптишів, лікування тріщин на п'ятах та протезування нігтьових пластин. Подологічні послуги актуальні при врослих нігтях та їх деформації, грибковому ураженні шкіри стоп та нігтьових пластин. Здорові та доглянуті стопи неможливі без регулярного апаратного медичного педикюру у подолога.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультація подолога 550 грн.

Коли потрібно звертатися до подолога

Подологія – це вузька галузь медицини, спрямована на лікування різних захворювань нігтів та поверхні стоп. Лікар подолог займається медичним доглядом за стопами пацієнтів та спеціалізується на проблемах нігтьових пластин, шкірного покриву ніг, діабетичної стопи. Фахівець проводить процедури для усунення дефектів та патологій, полегшення болючих симптомів, а також профілактики захворювань стоп.

Подологічний догляд за стопами включає:

 • Догляд за нігтями (потовщений ніготь, грибкові ураження);
 • Інструментальна корекція нігтя, що вростає (без хірургічного втручання);
 • Лікування врослого нігтя за допомогою спеціальних систем (скоб та пластин);
 • Протезування нігтів;
 • Очищення стопи від натоптишів, мозолів, гіперкератозу;
 • Лікування тріщин п'ят;
 • Апаратний медичний педикюр;
 • Догляд за діабетичною стопою – медичний педикюр для діабетиків.

До подолога пацієнт звертається, як правило, за наявності певної проблеми з нігтями та стопами, або за направленням лікаря дерматолога. Регулярний профілактичний огляд та апаратний педикюр допоможе уникнути розвитку патологій стоп у майбутньому та запобігти виникненню естетичних дефектів.

Записуватися на консультацію до лікаря подолога необхідно за таких симптомів:

 • Пітливість чи надмірна сухість шкіри стоп;
 • Тріщини, омозолілості, стрижневі мозолі, натоптиші;
 • Дефекти стоп через діабет – діабетична стопа;
 • Зміна у структурі нігтьових пластин;
 • Врізання нігтя в навколонігтьовий валик;
 • Розшарування нігтя;
 • Травма нігтя.

Які захворювання лікує лікар подолог

Лікування захворювань у подолога передбачає проведення професійних медичних процедур з метою усунення патологій стоп та нігтів, а також призначення необхідної лікувальної терапії.

• Гіперкератоз, омозолілості, натоптиші, тріщини п'ят

Медичний апаратний педикюр – обробка стоп за допомогою професійного подологічного апарату, з використанням спеціальних насадок (фрез) різної величини, що дозволяє якісно очистити огрубілу шкіру стоп від гіперкератозу тканин, профілактувати та лікувати ускладнення, викликані грибковими ураженнями шкіри та нігтів. Медичний апаратний педикюр рекомендується проводити кожні 3-4 тижні.

Медичний апаратний педикюр Київ

• Діабетична стопа

Особливу увагу слід приділити догляду за стопами пацієнтам із діабетом. При даному захворюванні мікроциркуляторні порушення призводять до ураження тканин, утворення довготривалих тріщин та виразок. Залишені без уваги подряпини та тріщини можуть призвести до інфікування та запалення тканин, аж до гангренізації ураженої області. Регулярний огляд та діабетичний педикюр у подолога допомагає уникнути серйозних ускладнень та підвищити якість життя пацієнтів.

Педикюр для діабетичної стопи Київ Педикюр для діабетичної стопи Київ

• Врослий ніготь

Лікування врослого нігтя скобами та пластинами – це безболісний і безопераційний метод корекції нігтьової пластини, що вростає. Подологічні системи непомітні на нігтях, мають різну конструкцію, що дозволяє підібрати оптимальний варіант корекції для кожного пацієнта. Цей метод успішно застосовується для лікування пацієнтів різного віку.

Корекція врослого нігтя Київ

Не завжди з проблемою вростання нігтя можна впоратися за допомогою подологічних корекційних систем. У такому разі пацієнту рекомендується видалення врослого нігтя у лікаря хірурга – хірургічно або лазером.

