Клініка Sensavi - Київ

УЗД молочних залоз

Вартість від 500 грн.
УЗД молочних залоз – один із найпоширеніших методів діагностики тканин органу, різних утворень та інших патологічних змін. Ультразвук використовує високочастотні звукові хвилі, перетворюючи їх на зображення на екрані монітора. За допомогою ультразвукового дослідження лікар визначає структуру і щільність тканини молочної залози. На відміну від рентгенівських променів та КТ, УЗД не випромінює радіацію і вважаються безпечним методом для вагітних жінок та матерів-годувальниць.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
УЗД молочних залоз 500 грн.

Показання для проведення УЗД молочних залоз

Обстеження за допомогою ультразвукового апарату – безпечний, швидкий та безболісний метод оцінки розміру та стану структур тканин молочних залоз, а також виявлення патологій органу на ранній стадії. Профілактичний огляд грудей за допомогою УЗД рекомендується проходити 1 раз на рік або частіше за показаннями.

Показання до УЗД молочних залоз:

• Травми грудних залоз;
• Запалення грудей – абсцес, мастит;
• Новоутворення молочних залоз;
• Мастопатія – фіброзно-кістозні зміни молочної залози;
• Онкологічний скринінг;
• Застосування гормональної терапії;
• Ендокринні порушення;
• Оцінка стану силіконових імплантів після маммопластики;
• Діагностика молочних залоз при плануванні та в період вагітності, лактації, менопаузи;
• Порушення менструального циклу;
• Спадковий фактор злоякісних утворень.

УЗД молочних залоз Київ

 

Симптоми, при яких слід записатися на УЗД молочних залоз

Звернутися до лікаря необхідно за будь-яких дискомфортних відчуттів у галузі молочних залоз.

Симптоми, на які варто звернути увагу:

• Нехарактерні виділення із сосків;
• Болючість та підвищена чутливість молочних залоз;
• Набряклість грудних залоз;
• Різка зміна форми грудей, її розмірів та симетрії, стану шкіри;
• Збільшення пахвових, під/надключичних лімфовузлів;
• Ущільнення у грудях.

Симптоми можуть посилюватися в передменструальний період, що притаманно для проявів мастопатії.

Діагностика захворювань за допомогою УЗД молочних залоз

УЗД діагностика молочних залоз проводиться, як правило, у першій половині менструального циклу з 5 по 12 день. Під час вагітності, лактації та в період менопаузи, УЗД грудних залоз можна проводити у будь-який період часу. Для проведення процедури не потрібна спеціальна підготовка.

У Мережі МЦ SENSAVI УЗД грудних залоз проводиться на інноваційному, високоточному цифровому обладнанні GE Healthcare LOGIQ P6 та Medison SonoAce R7, досвідченим лікарем гінекологом, спеціалістом ультразвукової діагностики. Процедура безболісна, дискомфорт можливий лише за наявності хворобливих патологічних змін у тканинах залози. Для покращення провідності ультразвукових хвиль використовується гель, що наноситься на датчик апарату.

Ультразвукове дослідження є ефективним для ранньої діагностики захворювань молочних залоз, коли відчутні симптоми можуть бути відсутніми.

УЗД діагностику грудей у Києві Ви можете пройти у філіях МЦ SENSAVI за адресою м. Осокорки, вул. О.Чавдар 13 та м. Позняки, вул. Срібнокільська 1.

Результати УЗД молочних залоз

Результати дослідження зі знімками Ви отримаєте того ж дня, коли проводилася процедура. Також ультразвукове дослідження рекомендується поєднати з УЗД малого тазу та консультацією гінеколога.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
12.08.2022

Задоволена якістю обслуговування, робила УЗД грудей, ціна нормальна, лікар під час процедури детально розповіла все по показниках.

Валентина
5,0 rating
16.02.2021

Уютная, новая клиника, очень приятная обстановка, УЗИ по очень демократичной цене, врач молодая женщина, но весьма компетентная. Я осталась довольна визитом.

Оля
5,0 rating
21.08.2020

После окончания лактации обнаружила у себя уплотнение в левой груди, болезненное на ощупь, решила проверить, с этим не шутят, в клинике Сенсави на Позняках прошла УЗИ и консультацию у врача гинеколога, слава Богу ничего страшного, доктор мне подробно рассказала почему возникла проблема, расписала рекомендации. Врач высококвалифицированный и грамотный, рекомендую.

Валентина