Клініка Sensavi - Київ

Консультація уролога – уролог-андролог Київ

Вартість від 700 грн.
Консультація уролога Київ – це діагностика, огляд та призначення подальшого лікування захворювань сечостатевої системи у жінок і чоловіків. Уролог-андролог діагностує та лікує порушення статевої системи у чоловіків. На ранніх стадіях захворювань досить консервативного лікування, якщо ж пацієнт звертається на пізній стадії, як правило, – потрібне оперативне втручання.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна
Консультація уролога 700 грн.
Консультація андролога, сексопатолога 700 грн.

Що включає консультація уролога – уролога-андролога

Консультація уролога-андролога Київ

1. Збір інформації
Лікар уролог зробить опитування за скаргами пацієнта, розвитку захворювання і симптомів, перенесених раніше захворювань, прийому лікарських засобів, наявності статевого партнера і т. д.

2. Осмотр
Уролог проведе огляд на наявність патологій в органах сечовидільної системи, при необхідності проведе забір аналізів та УЗД-діагностику.

 

3. Призначення лікування або підготовки до операції, а також дати контрольного огляду

Консультація уролога Позняки, Осокорки

Чоловіча урологія (андрологія) - лікування чоловічого безпліддя, простатиту, захворювань сечівника, а також інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Жіноча урологія (урогінекологія) – лікування захворювань сечівника, сечового міхура, нирок, наднирників та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Що включає консультація сексопатолога

Лікар сексопатолог займається діагностикою та лікуванням розладів сексуальної сфери, збереженням статевого здоров'я чоловіків та жінок. На консультації лікар збирає детальний анамнез, оглядає пацієнта і проводить необхідну діагностику, спираючись на скарги пацієнта, визначає характер порушень - психологічний або фізіологічний (пов'язаний з наявністю супутніх захворювань).

Порушення статевої сфери часто є наслідком наявності захворювань сечостатевої системи, урологічних патологій, фізіологічних дефектів. Консультація фахівця і своєчасна діагностика допоможе виявити першопричину порушень сексуальної сфери, запобігти розвитку серйозних відхилень, гармонізувати інтимні відносини.

Важливо!

Звернення до лікаря при перших симптомах підвищує ефективність медикаментозного та консервативного лікування.

Статистика!

Через несвоєчасне звернення до лікаря уролога 60% захворювань вимагають подальшого хірургічного втручання.

Наші переваги:

  • Лікарі урологи вищої категорії, кандидати медичних наук, хірурги-урологи.
  • Ми маємо три сучасних операційних, які укомплектовані всім необхідним обладнанням.
  • При необхідності в нашому медичному центрі Ви можете пройти консультації суміжних фахівців (гінеколог, дерматовенеролог, проктолог та ін.) та здати необхідні аналізи. 
  • Гарантія результату. Перед будь-яким оперативним втручанням Ви підписуєте з лікарем інформаційну угоду, за якою пацієнт та медичний центр несе відповідальність за проведену операцію, а Ви погоджуєтесь дотримуватися всіх призначень Лікаря у післяопераційний період.

У наші медичні центри Ви можете записатися до уролога на Осокорках та Позняках.

Уролог у Києві приймає за адресою вул. Є. Чавдар 13 та вул. Срібнокільська 1.

 

Додаткова інформація

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 9 відгуків
5,0 rating
24.03.2023

Компетентний спеціаліст лікар Вилівок, швидко вирішив проблему, без зайвих призначень, дякую

Володимир
5,0 rating
31.05.2022

Лікар Вилівок Микола Миколайович провів операцію на дуже високому рівні, буду радий рекомендувати такого чудового лікаря та клініку.

Влад
5,0 rating
04.05.2022

Дякую лікарю! На операції больових відчуттів не було. Лише трохи, коли додому повернувся і почала відходити анестезія мабуть. Результатом повністю задовільний. Вважаю, що подякувати та порекомендувати Виливка М.М. та СЕНСАВІ - мій долг!))

Леонід
5,0 rating
24.12.2021

Водила сына на консультацию в Сенсави на Осокорках, к врачу урологу. Сыну 16 лет. Очень понравилось отношение врача, были некоторые проблемы, в которых мы сами не могли разобраться, врач все расставил по местам. Провел дополнительно узи мошонки. Компетентный и корректный, очень приятно обращаться к таким специалистам, тем более каждый парень должен знать к какому врачу обратиться в случае каких то проблем с мужским здоровьем.

Валентина Владимировна
5,0 rating
08.11.2021

Уролог на осокорках принял без задержек, очень внимательный врач. проблему, с которой обратился- решили , прошел курс лечения. впечатления только позитивные.

Павел Р.
5,0 rating
30.07.2021

Был на консультации у доктора уролога, компетентный специалист, провел УЗИ и назначил лечение. Доволен качеством обслуживания, буду обращаться.

Игорь Я.
5,0 rating
12.03.2021

Прекрасное обслуживание. Очень понравился врач уролог своим профессионализмом. Лечение сразу помогло. Ставлю твёрдые 5 звезд

Валерия Яцук
5,0 rating
18.01.2021

Обратились к Николаю Николаевичу с сыном на консультацию. Врач максимально комфортно расположил к себе и меня как родителя, и сына-подростка. На все деликатные темы было легко общаться. Консультация прошла максимально профессионально. Спасибо за назначенное лечение.

Евгений Владимирович
5,0 rating
15.01.2021

Благодарю доктора уролога на Чавдар. Отличный подход. Соотношение цена = качество. Центр европейского уровня.

Elena