• Глибокі стрижневі мозолі

Додаткове апаратне видалення спеціальними насадками проводиться при глибоких стрижневих, сухих та піднігтьових мозолях.

Видалення стрижневих мозолів Київ

У тяжких випадках рекомендується видалення мозолів лазером у лікаря дерматолога або хірургічним методом у хірурга. Видалення мозолів лазером проводить дерматолог. Лазер точково надає теплову дію на шкіру. Верхній ороговілий шар клітин випаровується, заміщаючись згодом еластичною здоровою тканиною. Процедура хірургічного видалення мозолів виконується хірургом. Це класичний метод виведення глибоких стрижневих мозолів на стопах із накладенням швів.

• Розшарування та інші дефекти нігтьової пластини

Протезування нігтів – це естетичне рішення при втраті частини нігтьової пластини. Процедура дозволяє захистити та зміцнити пошкоджений ніготь. Протез нігтя має натуральний колір завдяки комбінації відтінків протезних матеріалів.

• Грибок нігтів, потовщення нігтьової пластини

Обробка потовщених та змінених нігтьових пластин проводиться фахівцем подологом. Процедура полегшує проникнення місцевих протигрибкових засобів та лазерних променів углиб нігтя. Це підвищує ефективність лікування грибка нігтя та знижує ризик рецидивів.

Обробка грибкових нігтів Київ Обробка грибкових нігтів – подолог Київ

Подолог рекомендує місцеві засоби для лікування оніхомікозу та покращення зовнішнього вигляду нігтів. Медикаментозну та лазерну терапію при грибкових ураженнях проводить лікар дерматолог.

Як проходить прийом подолога

Під час консультації, подолог збере анамнез пацієнта, проведе ретельний зовнішній огляд стоп та надасть необхідні рекомендації щодо правильного догляду за шкірою стоп та нігтями. За наявності патологій, необхідна процедура проводиться у день консультації. Пацієнт отримує консультаційний висновок, із зазначенням діагнозу та схемою подальшого лікування.

Подолог Київ

Подолог у Києві веде прийом у всіх філіях МЦ SENSAVI за попереднім записом.

Додаткова інформація

Послуги

Апаратне видалення мозолів від 600 грн.

Видалення мозолів проводиться подологом за допомогою спеціального обладнання. Ця безболісна процедура підходить для видалення піднігтьових та стрижневих мозолів, а також натоптишів.

Протезування нігтів 650 грн.

Протезування нігтів застосовується як вирішення естетичної проблеми при втраті частини нігтьової пластини, а також з лікувальною метою для захисту та зміцнення пошкодженого нігтя, його подальшого відростання та профілактики вростання. Процедура відновлення нігтьової пластини безболісна. Протез нігтя носять у середньому 4-6 тижнів, після чого знімають або за необхідності коригують та встановлюють повторно.

450 грн.

Ефективність лікувальних процедур та препаратів, призначених дерматологом, залежить від підготовки грибкових нігтів. Місцеві протигрибкові засоби та лазерні промені гірше проникають всередину потовщених і змінених нігтьових пластин. В результаті спори грибка не знищуються повністю, та ефективність лікування знижується або виникають рецидиви. Щоб цього не допустити може знадобитися візит до подолога для обробки грибкових нігтів.

1 200 грн.

Ортоніксія – це безопераційний та безболісний метод корекції врослого нігтя за допомогою спеціальних конструкцій (скоб та пластин). Вони встановлюються за 15-30 хвилин, непомітні на нігтях і носяться 4-6 тижнів. Мінімальний курс лікування скобами та пластинами займає 1 місяць.

1000 грн.

850 грн.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 15 відгуків
5,0 rating
07.03.2023

Шукала гарного подолога на правому березі, маю проблемні ноги та нігті. Випадково потрапила на прийом до Артура Валентиновича, трошки засмутилась, що приймає чоловік, було ніяково, але усі мої побоювання були швидко розвіяні, настільки комфортно та легко було на прийомі. Тепер роблю медичний педикюр тільки тут, задоволена якістю на всі 100%.

