Клініка Sensavi - Київ

Аналіз на грибок нігтів

Вартість від грн.
Для точного діагнозу грибок нігтів необхідно провести лабораторне дослідження — аналіз на наявність грибка. Якісне дослідження показує тип грибка і препарати, які на нього впливають.

Ми допоможемо підібрати необхідні послуги і порахувати їх вартість.

Телефонуйте або пишіть!

044 227-83-63
Київ
067 232-59-21
Київстар

Вартість

Послуга Ціна

Коли проводяться аналізи на грибок

  • зміна кольору нігтьової пластини;
  • потовщення та деформація нігтьової пластини;
  • запалення та набряк околоногтевого валика;
  • відділення нігтя від нігтьового ложа.

Підготовка до аналізу на грибок нігтів

Лабораторна діагностика грибка нігтів вимагає нескладної підготовки. За 2 тижні до діагностики відмовтеся від прийому протигрибкових препаратів та антибіотиків і не користуйтеся місцевими засобами для лікування грибка. За 5-7 днів до аналізу не подстригайте нігті і не проводьте косметичні процедури стоп.

Види аналізів на грибок нігтів

Для проведення лабораторної діагностики беруть зішкріб шкіри або шматочок нігтя з ділянкою ураження.

 

  • Мікроскопічне дослідження

Мікроскопічне дослідження проводиться для підтвердження наявності або відсутності грибкового ураження і займає 3-5 днів. Взятий зразок спеціальним чином забарвлюється і розглядається під мікроскопом. При виявленні спор грибка зразки можуть направити на бактеріологічне дослідження.

  • Бактеріологічне дослідження

Бакпосів, або бактеріологічне дослідження, дозволяє встановити вид збудника. Такий аналіз займає в середньому 10 днів. Матеріал поміщають в спеціальне живильне середовище, в якій через час утворюються колонії грибків. Зразки колоній вивчають під мікроскопом і визначають вид грибка і його концентрацію. При необхідності можна досліджувати чутливість виявлених грибків до препаратів. Це дозволить підібрати оптимальне лікування або зрозуміти причину неефективності призначених ліків.

  • Метод ПЛР

Метод ПЛР використовується, щоб підтвердити наявність певного виду грибка. Це високоточний і швидкий метод – результати отримують через 1-3 дні.

Лабораторні аналізи вважаються обов'язковими при лікуванні грибка стоп і нігтів. Своєчасна і точна діагностика скорочує тривалість лікування і не допускає розвитку ускладнень, що викликаються грибками.

Додаткова інформація

Фахівці

Відгуки

Ми уважно вивчаємо всі відгуки клієнтів про нашу роботу.

5
5 rating
5 з 5 на підставі 3 відгуків
5,0 rating
02.03.2021

Обратилась с подозрением на грибок ногтей к доктору дерматологу на Голосеево. Мне порекомендовали комплексный пакет - консультация с анализом и повторной консультацией и схемой лечения. Очень понравился подход врача, подробно объяснил, что за анализ и какие наши дальнейшие действия. По анализу определили вид грибка и лекарства к нему. Также врач дополнительно расписал схему лечения лазером. Через месяц вижу положительные изменения, ноготь отрастает здоровый.

Антонина
5,0 rating
10.08.2020

Пришла на педикюр, а врач посоветовала мне сдать анализ на грибок потому, что у меня начал уже ноготок немного крошиться. Сделала на месте, а потом мне прислали результат и грибок подтвердился. Теперь буду лечить.

Даша
5,0 rating
10.08.2020

Обратится в Сенсави мне порекомендовала подруга — а именно доктора Андрея Владимировича, дерматолога. Доктор замечательный, и анализ берет, и лечит грибок на ногтях. Прошла курс лазерной обработки ногтей — ноготь отрастает здоровый, я смело рекомендую эту клинику и этого врача, тем кто столкнулся с такой проблемой.

Анна Олеговна