Клініка Sensavi - Київ

Консультація уролога – уролог-андролог Київ

Вартість від 700 грн.
Консультація уролога Київ – це діагностика, огляд та призначення подальшого лікування захворювань сечостатевої системи у жінок і чоловіків. Уролог-андролог діагностує та лікує порушення статевої системи у чоловіків. На ранніх стадіях захворювань досить консервативного лікування, якщо ж пацієнт звертається на пізній стадії, як правило, – потрібне оперативне втручання.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультація уролога 700 грн.
Консультація андролога, сексопатолога 700 грн.

Що включає консультація уролога – уролога-андролога

Консультація уролога-андролога Київ

1. Збір інформації
Лікар уролог зробить опитування за скаргами пацієнта, розвитку захворювання і симптомів, перенесених раніше захворювань, прийому лікарських засобів, наявності статевого партнера і т. д.

2. Осмотр
Уролог проведе огляд на наявність патологій в органах сечовидільної системи, при необхідності проведе забір аналізів та УЗД-діагностику.

 

3. Призначення лікування або підготовки до операції, а також дати контрольного огляду

Консультація уролога Позняки, Осокорки

Чоловіча урологія (андрологія) - лікування чоловічого безпліддя, простатиту, захворювань сечівника, а також інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Жіноча урологія (урогінекологія) – лікування захворювань сечівника, сечового міхура, нирок, наднирників та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Що включає консультація сексопатолога

Лікар сексопатолог займається діагностикою та лікуванням розладів сексуальної сфери, збереженням статевого здоров'я чоловіків та жінок. На консультації лікар збирає детальний анамнез, оглядає пацієнта і проводить необхідну діагностику, спираючись на скарги пацієнта, визначає характер порушень - психологічний або фізіологічний (пов'язаний з наявністю супутніх захворювань).

Порушення статевої сфери часто є наслідком наявності захворювань сечостатевої системи, урологічних патологій, фізіологічних дефектів. Консультація фахівця і своєчасна діагностика допоможе виявити першопричину порушень сексуальної сфери, запобігти розвитку серйозних відхилень, гармонізувати інтимні відносини.

Важливо!

Звернення до лікаря при перших симптомах підвищує ефективність медикаментозного та консервативного лікування.

Статистика!

Через несвоєчасне звернення до лікаря уролога 60% захворювань вимагають подальшого хірургічного втручання.

Наші переваги:

  • Лікарі урологи вищої категорії, кандидати медичних наук, хірурги-урологи.
  • Ми маємо три сучасних операційних, які укомплектовані всім необхідним обладнанням.
  • При необхідності в нашому медичному центрі Ви можете пройти консультації суміжних фахівців (гінеколог, дерматовенеролог, проктолог та ін.) та здати необхідні аналізи. 
  • Гарантія результату. Перед будь-яким оперативним втручанням Ви підписуєте з лікарем інформаційну угоду, за якою пацієнт та медичний центр несе відповідальність за проведену операцію, а Ви погоджуєтесь дотримуватися всіх призначень Лікаря у післяопераційний період.

У наші медичні центри Ви можете записатися до уролога на Осокорках та Позняках.

Уролог у Києві приймає за адресою вул. Є. Чавдар 13 та вул. Срібнокільська 1.

 

Додаткова інформація

Послуги

Видалення кісти придатка яєчка від 10 000 грн.

Видалення кісти придатка яєчка (сперматоцеле) – оперативне втручання, спрямоване на видалення кістозних утворень у порожнині мошонки, проводиться під загальним внутрішньовенним наркозом. Кіста придатка яєчка – це доброякісне новоутворення, що представляє собою «мішечок» заповнений рідиною. Сперматоцеле практично не піддається консервативному лікуванню, але може не доставляти дискомфорту тривалий час. При хворобливих симптомах рекомендується оперативне видалення.

Цистоскопія Уретроскопія 2 200 грн.

Цистоскопія, уретроскопія (Уретроцистоскопия) – це діагностична ендоскопічна процедура, яка проводиться за допомогою оптичного приладу – цистоскопа, що дозволяє з високою точністю оцінити стан слизової сечового міхура, сечоводів, уретри, при необхідності, взяти біопсію.

Операції при водянці яєчка (Бергмана/Вінкельмана) 10 000 грн.

Операції Бергмана/Вінкельмана – хірургічне втручання при водянці яєчка (гідроцеле), спрямоване на усунення зайвої серозної рідини, що зібралася в оболонках яєчок. Проводиться під місцевим наркозом. Консервативні методи лікування водянки яєчка не вирішують проблему, а лише уповільнюють розвиток захворювання. Оперативне втручання – єдиний ефективний метод лікування гідроцеле.

Видалення перламутрових папул 2 000 грн.

Перламутрові папули (перлинні папули) – це доброякісні епітеліальні утворення у вигляді вузликів, розміром 1-2 мм, які розташовуються по краю голівки статевого члена, частіше множинними групами. Папули є безпечними, не передаються статевим шляхом, але є косметичним дефектом, який часто призводить до психологічного дискомфорту. Видалення перламутрових папул проводиться за допомогою лазера або радіоножа і займає до 30 хвилин, під місцевою анестезією.