Лариса
5,0 rating
19.05.2022

Шикарний подолог приймає на Позняках - Ірина Станіславівна Рибас. Класний спеціаліст, медичний педикюр робить просто пречудово, до того ж чуйна та приємна людина. Рада до вас ходити на процедури, добре, що ви відновили роботу!

Войченко Оксана
5,0 rating
30.04.2022

Благодарность подологу Дмитрию, быстро избавил меня от неприятных ощущений с вросшим ногтем! Так не вовремя началось воспаление пальца и все вокруг закрыто(( нашла по интернету Медцентр на левом берегу, на Срибнокильской, Сенсави, меня записали и в тот же день я попала на прием. Врач провел консультацию и сразу же необходимую манипуляцию, аккуратно скорректировал ноготок, пришлось потерпеть, но потом пришло облегчение. 5 звездочек заслужили)

Марина
5,0 rating
28.12.2021

Попала на консультацию к подологу Кравец Наталье, очень приятные впечатления. У меня была проблема с ногтем, появились пустоты и потемнения, ноготь выглядел совсем не презентабельно. Врач очень щепетильно отнеслась, объяснила, какие будем делать манипуляции, чтобы отрос здоровый ноготь, выполнила аккуратную зачистку ногтя. Лечение длительное конечно, но спустя месяц уже есть положительная динамика.

Марина Р.
5,0 rating
08.10.2021

Была на приеме у подолога Натальи. Очень приятный человек, хороший специалист. Спокойно и доступно объяснила ситуацию и назначила лечение. Рекомендую!

Ганна Алимова
5,0 rating
30.08.2021

Рекомендую Подолога Ирину Станиславовну. Все четко, быстро и профессионально

Вадим Дудко
5,0 rating
15.08.2021

Ян Викторович - супер подолог! Спасибо за помощь! Вросший ноготь больше меня не беспокоит!

Ирина
5,0 rating
25.02.2021

Очень классная клиника. Были у подолога Ирины. Быстро, качественно и с подсказками для улучшения здоровья! Однозначно рекомендую! Благодарим)

Анастасия Пушкарская
5,0 rating
23.02.2021

С клиникой Сенсави на Позняках знакома давно. Впечатления только положительные. Здесь работают хорошие специалисты, вежливые и отзывчивые люди. Особенно хочу отметить и поблагодарить подолога Рыбас Ирину Станиславовну. Она грамотный специалист, знающий свое дело на все 100% и к тому же приятная собеседница. Если у вас есть проблемы с подологией, рекомендую именно этого специалиста!

Olga K
5,0 rating
16.02.2021

Довольны приемом. Доктор Рыбас Ирина все доступно обьяснила о проблеме. Спасибо

Носач Анна
5,0 rating
05.02.2021

Була на консультації у подолога Наталії Олександрівни на Голосіїво. Приємні враження, ціна адекватна.

Діана
5,0 rating
15.01.2021

У подолога Ольги были в филиале на СРибнокильской. Для диабетических стоп сделала идеальный педикюр. Акккуратно и бережно зачистила все трещинки и убрала мозоли и ороговения. Советую специалиста людям с подобными проблемами.

Валентина Сергеевна Карлюкова
5,0 rating
13.11.2020

Консультация доктора Мухамеда высокопрофессиональная! Благодарен, что решили мою проблему, буду обращаться в эту клинику, уровень обслуживания очень достойный.

Юрий П.
5,0 rating
23.08.2020

Вылечили вросший ноготь у сына — занимается футболом. Вероятно из за постоянного давления на палец такая проблема случилась, Врач подолог Ольга Сергеевна помогла нам справится, показала как правильно обрезать ноготь, сняла воспаление. Мы очень благодарны.Цены вполне демократичные, посещали несколько раз. Спасибо Вам!

Тамара
5,0 rating
23.08.2020

Нужна была срочная консультация подолога по поводу вросшего ногтя у ребенка. Пальчик у сына опух и больно было носить обувь. Попали в вашу клинику и оперативно получили помощь и консультацию. Понравилась слаженная работа персонала клиники. Будем обращаться, в случае необходимости.

Марина