Обрізання крайньої плоті 8 000 грн.

Обрізання крайньої плоті (Циркумцизія) – це операція по видаленню крайньої плоті, яка проводиться за медичними показаннями, з метою запобігання зрощення, профілактики запального процесу між крайньою плоттю та голівкою статевого члена, в гігієнічних цілях та ін., а також за бажанням пацієнта, враховуючи його релігійні та естетичні уподобання. Хірургічне втручання проводиться під місцевим або загальним наркозом і займає до 1 години. Чоловіче обрізання може бути повним або частковим.

Пластика вуздечки (Френулотомія) 3 000 грн. грн.

Пластика вуздечки (Френулотомія) – операція по розтину вуздечки крайньої плоті статевого члена з подальшим її поздовжнім ушиванням, з метою подовження короткої вуздечки. Тривалість оперативного втручання до 30 хв., під місцевим знеболенням.

Лікування Варікоцеле 12 000 грн.

Варікоцеле – урологічна патологія, для якої характерно розширення вен гроздеподібного сплетіння сім'яного канатика. Частіше зустрічається в області лівого яєчка, що обумовлено фізіологічним розташуванням яєчкової вени. Операція Мармара проводиться з метою лікування варікоцеле і є найбільш оптимальним та малотравматичним методом лікування даного захворювання. Хірургічне втручання проводиться під загальним наркозом. Тривалість операції до 1,5 годин.

Лікування Циститу 600 грн.

Цистит – це запалення стінок сечового міхура, при якому спостерігається часте хворобливе сечовипускання, відчуття різі та печіння в області промежини, помутніння сечі, часто з домішкою крові. Гострий цистит дуже хворобливий стан, що вимагає негайної медичної допомоги!

Лікування Простатиту 600 грн.

Простатит – це запалення передміхурової залози, яке провокує хворобливе сечовипускання, больові відчуття в попереково-крижовій області, стає причиною еректальної дисфункції, фізичного і психологічного дискомфорту. Може протікати в гострій та хронічній формі. Одне з найпоширеніших урологічних захворювань у чоловіків.

Лікування Уретриту от 600 грн.

Уретрит – це запалення слизової оболонки сечівника (уретри), для якого характерні ріжучі болі та печіння під час сечовипускання, аж до затримки відтоку сечі. До уретриту в більшій мірі схильні чоловіки, це пов'язано з анатомічними особливостями будови сечівника. Лікуванням уретриту у чоловіків і жінок займається лікар-уролог.

Лікування Баланіту – Баланопоститом Київ от 600 грн.

Баланопостит – це запальний процес на голівці статевого члена (баланіт) та крайній плоті (пастит), для якого характерні почервоніння, набряк, сухість, печіння та інші хворобливі симптоми. Баланіт часто переходить в баланопостит, так як інфекція швидко поширюється на прилеглі тканини і вражає крайню плоть. Лікуванням баланіту та баланопоститу у чоловіків займається лікар-уролог.

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 8 відгуків
5,0 rating
31.05.2022

Лікар Вилівок Микола Миколайович провів операцію на дуже високому рівні, буду радий рекомендувати такого чудового лікаря та клініку.

Влад
5,0 rating
04.05.2022

Дякую лікарю! На операції больових відчуттів не було. Лише трохи, коли додому повернувся і почала відходити анестезія мабуть. Результатом повністю задовільний. Вважаю, що подякувати та порекомендувати Виливка М.М. та СЕНСАВІ - мій долг!))

Леонід
5,0 rating
24.12.2021

Водила сына на консультацию в Сенсави на Осокорках, к врачу урологу. Сыну 16 лет. Очень понравилось отношение врача, были некоторые проблемы, в которых мы сами не могли разобраться, врач все расставил по местам. Провел дополнительно узи мошонки. Компетентный и корректный, очень приятно обращаться к таким специалистам, тем более каждый парень должен знать к какому врачу обратиться в случае каких то проблем с мужским здоровьем.

Валентина Владимировна
5,0 rating
08.11.2021

Уролог на осокорках принял без задержек, очень внимательный врач. проблему, с которой обратился- решили , прошел курс лечения. впечатления только позитивные.

Павел Р.
5,0 rating
30.07.2021

Был на консультации у доктора уролога, компетентный специалист, провел УЗИ и назначил лечение. Доволен качеством обслуживания, буду обращаться.

Игорь Я.
5,0 rating
12.03.2021

Прекрасное обслуживание. Очень понравился врач уролог своим профессионализмом. Лечение сразу помогло. Ставлю твёрдые 5 звезд

Валерия Яцук
5,0 rating
18.01.2021

Обратились к Николаю Николаевичу с сыном на консультацию. Врач максимально комфортно расположил к себе и меня как родителя, и сына-подростка. На все деликатные темы было легко общаться. Консультация прошла максимально профессионально. Спасибо за назначенное лечение.

Евгений Владимирович
5,0 rating
15.01.2021

Благодарю доктора уролога на Чавдар. Отличный подход. Соотношение цена = качество. Центр европейского уровня.

Elena